Jump to content
Dogomania

Fotki portretowe (autorstwa Wind)


Wind

Recommended Posts

[quote]Troche głupio tak krytykować ale... [/quote]
ale ja wolę szczerość ;) bo peany pochwalne każdy może śpiewać, jest takich zbyt wielu na tym świecie :) ja wyraziłam tylko to co myślę, wcalę nie znaczy to, że innym ma się nie podobać ;) po prostu pomyślałam sobie - osoba która robi te zdjęcia ma wielki talent. A modelka choć ładna - nie.


[quote] na nich stylizacja, pomysł były wazniejsze, niż sama osoba modelki Np seria Orange.[/quote]

tak, jasne że tak :) jednak gdy modelka potrafi na swojej twarzy odmalować pożądane emocje - wtedy dopiero to jest to :)

Ale ogólnie mi się podoba :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Czesc Czesc Kochani!!

To bylo niesamowite i wspaniale przezycie!!

............Czy uwierzycie, ze nie widzialam nawet tego jedynego zdjecia - z soboty na niedziele w nocy kuknelam doslownie na moment na to zdjecie u Beatki!! Nie moglam sie doczekac! :oops: :oops:
Od ubiegłego tygodnie bylam w Warszawie bez dostepu do komputera :(

No i efekt jest powalajacy - jakie cudne zdjecie!!!!
:modla: :modla: :modla: :modla: :klacz: :klacz: :klacz:

NASZA WIND TO CZARODZIEJKA!!! Wspaniala, ciepla i kochana osoba! Artystka z powolania - a przy tym bez cienia patosu!! Czulysmy sie u niej w studio jak w domku! BEATKO - jestes niesamowita!!
DZIEKUJE ja i Ameleczka!!!

Zaraz sie rozpakuje ;) i poopowiadam Wam jak bylo!! Buziaki dla wszystkich! Fajnie juz byc tez z Wami!

Link to comment
Share on other sites

Czas na nowe zdjecia Panuli i Jej malutkiej coreczki Amelki.
Mam nadzieje, ze obie Panie spodobaja sie Wam rownie mocno jak i mnie :-)



[img]http://img99.echo.cx/img99/6839/mg6100x5ed.jpg[/img]

[img]http://img22.echo.cx/img22/2578/mg6102x4fj.jpg[/img]

[img]http://img22.echo.cx/img22/8229/mg6109x4fw.jpg[/img]

[img]http://img22.echo.cx/img22/1023/mg6111x6wm.jpg[/img]

[img]http://img22.echo.cx/img22/5065/mg6126x8tv.jpg[/img]

PS. Jak fotografuje sie dziecko, to bardzo trudno wybrac jedno, dwa ujecia ... dzieci sa tak nieprzewidywalne w szczerosci swoich min, iz kazda chcialoby sie pokazac ... :-) Chyba mnie rozumiecie :-)

Link to comment
Share on other sites

Cudowne zdjęcia [img]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Midie/36blings.gif[/img] nie moge się napatrzeć, Amelka jest prześliczna i Ania zresztą też całuski dla was kochani [img]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Midie/36heartglasses.gif[/img] [b]Beatko[/b] gratuluje [img]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Midie/36thumbsup.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

ehhhhhhhhhh ja tez kce taka Amelke

duet wspanialy :D Wind jestes niesamowita ale nie drecz mnie juz tylko zasyp fotami ;)
:D


cuuuuuuudowna sesja najpiekniejsza ze wszystkich dotychczasowych ma taki...............niepowtarzalny klimat :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind']Teraz to przynajmniej wiem, co to znaczy zrobic zdjecie takiemu maluchowi ;) Slodki i nieprawdopodobnie ruchliwy :-)[/quote]

No co ty? Dopiero teraz? Szczeniaka nigdy nie miałas? :wink:

[b]adda[/b], a może byś się tak umówiła na sesję z własną córą? Zobacz jakie świetne zdjęcia robi Wind takim duetom :evilbat: :wink:

Link to comment
Share on other sites

Wybaczcie, ze tak pozno, ale sami wiecie jak jest w domu ...gdy wraca sie po tygodniu ;) ;) :wink:

Juz opowiadam wszystko!

Zapewne jest Wam to wiadome, ale moze nie wszystkim? Jest typ ludzi, z ktorymi czujesz pewne wspolne przyjazne fale, z ktorymi rozmawiasz jakbys sie znala wiele lat, za ktorymi czujesz sie pewnie i spokojnie ...ktorym juz jakos tak ufasz a priori ;)

Takim typem jest nasza Wind, Beatka.

