Jump to content
Dogomania

BASENJI na Wystawach (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Basenji

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Zdjęcia można sobie powiększyć, klikając na zdjecie.
A mnie też ten piesek wydaje się taki jakiś nijaki...
Pzdr.[/quote]

A klikaj zdrowa...... . Wow, zgadzasz się z moją opinią? Ale mnie się oko na baski wyrobiło. Sędzią jakimś może zostanę:lol:
Zdrówko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Tal oto wygląda zwycięzca z 22.10.2006 r. - Budapeszt - African Rainbow's DIMBa:
[IMG]http://img58.imageshack.us/img58/2632/p1060236lz2thib3.jpg[/IMG][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/2766/p1060237yi1thiy8.jpg[/IMG]

Pzdr.[/quote]

[quote name='Asiaczek']No to może się nie powiększa...
Nie wiem.
Savannah - a jak go oceniasz na podstawie tych 2 zdjęć?
Pzdr.[/quote]
wezwana do oceny napisze co sądze o tym psie:lol:
Coż jest to pies poprawny jednak nie jest jakoś specjalnie efektowny..po prostu poprawny...ale niczym się nie wyróżniający. Mogłby mieć lepsze kątowania tyłu i lepiej ustawione i noszone uszy. więcej nie widać na tych fotkach:razz:

Link to comment
Share on other sites

hmm, Savannah to Ty specjalistka jesteś! bo nawet ja bym się nie podjęła oceny tego psa z tych dwóch miniaturowych zdjęć!
mało tego... zdjęcia są zrobione bardziej od frontu - na jakiej podstawie piszesz, że ma słabe kątowania tyłu??? przecież na tych fotkach tego nie widać... dysponujesz może innymi?
"lepiej ustawione i noszone uszy".... czyli jak??? złożone do wewnątrz? na zewnątrz? a może jak owczarek niemiecki??? ten pies ma uszy w porządku, doprawdy nie wiem o co Ci chodzi... a co do noszenia - na zdjęciu tego nie zobaczysz, tylko na żywo! a poza tym weź poprawkę na to, że ten pies był w młodzieży i pewnie jeszcze nie nabrał manier wystawowych...
Savannah, coś Ci powiem :) chcesz być sędzią, dobrym sędzią... mam rację prawda? :) zacznij mieć swoje zdanie bo nie zawsze zdanie innych jest takie jak trzeba...
i teraz po cichutku sama siebie zapytaj - co byś powiedziała na temat tego psa, gdybyś nie wiedziała że jest psem od Kocha i gdyby między innymi Asiaczek nie wypowiedziała się o nim "nijaki"? no właśnie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Zdjęcia można sobie powiększyć, klikając na zdjecie.
A mnie też ten piesek wydaje się taki jakiś nijaki...
Pzdr.[/quote]

[COLOR=blue]Asiaczku, mimo, że klikam i klikam nic nie chce się powiększyć :shake: ... niestety...[/COLOR]
[COLOR=blue][/COLOR]
[COLOR=blue]Pozdrawiam,[/COLOR]
[COLOR=blue][/COLOR]
[COLOR=blue][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ypsylon']hmm, Savannah to Ty specjalistka jesteś! bo nawet ja bym się nie podjęła oceny tego psa z tych dwóch miniaturowych zdjęć!
mało tego... zdjęcia są zrobione bardziej od frontu - na jakiej podstawie piszesz, że ma słabe kątowania tyłu??? przecież na tych fotkach tego nie widać... dysponujesz może innymi?
"lepiej ustawione i noszone uszy".... czyli jak??? złożone do wewnątrz? na zewnątrz? a może jak owczarek niemiecki??? ten pies ma uszy w porządku, doprawdy nie wiem o co Ci chodzi... a co do noszenia - na zdjęciu tego nie zobaczysz, tylko na żywo! a poza tym weź poprawkę na to, że ten pies był w młodzieży i pewnie jeszcze nie nabrał manier wystawowych...
Savannah, coś Ci powiem :) chcesz być sędzią, dobrym sędzią... mam rację prawda? :) zacznij mieć swoje zdanie bo nie zawsze zdanie innych jest takie jak trzeba...
i teraz po cichutku sama siebie zapytaj - co byś powiedziała na temat tego psa, gdybyś nie wiedziała że jest psem od Kocha i gdyby między innymi Asiaczek nie wypowiedziała się o nim "nijaki"? no właśnie....[/quote]
Ja tego psa widziałam na żywo na Węgrzech w tym roku. I mogę powtórzyć z całą odpowiedzialnością - nijaki.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stellanovaa'][COLOR=blue]Asiaczku, mimo, że klikam i klikam nic nie chce się powiększyć :shake: ... niestety...[/COLOR]

