Jump to content
Dogomania

MURZYN i LOLA - razem po grób.Murzyn za TM, Lola zostaje rezydentką w schronisku.


Bjuta

Recommended Posts

[quote name='tymuś']to chyba z teknoty za Murzynem organizm się popdał z tej beznadzieji wynikającej z braku towarzysza życia:-([/QUOTE]

Też tak myślę....niestety strasznie smutne to życie....:-(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 876
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='tymuś']w ogóle Mysiu ona jakaś zrezygnowana jest smutna i osowiała..........................:-([/QUOTE]


jeszcze początek leczenie był OK., ale teraz widać, że zdecydowanie nie odpowiada jej zamieszanie wokół jej osoby... Jakoś to się ułoży, musi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']jeszcze początek leczenie był OK., ale teraz widać, że zdecydowanie nie odpowiada jej zamieszanie wokół jej osoby... Jakoś to się ułoży, musi...[/QUOTE]

no musi się ułożyć!!!! ;ale Mysiu zamieszania chyba wokół niej niema, raczej ma spokój na swoim wybiegu i nikt jej nie nagabuje ?.....no chyba że wirtualne;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tymuś']no musi się ułożyć!!!! ;ale Mysiu zamieszania chyba wokół niej niema, raczej ma spokój na swoim wybiegu i nikt jej nie nagabuje ?.....no chyba że wirtualne;)[/QUOTE]

mam na myśli raczej ostatnią wizytę w Klinice, zastrzyki + tabletki 2 razy dziennie :-(

Link to comment
Share on other sites

KasiaPrzystal może przyjąć Lolinkę!
Musimy nazbierać 300 zl

deklaracje stale

20 - asikowska
25 - Bjuta
25 - pani Bożena

jest 70 brakuje 230

jednorazowe

170 u Kasi (spadek po Korze)
285 u mnie (spadek po Korze)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...