Jump to content
Dogomania

Wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


AgaCzips

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Waldu, maciuś, madziu, kaludia, dagus i reszta

pomysl z tymi wizytowkami jest rewelacyjny. Sama sie dlugo zastanawialam nad jakims znakiem rozpoznawczym, ale widze ze mnie uprzedziliscie. Wizytowki sa obie supper, ale ta z Yorkiem Magdy wydaje mi sie bardziej taka wyrazna (oczywiscie Daguski Yoreczki takze sa ladne) ale jezeli to ma byc minimalizm a zarazem rzucajacy sie w oczy to jestem za tym aby to wlasnie byl York 2kolorowy Magdy. A co do imion to takze ograniczylabym sie do mniejszej gamy kolorystycznej. Moze wystarcza kolorki zolty-niebieski-czerwony? Np nick moze byz czerwony a imie niebieskie badz na odwrot ;)
Ale ogolem jest OK i chetnie taki identyfikator bede nosila ;) Tylko ze u mnie jest maly problem :( bo drukarka mi sie zepsula i nie wiadomo co z nia jest :( ale cos postaram sie wykombinowac ;)

Link to comment
Share on other sites

No, no ale fajny pomysl z tymi identyfikatorami. :lol:

Ja osobiscie jestem za jak najprostszym projektem, a czytelnym.
Dlatego wybieram 2 rys. po prawej. I zdecydowanie mniej kolorow: wyrzuccie zielony, bo nie pasuje.

Mam jeszcze 1 uwage: niektore nicki sa dluzsze niz ten podany w przykladzie (Grygy) i projekt nalezaloby zaczac wybierajac dlugi nick + dlugie imie (np. Magdalena1) i na ich podstawie ustalic wielkosc czcionek.

Jak znajde troche czasu wieczorkiem, to moze cos dorzuce od siebie. :wink:

Link to comment
Share on other sites

To widzę, że zaczyna się nasz wzór klarować. Teraz przedstawiam jeszcze z rameczka - co ma być?
[img]http://www.kwidzyn.mm.pl/~yorkshire/wizytowka/wizyt6.jpg[/img] [img]http://www.kwidzyn.mm.pl/~yorkshire/wizytowka/wizyt7.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Nio jak dla mnie Waldek to ten drugi jest super i może to być końcowa wersja poczekamy co powie reszta ale uważam ze jest super. Teraz tylko posta załózyć gdzie njalepiej każdy wpisz taka deklarację:

[size=6]Bede na wystawie w K-ce (ja bede ;)) LUB Nie bede na wystawie w K-ce
tygrysek-kr
Klaudia[/size]

Link to comment
Share on other sites

Klaudio tak bardzo to aż nie kombinujmy. Mi chodzi tylko o to żebym nie siedział godzinami i nicki wiązał z imionami, ja niestety aż takiej dobrej pamięci to już nie mam. Po drugie na serwerze chcę przechowywać Wasze wizytówki w taki sposób aby każdy mógł je sobie wydrukować w dowolnym miejscu (dom, praca, kawiarenka) i nie musiał nosić dyskietek i jakiegoś oprogramowania itp. To niestety zajmuje miejsce. Dlatego wstawie tylko tych użytkowników, którzy myślą ze będą na wystawie -tej czy nastepnej. Po co robić i przechowywać wizytówke kogoś kto jest sporadycznym yorkofiołkiem i nigdy nie zamierza sie z nami spotkać. Nie zmienia faktu że jesli ktoś się zwróci do mnie to ja mu chętnie choćby dla zabawy natychmiast taka wizytówkę zrobię. Zresztą zobaczymy ile to zabierze mi na serwerze miejsca.
Postanowiłem też, że wizytówki zostaną zapisane w formacie [b]Portable Document Format[/b] dlaczego? Dlatego, że nie będzie kłopotów z pozycjonowaniem, kolorystyką, skalowaniem, a co najwazniejsze z dostępnością oprogramowania. W każdym kompie jest zazwyczaj zainstalowany Adobe Reader, niektórzy nawet o tym nie wiedzą. Wystarczy, że każdy kliknie na link, który będzie na mojej stronce i natychmiast wszystko samo się uruchomi i będzie moza wydrukować lub zapisać. Myślałem też o mapie bitowej ale tu problem z jakościa, duża kompresja .jpg niepotrzebnie nam zepsuje jakość. Dla próby postaram się jeszcze dzisiaj wstawić na sronce żeby ci co nie są otrzaskani z kompem mogli się wypowiedzieć. Narazie morduje logo dogomani ponieważ to co ściągnąłem ze stron forum nie nadaje się do druku