[COLOR=blue]Pozdrawiam,[/COLOR]

[/quote]
Oj, a ja nie umiem temu zaradzić... Pewnie taki ze mnie fachowiec, jak... trąbka!:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Zgadzam się. Według mnie, po prostu poprawny. No, został jeszcze ruch, [B]nie wiemy[/B] jak się porusza. [B]ciekawa jeste, jak wyglada w realu[/B]. Może kiedys się spotkamy...
Pzdr.[/quote]
a potem :
[B]Ja tego psa widziałam na żywo na Węgrzech w tym roku. I mogę powtórzyć z całą odpowiedzialnością - nijaki. [/B]
[B][COLOR=darkgreen]czy te słowa sa o tym samym psie???? czy mi się tylko wydaje???????[/COLOR]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Tak, Truskaweczko. Piszę o tym samym psie. Po sprawdzeniu katalogów z wystaw węgierskich okazało się, że ja tego psa już widziałam. Był towarzysko i nie był wystawiany. Niestety, tak od razu nie skojarzyłam, że to ten sam. Urósł i nabrał ciałka. Nie jest już takim młodzieżowcem, jakim go widziałam wcześniej...
Czyżbym wprowadziła jakieś zamieszanie w Twoim spojrzeniu na baski?
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Asiaczku - to, że uważasz tego psa za "nijakiego" to w porządku, masz prawo :) zadziwia mnie tylko Savannah, która wszystkie swoje wypowiedzi odnośnie psów opiera na zdaniu innych, a jako przyszły sędzia powinna mieć swoje zdanie i je sobie wyrabiać... tylko o to mi chodziło! :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Tak, Truskaweczko. Piszę o tym samym psie. Po sprawdzeniu katalogów z wystaw węgierskich okazało się, że ja tego psa już widziałam. Był towarzysko i nie był wystawiany. Niestety, tak od razu nie skojarzyłam, że to ten sam. Urósł i nabrał ciałka. Nie jest już takim młodzieżowcem, jakim go widziałam wcześniej...
Czyżbym wprowadziła jakieś zamieszanie w Twoim spojrzeniu na baski?
pzdr.[/quote]
dziekuję Sraczku za sprostowanie, wyjaśniło wiele, ale nic nie zmieniło w spojrzeniu na basenji..........:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ypsylon']hmm, Savannah to Ty specjalistka jesteś! bo nawet ja bym się nie podjęła oceny tego psa z tych dwóch miniaturowych zdjęć!
mało tego... zdjęcia są zrobione bardziej od frontu - na jakiej podstawie piszesz, że ma słabe kątowania tyłu??? przecież na tych fotkach tego nie widać... [B]dysponujesz może innymi?[/B]
"lepiej ustawione i noszone uszy".... czyli jak??? złożone do wewnątrz? na zewnątrz? a może jak owczarek niemiecki??? ten pies ma uszy w porządku, doprawdy nie wiem o co Ci chodzi... a co do noszenia - na zdjęciu tego nie zobaczysz, tylko na żywo! a poza tym weź poprawkę na to, że ten pies był w młodzieży i pewnie jeszcze nie nabrał manier wystawowych...
Savannah, coś Ci powiem :) c[U]hcesz być sędzią, dobrym sędzią... mam rację prawda? :)[/U] zacznij mieć swoje zdanie bo nie zawsze zdanie innych jest takie jak trzeba...
i teraz po cichutku sama siebie zapytaj - co byś powiedziała na temat tego psa, gdybyś nie wiedziała że jest psem od Kocha i gdyby między innymi Asiaczek nie wypowiedziała się o nim "nijaki"? no właśnie....[/quote]

