Jump to content
Dogomania

Finał Pucharu Polski, Warszawa, 3-4.10.2009


Sajko

Recommended Posts

  • Replies 767
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=BLACK]Proszę

Związek Kynologiczny w Polsce, Oddział Warszawa
03-802 Warszawa, ul. Lubelska 5/7
ING BSK 74 1050 1025 1000 0023 0027 0143

[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=BLACK]z dopiskiem ZAWODY AGILITY, nazwisko, imiona psów.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

To ja z ogłoszeniem parafialnym (u nas jak zwykle jakaś ciekawostka na zawodach:diabloti:)- niestety jak widziała ekipa, która była na mistrzostwach świata- nasz sędzia okulał był dosyć dramatycznie, innymi słowy- zwichnął kolano i chodzi o 2 kulach chwilowo. W związku z tym musimy dokonać interwencji w programie/ rozkładzie zawodów, które pozwolą nam je sprawnie przeprowadzić.

1. W sobotę zawodnicy klasy '0' będą biegali dwa jumpingi i jedno agility, czyli podobnie jak w niedzielę. Informacja ta zostanie wysłana oczywiście mailem do wszystkich zainteresowanych. Zmiana ta jest podstawą do rezygnacji ze stratu w zawodach bez konsekwencji finansowych do 26 września dla zawodników zgłoszonych do klasy '0' (info dotyczące ewentualnej rezygnacji na mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]).

2. Klasyfikacja łączna Jumping II sobota i Jumping II niedziela zastępuje dotychczasową klasyfikację łączną agility II sobota+ Jumping II niedziela (czyli jumpingowcy tylko mają teraz szansę na jedną łączną klasyfikację:razz:)

3. Agility Open i Agility '0' w oba dni będą sędziowane przez Ivetę Lukacovą. Jumping Open i Jumping Zero będą sędziowane przez Romana Lukaca. Dodatkowo jeden jumping zero będzie sędziowany przez Ivetę Lukacovą.

4. Egzaminy A3 w oba dni będą sędziowane przez Ivetę Lukacovą. Egzaminy A1 i A2 zgodnie z wcześniejszą informacją- przez innego sędziego w każdy dzień.

5. Ulega zmianie kolejność rozgrywania konkurencji na ringach, nowa rozpiska rozstanie podana jutro. W sobotę niezmienne open rozpoczniemy od jumpingu, zerówki zaczną od agility.

w razie pytań- prosimy o kontakt i zaczynamy odliczać dni:multi: (wdychając farby i lakiery jak to zawsze przed zawodami;)).

Link to comment
Share on other sites

Ostatnie zawody wspominam baaardzo przyjemnie, wiec na tych tez musze byc:multi::loveu:
Po za tym ze byłam chora, w tym roku jesienne przeziebienie juz było wiec mam nadzieje ze bedzie ok:multi:

Melduje ze Tasja i Beza oplacone juz dawno teraz czekamy na literke "z":razz:

Co do druzyn to nie wiem czy my gdzies juz jestemy czy nie:razz:
[SIZE=1]Xan, Aries, Tasja i Beza aktualne??[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Szkoda mój piesek nie może startowac w tegorocznych mistrzostwach świata w Austii:placz::placz::placz::placz::placz::placz:Ale jak se kupie lub ktos mi kupi:razz::multi::razz::multi::cool3::evil_lol: nowego pieska (nie bierzie mnie z takiego co pierwszy piesek kupiony,o a jeszcze jeden piesek mi sie spodobał to musze go mieć a tamten drugi idzie w odstawke )nieee nieee ja dopiero sobie kupie lub jak wspomniałem ktoś mi kupi pieska to dopiero za 3 lata bo moj piesek ma dopiero 4,5 latka. Ale szkoda że to jest kndelek:multi::multi::multi::multi:;);):p:pAle uwierzcie mi ona zapyla jak ta lala nawet ja w to nie wieze . Ona niedawno miała operacje wiązadła krzyzowego w tylniej lewej nodze okolo 7 miesięcy temu i dlugo nie chodziła na agility (bo agility is fun -nie agility dla irmy to całe zycie ;];];]).A teraz dostała jakby jakiegoś powera i tak strasznie szybko biego:multi::multi::multi:Byliśmy na swoich pierwszych zawodach 1-2 sierpnia w Legnicy i w obydwuch dniach zdobyła 2*2 w A0 small :evil_lol::evil_lol::multi::multi:A teraz jedziemy do berlina na sobotę 03.10.2009r !!! Czy ktoś jedzie ???? prosze odpisywać ????;););)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stereo']Żeby dorobić się literki, trzeba wysłać potwierdzenie wpłaty na mail klubowy :p[/quote]

Eemm... a czy w jakiś sposób można się dowiedzieć, czy to potwierdzenie doszło (np.dostanę mailem potwierdzenie potwierdzenia... ufff :D), czy trzeba po prostu cierpliwie czekać na literkę? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Zmieniam na liście. Lista jest aktualizowana raz dziennie w godzinach wieczornych. Jeśli coś jest nie tak, to wtedy się kontaktuję.

Twoje potwierdzenie dotarło dzisiaj ok. 10.00.


[quote name='Wafelek']Eemm... a czy w jakiś sposób można się dowiedzieć, czy to potwierdzenie doszło (np.dostanę mailem potwierdzenie potwierdzenia... ufff :D), czy trzeba po prostu cierpliwie czekać na literkę? :cool3:[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astro&Marta']Plinka pewnie ze chce tylko ze 2 to mało...najlepiej kogoś kto ma dobre strefy:D bo my mamy z nimi na bakier;)
[/quote]
No to szukamy jeszcze dwójki. [B]kto chętny do drużyny?[/B] :)
Kropki strefy nie idealne ale robi, jeszcze się nie zdarzyło, żeby nie zaliczyła tfu tfu ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...