Jump to content
Dogomania

Wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


AgaCzips

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Malwinko
Nie potrafie Tobie w żaden sposób pomóc. Po pierwsze nie znam Twojego Lorda. Zdjęcia nic nie dają . Zobacz na większości jest jasny , a na niektórych ciemny jaby mu daleko do wybarwienia. Tylko ocena w dziennym świetle coś daje. Po drugie oceny (co tu dużo ukrywać) są zależne od upodobań sędziów. Znam kogoś kto uwielbia tylko duże psy - tak duze, że chyba zdecydowanie waga przewyższa te 3,2 kg. Wczoraj zaobserwowałem, że pani sędzina preferowała psy w klasie młodzieży o umaszczeniu bardzo ciemnym. Po trzecie na wystawie zdecyduje zachowanie psa - jeśli będzie wspaniale zajmował pozycje, będzie wspaniale chodził w ringu to już połowa sukcesu, a tego dziś nie przewidzisz. Poza tym zawsze coś moze wydażyć się na wystawie co odejmie psu punkty. W Sopocie spadł deszcz - schowałem Megan pod kurtkę - z jej włosem stało się coś niebywałego zastanawiałem się czy ją dać do ocenny.

Nie przejmuj się - trzymam kciuki za Ciebie i Lorda.
Aha 99,99 % będę w Gdańsku

Link to comment
Share on other sites

Waldku,
faktycznie masz rację z tymi różnymi upodobaniami sędziów, no i w końcu każdy pies ma w sobie to "coś" wyjątkowego co może się spodobać każdemu... no nic pozstaje mi mieć nadzieję że Lord się ładnie zaprzentuje no i będziemy mieć farta, bo od tego też sporo zalezy... :wink:

cieszę się że będziesz w Gdańsku to się spotkamy i trochę pogadamy... :wink:

pozdrawiam :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Kochani, mnie nie będzie niestety :cry: , więc byłabym wdzięczna za wyniki, fotki, relacje...itp. miałabym też ogromna prośbe o choć jedno zdjęcie z klasy młodzeży psów (chyba wiadomo dlaczego... :-? )

życzę miłej zabawy...

pozdrawiam :fadein:

Link to comment
Share on other sites

chociaz ja nie z tej grupy chcialam przekazac pozdrowienia :wink:
mialam dzis przyjemnosc napatrzec sie na te wasze male cudenka na wystawie w gdansku-tak sie milo zlozylo ze terrierry typu bull byly na tym samym ringu co yorki. gapa z zadnym sie chyba nie zapoznala-bardziej interesowaly przepychanki i szarpanina z innymi bullowatymi (oczywiscie w pozytywnym sensie-takie glupawe zabawy bulli :wink: ) ja w tym czasie ze zdumieniem gapilam sie z jaka klasa i spokojem maluchy znosza czesanie fryzowanie i generalnie wszystkie potrzebne przygotowania do wystawy :) boskie
jeszcze raz pozdrawiam :wink:

Link to comment
Share on other sites

draka,

Serdeczne dzięki za info, miło że ktoś od buulowatych tu zajrzał bo rzadko się to zdarza :wink: A yorki własnie potrafią zadziwić wielu ludzi bo każdy ocenia ich tylko po wyglądzie a nie charakterze, zresztą sama powiesz pewnie coś na ten temat bo podobnie oceniane są np. bulle :wink: a obydwie "grupy" psów należą do bardzo inteligentnych i kochanych psiaków :D

teraz czekam na jekiś foty z ringów i wyniki rzecz jasna 8)

pozdrawiam :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Witam
Dla najbardziej poszkodowanej przez los czyli naszej Malwinki podstawowe dane dotyczące wystawy wysłałem juz po 16 na e-mail. Jeśli nie odebrałaś to jesteś gapa -- żartowałem.
Teraz dla wszystkich, którzy chca zobaczyć jak to było w Gdańsku. Foty hm ... ale zawsze można coś zobaczyć.
Uwaga - wstawiam tylko jedna fotę resztę prosze zobaczyć na mojej stronce - będą większe niż w dogo , a poza tym nie będą się dublowały i zaśmiecały mój serwer. Wyniki - będzie problem bo pojechały dalej niż do Kwidzyna.
[img]http://www.kwidzyn.mm.pl/~yorkshire/dog2/g1.JPG[/img]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...