Jump to content
Dogomania

Stworzaczki zestaw full i szalona Daki


Dacote

Recommended Posts

O kurczę:D nie wiem jaka masz pięść ale do małych nie należał:P

Dla mnie zbieranie nie ma sensu... parę dni i po kupie:P Już więcej szkody robią woreczki w których kupcia ląduje. Nie wiem o co tyle krzyku^^ A jak wdepnę.. to wytrę:P A po za tym kto pozwala niszczyć zieleń i bestialsko łazić po trawnikach?:D hyhy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 717
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wiki4']Doobra, czy tylko ja nie rozumiem drugiej części tytułu galeri?! [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/diablotin.gif[/IMG][/QUOTE]
Której. Zestaw full czy nastoletnia Daki?
Bo Daki to ja.
A zestaw full oznacza, że do galerii dołączyły rybki i wszystkie schoniskowe zwierze:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiki4']boszz, coś mi się słowa pokręciły :evil_lol: z pełnoletniością mi się skojarzyło, stąd moje pytanie :lol:[/QUOTE]
Ta, nastoletnia i pełnoletnia pomyliłaś:lol:
[quote name='Minerva'][B]Hej Wam :hand:
Dawno u Was nie byłyśmy, a fotek mało ;P
[URL]http://img692.imageshack.us/img692/4219/s6303758.jpg[/URL][/B]
Fajnie wyszło ;)[/QUOTE]
Hej[B] :hand:[/B]
Dzięki.
Fot nie tak mało. Może coś jeszcze dorzucę, ale nie dziś:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tosa_Inu&Husky']Ale nie wszystko dobrze na fotach wychodzi. Moi koledzy na górze śmieci np. nie:diabloti:[/QUOTE]

to trzeba setki zdjęć robić i wybierać najlepsze :D ja w pół roku zrobiłam jakieś 4500 zdjęć, a nawet połowa z tego nie została :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga & Maks']to trzeba setki zdjęć robić i wybierać najlepsze :D ja w pół roku zrobiłam jakieś 4500 zdjęć, a nawet połowa z tego nie została :D[/QUOTE]
Ja często łażę w plener, jedna rzecz ma 10 zdjęć. Żadko zostaje mi po plenerze jakieś foto xd

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga & Maks']czym focisz?
Może spróbuj też trochę poprzerabiać zdjęcia. Przy obróbce też można sporo ze zdjęcia wyciągnąć. Pobawić się balansem bieli, zwiększyć kontrast i takie rzeczy.[/QUOTE]
Samsung S630
Czasem nawet po GIMPie jest do niczego, ale z większością nic się nie da zrobić. Ten plener wyjątkowo mi się udał.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...