Sesja z nia to byl prawdziwa radosc!
Niby studio z profesjonalnym sprzetem, lampy, statywy, tla, wieszaki ...a w sumie nastroj jabysmy byli w mieszkaniu milymi goscmi. Zlote wlosy i zlote serce. Polubilysmy sie bardzo, .....zreszta juz sporo wczesniej! Myslaca o detalach, o dobrym nastroju i wiecznie goscinna (w wolnej chwili slyszalam "moze soczku, a moze kawke, mamy pyszne cappucino" ;)). W przerwach, gdy ja - czyli mama ;) szykowalam ciuszki i przedstawialam do oceny ;) :lol: :lol: :lol: bawila sie z Amelia.
Nie mieszkamy w Warszawie, wiec jadac do Beatki mialysmy wielkie torbisko rzeczy, by wybrac na miejscu - smiesznie, wszystkie katy zasypane ciuszkami, czapeczkami itd. :P Ubaw byl przy wybieraniu!!! ;) ;):D POtem malowanie ...magiczne Beatki pedzelki i juz jest duuuuuzo lepiej ;) Dziewczyny, ktore u Beatki byly, juz wiedza jak to fajnie!! Prawda?? :lol:

Wszyscy byli zreszta weseli i usmiechnieci. Pomocnicy tez widac, ze pracuja z radoscia z taka osoba jak Beatka!

Oczywiscie tez wyczucie i klimat, ktory stworzy Beatka widac po nastroju sesji. Uwierzcie pstykanie fotek dziecku, jak Beacia pisala, nie jest latwe!! Juz prawie jest to o co chodzilo, a tu Amelia sie wygina i odmawia wspolpracy ;)
Generalnie to bardzo pogodne dzieciatko, ale nawet ja lekko zdeprymowalo studio ...no, ale nie przeszkodzilo jej to chrapnac na planie ;) ;) Smialismy sie wszyscy, spedzajac czas - w ktorym modelka sie wysypiala na milych rozmowach! Potem kolejne odslony i efekty jak widac boskie!!!! Az mi sie wierzyc nie chce takie boskie!!

[size=2]Polecamy sie, gdyby tylko byla taka potrzeba
- nawet gdyby trzeba bylo robic zdjatka do reklamy odplamiacza i trzeba bylo sie calemu wymazac, z radoscia to zrobimy, bo pewnie bedzie rownie wesolo jak bylo teraz!!![/size]

[color=darkblue]Jestem zachwycona fotkami - czekam z wielka niecierpliwoscia na inne i mam nadzieje, ze Was tez ciesza!![/color]
[size=6]PANI CZARODZIEJKO - BARDZO DZIEKUJEMY!!![/size]

Wielkie buziaki dla wszystkich.
Zaraz raz jeszcze poogladam zdjecia z Waszych sesji
.......i wiecie co?? - fajnie tu miec Beatke :) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher'][quote name='Wind']Teraz to przynajmniej wiem, co to znaczy zrobic zdjecie takiemu maluchowi ;) Slodki i nieprawdopodobnie ruchliwy :-)[/quote]
No co ty? Dopiero teraz? Szczeniaka nigdy nie miałas? :wink:[/quote] :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Dobre :lol:
[quote][b]adda[/b], a może byś się tak umówiła na sesję z własną córą? Zobacz jakie świetne zdjęcia robi Wind takim duetom :evilbat: :wink:[/quote] :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Dobre :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panula'] Jest typ ludzi, z ktorymi czujesz pewne wspolne przyjazne fale, z ktorymi rozmawiasz jakbys sie znala wiele lat, za ktorymi czujesz sie pewnie i spokojnie ...ktorym juz jakos tak ufasz a priori ;)
Takim typem jest nasza Wind, Beatka.[/quote] To prawda :D
[quote]w wolnej chwili slyszalam "moze soczku, a moze kawke, mamy pyszne cappucino[/quote] To prawda :D
[quote]Dziewczyny, ktore u Beatki byly, juz wiedza jak to fajnie!! Prawda?? :lol: [/quote] Prawda :D
[quote]Wszyscy byli zreszta weseli i usmiechnieci. Pomocnicy tez widac, ze pracuja z radoscia z taka osoba jak Beatka![/quote] To prawda :D

Link to comment
Share on other sites

[b]Panula,[/b]

To ja Wam dziekuje za cierpliwosci, dobre humory i wytrwalosc. Twoja Amelka byla moim pierwszym "niemowlecym" doswiadczeniem ;) Jeszcze tak nieletniej modelki nie mialam :lol: Podziwiam tez Amelke, za samodzielnosc oraz tylko i wylacznie wlasna kreatywnosc w tworzeniu min i poz ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana14']dbsst widziałam na żywo ale na zdęciach to zupelnie inna osoba!
Po prostu gratuluję talentu! Ehh no nie moge wyjść z podziwu.... :roll: :oops: :lol:[/quote]

hahahaha no bylo wyciaganie czegos ze mnie ale Wind sobie poradzila jakos ;)
ale i Ty Diano jestes inna niz na focie i mysle ze warto zebys Wind przeslala jakies fotaski bo mysle ze to bylaby zupelnie fajowa sesyjka :D

adda :buzi: jestes koffana ale nie przesadzajmy Wind naprawde wszystko ze mnie wycisnela :D

a maluszkowate i mamusiowate sa [b]PRZEPIEKNE [/b]

i Wind mi podpada ze tak malo foteCek wrzucila :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']Wind mi podpada ze tak malo foteCek wrzucila[/quote]

Tiaaa .. juz nie wiem w co mam pioro tabletu wlozyc :lol:
Ale jeszcze troche cierpliwosci i cos dorzuce :-) Dziewczyny wyszly pieknie, wiec warto poczekac!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...