[quote name='Ypsylon']Asiaczku - to, że uważasz tego psa za "nijakiego" to w porządku, masz prawo :) zadziwia mnie tylko Savannah, która wszystkie swoje wypowiedzi odnośnie psów opiera na zdaniu innych, a jako przyszły sędzia powinna mieć swoje zdanie i je sobie wyrabiać... tylko o to mi chodziło! :roll:[/quote]
Nigdy nie pisałam o innym psie pod kogoś, zresztą nawet tego psa nie znam:roll: jesli chodzi o kątowania tyłu- fakt faktem nie widać tego na tych fotkach są za małe, pozatym pies widziany od frontu - nie sposób ocenić, no nie? ale , tak, fakt dysponuje innymi zdjęciami, które chociażby wyszukałam. Nie wiem czemu uważasz że oceniam pod kogoś? Uważam po prostu że ma słaby tyl i tyle (tak jak napisałam nie tylko na tych zdjęciach zamieszczonych przez Asiaczka). Jeśli chodzi o uszy - zresztą nie tylko o uszy - oczywiście, że nie można oceniać psa tylko na zdjęciach, bo nigdy nie zobaczy się ruchu, dokładnie nie wymaca psiaka to mało można o nim powiedzieć. Miałam na myśli przez złe osadzenie uszu, że [I]według mnie [/I]są one szeroko ustawione na [I]tych zdjęciach[/I]. Natomiast nie rozumiem sugestii dotyczącej właściciela danego psa? Ja tego pana nie znam, a pozatym nie znam dobrze się na hodowlach, wlascicielach itp itd basenji żeby kogoś nie lubić,lub cokolwiek innego. Nie siedze w tym po prostu!!! Dlatego nie rozumiem tej sugestii:roll: A pozatym pies jest poprawny, to przecież nie jest źle? Wezwana do odpowiedzi napisałam co myśle o psie...przecież wiadomo że "werdykty" nie wszystkim się zawsze podobają:cool1:
Pozdrawiam

PS: co do zdania podkreślonego przezemnie - przyznaje chce być sędzią, ale jeszcze do tego daleka droga. Wszystko się może zdarzyć :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basenji']No przyznaj się Savannach, że "żywcem" czerpałaś z mojej "fachowej" opinii.
To powiedziałem, że jest nijaki, nieprawdaż?
Zdrówko:lol: :evil_lol: :razz:[/quote]
Tak Basenji przyznaje się!!:lol::lol::lol::eviltong::eviltong::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SengaSengana']dziekuję [U][COLOR=olive]Sraczku[/COLOR][/U] za sprostowanie, wyjaśniło wiele, ale nic nie zmieniło w spojrzeniu na basenji..........:lol: :lol:[/quote]
czy to literówka czy chęć obrażenia Asiaczka
mam nadzieję, że literówka
nie podoba mnie się taka forma i jeżeli nie potrafisz się zachować to nie udzielaj się bardzo proszę bo to nie smaczne
nie zauważyłam żeby ktoś cię obraził w tej dyskusji więc wypadałoby zachować się tak samo
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Tak, Truskaweczko.[/quote]
czy Sraczek mnie obraża ??? czy to jest miłe ???
czy ja sobie tego życze ???

nadzieja matką głupich - to takie stare przysłowie ale jakże aktualne..
skoro ktoś do mnie pisze sobie wymyślona ksywą, nickiem innym niż mam to [COLOR=darkorange][B]JA MAM TAKIE SAMO PRAWO !!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: zachowuje się tak samo, wedle Twojego życzenia Agabass ....:lol: :lol: :lol: [/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SengaSengana']czy Sraczek mnie obraża ??? czy to jest miłe ???
czy ja sobie tego życze ???

nadzieja matką głupich - to takie stare przysłowie ale jakże aktualne..
skoro ktoś do mnie pisze sobie wymyślona ksywą, nickiem innym niż mam to [COLOR=darkorange][B]JA MAM TAKIE SAMO PRAWO !!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: zachowuje się tak samo, wedle Twojego życzenia Agabass ....:lol: :lol: :lol: [/B][/COLOR][/quote]
niech tak zostanie nie spodziewałam się innej odpowiedzi
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[B]Agabassku,[/B] a z kim Ty właściwie piszesz?
Są osoby, które nie znają żadnego języka obcego a go używają. I to jest głupota.
Są takie, które uważają się za pępek świata. To też głupota.
Są takie, które są niereformowalne. To też głupie.
I są takie, które należy traktować jak "czyste, górskie powietrze"...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...