Link to comment
Share on other sites

Uwaga
wstawiłem pierwszą wizytówkę na stronę do siebie. Proszę sprawdzcie czy wszystko działa. Pod obracającym się pucharem jest żółty napis "wizytówki" kliknijcie w niego. Narazie jest tylko Klaudia. Czekam też na opinie czy jeszcze coś zmieniamy w wizytówce. Na wieczór spróbuje jeszcze dodać opis co zrobić jak ktoś nie ma Acrobat Readera.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie kochani,

Od wczoraj mnie nie było a tu zaglądam i tyle nowych stron, myślałam że czyiś york zdobył championat czy coś... 8)

a tu muszę pochwalić waszą kreatywność, z tymi indetyfikatorami to świetny pomysł, choć musze przyznać ze większość dgm już poznałam wiec dla mnie z poznaniem problemu nie będzie, ale jak wszyscy to wszyscy i sama chętnie takowy indentyfikator założę. A ogólnie to u mnie w księgarni są do kupienia gotowe identyfikatory z taką smyczką mini na szyję więc to też fajny pomysł...

aha... no i w imieniu wszystkich [b]dziękuje Waldkowi [/b]za podjecie się tej długiej pracy w wykonaniu dla nas tabliczek... :wink: :D


pozdrawiam :fadein:

teraz pozostaje nam czekać na rezultaty... aha i jakby co to ja mogę listę z imionami dgm zrobić jeśli nadal jest potzrebna! :D

Link to comment
Share on other sites

No i super :D
Dobrze Waldku pomyślałeś z tym, żeby każdemu napisac identyfikator, bo faktycznie, można by się pogubić :roll:
No i oczywiście wieeeelkie dzięki :D
Teraz ważne, żeby każdy sie zaopatrzył w takowy identyfiaktor i bedzie świetnie :D

Słuchajce to może rozpiszemy WAldkowi te nicki i miona wszytkich forumowiczów którzy, są i bedą ''wystawowo aktywni'' co?

Link to comment
Share on other sites

Maciek dobry pomysł, ja napiszę co mi przyjdzie do głowy a ty najwyżej uzupełnisz! :wink:
więc to będzie tak:

YORKIES= Malwina :evilbat:
GRYGY= Maciek
DAGMARCIA= Dagmara
DAGA&OSKAR= Dagmara
WIND= Beata
GOSIEK= Gosia
YORECZKA= Mariola
MARCA&BESI= Marcelina
MAGDALENA1= Magda
WALDEK2= Waldek :D
PANULA= Ania
TYGRYSEK-KR= Klaudia
SNOOPY7= Agnieszka
KONRAD998= Konrad

hmm no dobra na razie tyle kojarzę, a jakby co to proszę dopisywać bo ja nie mam głowy w tej szkole... :roll:

pozdrawiam :angel:

Link to comment
Share on other sites

Mój z-ca napisał :evilbat: :
[quote]A słuchajce są, jakieś identyfiaktory, żeby je przypiać do ''smyczy'' ale nie takie połączone razem ze tasiemką tylko same??[/quote]

Maciek jak kupisz zwykły identyfikator to można go przypiąć do smyczy, a konkretnie to do tej agrafki, bo w końcu każda smycz ma taki karabinek.. :wink: 8)

pozdrawiam :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Hmmm pewnie zapomnieliśmy o wielu wielu yorkomaniakach którzy jeżdzą na wystawy,ale poprostu bedziesz Malwinko dopisywać na bieżąco :D
Ja jeszcze pamietam 2 osoby
Księzycowa Pyza = Weronika,, bo ona teraz już też bedzie jeździc chyba
NNikka = ? ja nie pamietam :oops: Kasia ? Tomek :roll:

Link to comment
Share on other sites

hej,
Miał ktoś sprawdzić czy wszystko ok na mojej stronce i czy ładnie sie drukuje - i nic. A ja musze w pracy troche pokombinować, zeby obejrzeć rezultaty. Ale stwierdzam, że wszystko ok więc nocą w specjalistycznych zakładach Dogomani rozpocznę produkcje naszych identyfikatorów. Jak tylko sie pokażą proszę ściągać drukować i zapisać sobie gdzieś na twardym dysku

Link to comment
Share on other sites

Waldku ja takze sprawdzilam, ale niestety wydrukowac nie mam jak :( a wizytowki sa naprawde supper i beda swietnym rozwiazaniem. ja zapewnie przypone sobie ja do plaszczyka w ktorym bede, wiec na odleglosc bedzie sie rzucal ;) Jeszcze tylko odpowiednie miejsce znajdziemy ( juz myslalam jakie ) i bedzie ok ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...