Jump to content
Dogomania

Wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


AgaCzips

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Yorkieś
Masz racje. Miałaś ogromne szanse na I lokate. Pani sędzina nie preferowała ciemnych psów.
A jeżeli pozwolicie to pare słów o samej wystawie.
Tydzień temu byłem w Bydgoszczy - ciasno, ciemno trudne warunki lokalowe. Sędzina na Yorkach zaponiała lub nie chciała roztawić tabliczek lokatowych.
Gdańsk ogroma hala, dużo miejsca, dość jasno, znacznie większy komfort dla piesków i ich właścicieli. Były tabliczki lokatowe choć mała i nie wiadomo czemu właściciele chowali zwycięsców za nie.
Były niedociagnięcia jakie? Nie każdy Terrier ma podobny charakter. Jak umieszcza się je w tym samym ringu to niestety należy pamiętać o tym że co niektóre mogą zjeść te znacznie mniejsze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magdalena1'] a Waldku powiedz,o co chodzi z wynikami,że dalej pojechały? :wink:[/quote]

Wyniki pisała znajoma. Potem w samochodzie schowaliśmy dokumenty gdzieś bardzo głęboko. Na miejscu nie było możliwości rozpakowywania samochodu więc pojechali dalej do domu. Mam obiecane, że w najbliższym tygodniu podrzuci mi je.

Link to comment
Share on other sites

Waldku, a ja powiem tylko tyle że szkoda mitej wystawy żeby chociaz tam być... tak jak mówiłam lepsza byłaby dla mnie proażka niż nieobecność tam... :-?

a najlepiej jak pokaząłam foty od ciebie rodzicom.... spointowali to tylko króko: "no, szkoda że nie pojechałaś" :cry:

pozdrawiam :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Witam :D
widziałam fotki na stonie, bardzo ładne, zresztą stronka wogule super :D :D :D Mam takie dodatkowe pytanie, dokładnie o wyniki BOS i psa i suki.... i jeszcze jak byście mi mogli podpowiedzieć na fotkach, które to pieski będe bardzo wdzięczna :wink: :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carotina']Witam :D
widziałam fotki na stonie, bardzo ładne, zresztą stronka wogule super :D :D :D Mam takie dodatkowe pytanie, dokładnie o wyniki BOS i psa i suki.... i jeszcze jak byście mi mogli podpowiedzieć na fotkach, które to pieski będe bardzo wdzięczna :wink: :D :D :D[/quote]

Hm mam drobny problem nie za bardzo wiem o co Tobie chodzi (BOS).
Fotki nie są podpisywane ponieważ strasznie trudno to zrobić gdyż musiały by być co najmniej 2 osoby trudniace się tym zajęciem. J tak skompletowanie wyników odbywa się dzięki kilku osoba.

Link to comment
Share on other sites

Carotina
W Gdańsku rase wygrała ta młoda panienka
[img]http://www.kwidzyn.mm.pl/~yorkshire/wysgdansk//ming7.JPG[/img]
Jest Litwinką. Jej pies jak nic nie poknociłem to SERDUSZKO FIONA
Zerknij na moja strone tam znajdziesz drugie zdjęcie tego pieska.

Link to comment
Share on other sites

Cieszymy się na Katowice i nie możemy się ich doczekać.
A Pani Sędzina choć nizwykle sympatyczna to bardzo ostra.
Oceny doskonałe dzieki jak najdroższe lekarstwo - jedna albo
dwie kropelki w każdej klasie i koniec. Cho c lokata np. trzecia
ocena może być bardzo dobra. Coś to chyba nie tak. :confused:

Link to comment
Share on other sites

Alutka ja też swoje słyszłam że pani Elke Peper (bo o niej mowa) jest dość specyficzną sędziną, ale w sumie nie wiem czy to tak strasznie źle że doskonałą ocenę przyznaje tylko najwybitniejszym psom... moim zdaniem to wcale nie tak źle :wink:
A jej surowośc myslę że może tłumaczyc też trochę kraj jej pochodzenia (Niemcy) 8)

pozdrawiam :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga&Oskar']Alutka miło, że kolejnego Yorkofioła bedzie mozna spotkac na katowickiej wystawie. ja juz dziewczyny odliczam i do wielkiego dnia, czyli 18 marca zostalo tylko ... [size=7]21[/size] dni hurrra!!!!!!!!!!! Buziaki:)[/quote]

Ja juz też nie mogę sie doczekać a ten luty tak cholernie sie dłuży :evil: nie chce się skończyć.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...