Jump to content
Dogomania

BASENJI na Wystawach (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Basenji

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Iwona&Wiki'][B]Asiaczku!!![/B] Gratuluję wspaniałej prezentacji w ostatnim Psie - już czytałaś:multi::multi::multi:?
No i masz kolejnego wielbiciela swoich spiewających afrykańczyków:loveu:!!!![/quote]
dokładnie ja tez dzisiaj kupiłam PSA, choć nie domyślałam się nawet że zobacze w nim tak WSPANIAłE RZECZY!! Gratuluje ! Bardzo mi się podobał wywiad, dokładnie taki jaki powinien być z hodowcom :loveu: no i Zaneta go prowadziła to też fajnie:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']dokładnie ja tez dzisiaj kupiłam PSA, choć nie domyślałam się nawet że zobacze w nim tak WSPANIAłE RZECZY!! Gratuluje ! Bardzo mi się podobał wywiad, dokładnie taki jaki powinien być z hodowcom :loveu: no i Zaneta go prowadziła to też fajnie:cool3:[/quote]
Czy jest jakis nowy numer gazety o którym ja nie wiem? :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zpr']Może jakieś szczegóły? :mad:[/quote]
naprawde napisać? Pędź do kiosku :) mile się zaskoczysz
:loveu: przy okazji zdjęcie baska na drugiej stronie artykułu, jak stoi to moja podopieczna której jestem handlerem Buszka:loveu: czyli Ch.Mł.Pl, I'M EVERYBODY'S DARLING Asiaczek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']naprawde napisać? Pędź do kiosku :) mile się zaskoczysz
:loveu: przy okazji zdjęcie baska na drugiej stronie artykułu, jak stoi to moja podopieczna której jestem handlerem Buszka:loveu: czyli Ch.Mł.Pl, I'M EVERYBODY'S DARLING Asiaczek.[/quote]
Już mam :crazyeye: Asiaczku gratuluję!!! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za gratulacje i sama gratuluję Stellanovej (wyniki!), Savannah i Agasia (handling), ale trochę mi smutno i nie do śmiechu...
W poniedziałek dowiedziałam się, ze zmarła moja koleżanka (rak), z którą razem studiowałam i pracowałam... W najbliższy piątek będzie Jej pogrzeb.

Stąd moja nieobecność na forum i brak info.

Aha, jeszcze jedna ważna informacja: [SIZE=3][COLOR=Red]Agasia z Wahziri wywalczyła Zwycięstwo grupy starszej i Zwycięstwo Dania w konkurencji Młody Prezenter!!!
Bardzo ciepło Jej gratuluję, bo prezentowali się (tzn. Agasia i Wahziri) naprawdę świetnie!!![COLOR=Black]

Zdjęcia mam, ale nawet nie skopiowałam ich na pulpit. ale na pewno je wstawię (postaram się jak najszybciej to zrobić.

A ja jeszcze nie dostałam najnowszego numeru "Przyjaciela psa". Ale cieszę się, że Wam się podoba to, co napisałam o baskach.:lol:
Pzdr.
[/COLOR][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basenji']A co jest w tej gazetce?
Zdrówko[/quote]
Basenji, jak ja Cię dawno nie czytałam!!! Ale już bedziesz na forum, czy znowu dasz nogę gdzieś, w odmęty nauki?

A co do gazetki, to nie pytaj, tylko kupuj i czytaj. Jakbys miał problemy - napisz, to wyslę Ci egzemplarz, OK?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Basenji, jak ja Cię dawno nie czytałam!!! Ale już bedziesz na forum, czy znowu dasz nogę gdzieś, w odmęty nauki?

A co do gazetki, to nie pytaj, tylko kupuj i czytaj. Jakbys miał problemy - napisz, to wyslę Ci egzemplarz, OK?
Pzdr.[/quote]

Ja tej gazetki nie widuję u nas. A poza tym, ledwie dochodzę do siebie po tygodniu z grupą Szwedów.
Zdrówko

Link to comment
Share on other sites

Wyniki z NDM.
Sędzia Andrzej SZUTKIEWICZ (sędzia główny) + E. Chwalibóg (zdająca egzamin na gr. V) + E. Stolarska.
PSY
DOUBLE VINNY Dream of afrika - dosk.

SUKI
Jasiri... - abs.
ART Of NOICE - chyba dosk. (ale pewna nie jestem).

PEPSI COLA Ypsylon - dosk., CWC, BOS, BOB (jezeli jeszcze Pepsi "coś" ugrała, to ja o tym nic nie wiem; nie zostalismy do BIS-ów).

Mam trochę zdjęć, ale raczej wstawię je w mojej Galerii.


Beluszka, jak tylko dostanę zamówione numery to wyślę, OK?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...