Jump to content
Dogomania

Fotki portretowe (autorstwa Wind)


Wind

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ufff..przeczytałam całość od deski do deski...I...jestem pod wrażeniem...

Teraz dsst doostaniesz kopa w tyłek! Jak mozesz pisać, ze masz Elfie uszy i czachę jak jakiś ufol? :o

Cola, aga rewelacyjnie wygladacie na tych zdjęciac. Makijaze podobają mi sie najbardziej...zero neidoskonałosci twarzy, taka gładka cera.
A te ujęcia...fantastycznie. U Agi najbardziej podobają mi sie ujęcia w plenerze...

A z Coli to niezla aska....TZ ma embargo na ten temat! :evil: :wink:

Debesciara sliczna z Ciebie pannica...hihih...

Co do aktów o wind masz oko..są takie subtelne. Mój tZ to fotograf amator. Oczywiscie sprżetem zadnych nie nie dyspokuje, wiec fotki nie sa takei fajne. Ale awsze męczy mnie na róznych wyjazdach zdjęciami, bo tu mu sie cos poodba w krajobrazie itd. Na akty tez juz mnie namawiał...hihi..moze sie keidys skusze:)
ADDA czekam na rezultaty i juz zazdroszcze takich sesji...

Ja kiedys mialam miec swoje 5 minut, ale sie nie zdecydowalam....wiec radze kobitki lapcie okazję, poki sama puka do Waszych drzwi!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind']Wszystkich, ktorzy czekaja na sesyjke [b]addy[/b] informuje, ze z przyczyn od nas niezaleznych ( :evil: :evilbat: :evil: ) przelozono nam studio na piatek 18 marca. Sesja jak najbardziej sie odbedzie, ale pozniej :([/quote] No i mam więcej czasu na schudnięcie! :lol:
[size=1]Obejrzałam sobie hurtem fotki z pierwszej strony (dzięki Wind) i... ja nie mam tam czego szukać!!! Pójdę, skoro się umówiłam, ale błagam, nie śmiejcie się potem!!!!!!![/size]

Link to comment
Share on other sites

[b]adda[/b] będą same zachwyty....sama się przekonasz :)

[b]Wind[/b] to fotaskowanie z piątku pewnie przekładasz na sobotę albo niedzielę? ...oj pierwsza stronka niedługo będzie dłuuuuuuuga. Na pewno jeszcze duużo dogomaniaczek namówisz :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrowka']Jeszcze 7 dni... nie wytrzymam :roll: Ja chce zdjeciaa!! :angel:[/quote] To sobie w międzyczasie pooglądaj swoje, mężusia, i innych dogomaniaczek. Ja im dłużej na nie patrzę, tym bardziej mi się odechciewa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='mrowka']Jeszcze 7 dni... nie wytrzymam :roll: Ja chce zdjeciaa!! :angel:[/quote] To sobie w międzyczasie pooglądaj swoje, mężusia, i innych dogomaniaczek. Ja im dłużej na nie patrzę, tym bardziej mi się odechciewa...[/quote]
adda mala pomylka :lol: moich zdjec tu nie ma, a tym bardziej mojego mezusia poniewaz jeszcze jego nie mam :wink:
mroweczka ta ze zdjec ma nick mroweczka i ma yorka, a ja jestem mrowka i mam bokserka.. :wink:

Link to comment
Share on other sites

No tak, wiedziałam, że coś z tymi owadami pogmatwam. :oops: Tak się właśnie zdziwiłam, bo nie raz czytałam nawoływania, abyś swoją fotkę zapodała, Ty uparcie nie dajesz, a tu oglądam owadzie zdjęcia :D Przepraszam :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda']Ja im dłużej na nie patrzę, tym bardziej mi się odechciewa...[/quote]

I pomyslec, ze za pare dni nowe linki dolacza do pierwszego postu ;)
Im blizej, tym bardziej jestem pozytywnie zakrecona :D Pomysly tlocza mi sie do glowy i trudno mi za nimi nadazyc ...

Link to comment
Share on other sites

hahahahha cudna Wind - wlasnie to cala Ty, taka zapalona i wspaniale za- na- krecona ;) ;) Artystka w kazdym calu!!! Udziela mi sie niesamowicie Twoj entuzjazm i radosc!!! Juz sie nie moge doczekac Waszego piatku!!! Calym sercem jestem z Wami!!
Juz lece do poczatku, raz jeszcze pokukac na te cudne foty!!!! Nie moge sie napatrzec!

Link to comment
Share on other sites

Wind ja dzisiaj przeleciałam wszytskie pięćdziesiąt kilka stron i jak zobaczyłam te wszytskie zdjęcia i te piękności to pozostało mi tylko pozazdrościć, dziewczyno masz talent jak mało kto i z niecierpliwością czekam, na słoneczko, kwitnące drzewka, kwiatuszki, zieleniutką trawke no i na Ciebie ;) Buziaki jesteś wspaniała.

Dziewczyny pięknie wyglądacie na tych foteczkach, a z nową modeleczką będziemy sercem i duchem na sesyjce, adda będzie dobrze, [img]http://www.animowane-gify.com/gify%20okazyjne/gify%20walentynki/Walentynki__24_.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

no, ja to mam zapłon :oops: :oops: :oops:
ale w koncu dotarlam na ten topik :D

[b]dziewczyny[/b], wyglądacie po prostu przepiekne!!! :angel:
normalnie kiszki mi sie z zadrosci skręcają. też bym chciała taka ladna byc :(

[b]adda[/b], a ty nie kokietuj :nono:
spojrz babo jedna w lustro! piękna z Ciebuie kobieta i nawet nie wiem, jak niby Wind ma cie upiekszyc jeszcze bardziej...

[b]Wind[/b], czy ja moge miec [size=2]malutka[/size] prośbę?
jak tylko zobaczyłam zdjęcie Ady, od razu skojarzyła mi się z wiedzmą - piekną, drapiezną, niebezpieczną... moze dałoby się jakoś Adę na taka własnie wiedźmę ucharakteryzować, cos rodem z literatury fantasy? no sama powiedz, czy ona nie kojarzy sie z Yennefer z Sapkowskiego? :modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='asher']moze dałoby się jakoś Adę na taka własnie wiedźmę ucharakteryzować[/quote] Uważasz, że charakteryzacja jest potrzebna? :lol:[/quote]


haha :lol: :lol:

Adda, nie ma tu takiej emotki chyba co by wyrazala co terzz mysle 8) :lol:

ale mysle, ze jestes NIEMOZLIWA ! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...