Jump to content
Dogomania

BASENJI na Wystawach (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Basenji

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Krajowa Wystawa w Zielonej Górze, 17.10.2006 r., sedzia: Iwona Urbanowska

SUKI
kl. p
ONLY STELLANOVA - dosk., CWC

kl. o
[B]I'M EVERYBODY'S DARLING Asiaczek - dosk., CWC,NSwR, BOB.

[/B]I'M EVERYBODY'S DARLING Asiaczek (Buszka) była prezentowana przez naszą koleżankę Savannah, której pięknie dziękuję za wspaniały i skuteczny:lol: pokaz. Teraz cała Trójka (Buszka, Savannah i właścicielka Buszki) czekaja na BIS-y. Zobaczymy.


Słowa uznania należą się również ONLY Stellanova, która - w porównania do wystawy w Lesznie - zdecydowanie lepiej się prezentowała. Gratulacje dla p. Marii B.

Tak więc [SIZE=4][COLOR=Red]ciepłe GRATULACJE dla obu suczek![SIZE=2][COLOR=Black]

Pzdr,
[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Krajowa Wystawa w Zielonej Górze, 17.10.2006 r., sedzia: Iwona Urbanowska

SUKI
kl. p
ONLY STELLANOVA - dosk., CWC

kl. o
[B]I'M EVERYBODY'S DARLING Asiaczek - dosk., CWC,NSwR, BOB.

[/B]I'M EVERYBODY'S DARLING Asiaczek (Buszka) była prezentowana przez naszą koleżankę Savannah, której pięknie dziękuję za wspaniały i skuteczny:lol: pokaz. Teraz cała Trójka (Buszka, Savannah i właścicielka Buszki) czekaja na BIS-y. Zobaczymy.


Słowa uznania należą się również ONLY Stellanova, która - w porównania do wystawy w Lesznie - zdecydowanie lepiej się prezentowała. Gratulacje dla p. Marii B.

Tak więc [SIZE=4][COLOR=Red]ciepłe GRATULACJE dla obu suczek![SIZE=2][COLOR=Black]

Pzdr,
[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]Pzdr.[/quote]

[quote name='Asiaczek']Wiadomośc z ostatniej chwili: [SIZE=3][COLOR=Red]Buszka na BIS V gr. zajęła III miejsce!!![/COLOR][/SIZE]
BRAWO!!! I to też zasługa Savannah!!!
Pzdr.[/quote]
Asiaczku dziękuje za gratulacje, to przyjemność wystawiać Buszkę!!
A w SH syn mojego Int.Ch ARktogea Black Wizarda- Gold Wizard Nitor Nivalis - Zw.Mł, NJwR, i na BIS junior na 50 juniorów w pierwszej 10 :)
Ja też musze pochwalić ONLY stellanova, bo naprawda baaaardzo się poprawila pod wzgledem zachowania od czerwca!!
Bardzo cieszy mnie fakt, że w upalnym słoncu, ktore nam gościlo na czekaniu na BOG, a także wśród naprawde niebanalnych i efektownych ras udało nam się wskoczyć na pudło, mam na myśli choćby chow-chowa Int.Ch Marwelon Mao, owłosionego sh, oraz świetnego samojeda Kadziumi - Int.Ch AZZISA , wiec przy takich super efektownych owłosionych psach mały basenji z krótkim włosem jest praktycznie niezauważalny:roll:
BOG miała sedziować pani Urbanowska czyli ta co rase, ale wchodzimy na BOG a sedzia jest pan Waszkowski, my zostalismy odrazu zauwazeni i weszlismy do trojki.:loveu: To mnie naprawde cieszy:loveu:
Zdjęcia robiła Gosia, oraz właściciel chow chow Marwelon Mao- on zrobil Buszi całą sesje zdjeciowa :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Krajowa Wystawa w Zielonej Górze, 17.10.2006 r., sedzia: Iwona Urbanowska

SUKI
kl. p
ONLY STELLANOVA - dosk., CWC

kl. o
[B]I'M EVERYBODY'S DARLING Asiaczek - dosk., CWC,NSwR, BOB.[/B]

I'M EVERYBODY'S DARLING Asiaczek (Buszka) była prezentowana przez naszą koleżankę Savannah, której pięknie dziękuję za wspaniały i skuteczny:lol: pokaz. Teraz cała Trójka (Buszka, Savannah i właścicielka Buszki) czekaja na BIS-y. Zobaczymy.


Słowa uznania należą się również ONLY Stellanova, która - w porównania do wystawy w Lesznie - zdecydowanie lepiej się prezentowała. Gratulacje dla p. Marii B.

Tak więc [SIZE=4][COLOR=red]ciepłe GRATULACJE dla obu suczek!

[SIZE=4][COLOR=red]Pzdr,[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/SIZE]Pzdr.[/quote]

[COLOR=blue]Brawa, wieelkie brawa.[/COLOR]
[COLOR=blue]Gratuluje. [/COLOR]
[COLOR=blue]Bardzo sie cieszę z CWC dla Only.[/COLOR]
[COLOR=#0000ff][/COLOR]
[COLOR=#0000ff]Pozdrawiam serdecznie,[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']gratulacje !! :multi: :multi: :laola:
ja ciagle pamietam ruda pannice z wroclawia - kiedy jeszcze nie bardzo chciala sie pokazywac a tu prosze takie sukcesy ! :loveu:[/quote]
Systematyczna praca daje efekty!
Buszka podczas wystaw miała co innego w głowie. A teraz wychodzi na to, że dorosła i dotarło do niej, że warto się pokazać, bo potem głaszczą, dają smakołyki i - generalnie - Pańcia zadowolona.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basenji']Asiaczku daj zdjęcia Puszki prezentowanej przez Savannah.
zdrówko[/quote]
Ja nie mam żadnego zdjęcia Buszki vel Puszki z tej wystawy. Mnie tam po prostu nie było. Zdjęcia ma Savannah i Jej kolega od chow-chow. Nie ukrywam, że liczę na to, że Savannah wstawi te zdjęcia również do mojej Galerii oraz że będę mogła je wykorzystać na stronę www.
[B]Savannah[/B], to jak dogadamy się?

[B]Basenji [/B]- ja ci dam puszkę! Uh...:diabloti:
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ja nie mam żadnego zdjęcia Buszki vel Puszki z tej wystawy. Mnie tam po prostu nie było. Zdjęcia ma Savannah i Jej kolega od chow-chow. Nie ukrywam, że liczę na to, że Savannah wstawi te zdjęcia również do mojej Galerii oraz że będę mogła je wykorzystać na stronę www.
[B]Savannah[/B], to jak dogadamy się?

[B]Basenji [/B]- ja ci dam puszkę! Uh...:diabloti:
pzdr.[/quote]
Asiaczku zdjęc ja nie robiłam, jednak robił to znajomy od Chow chow no i Gosia :) CD od Gosi będzie we Wrocławiu :) Zdjęcia od znajomego chowa w najbliższym czasie - oj to chyba jakies z 50 zdjęć:multi::loveu: bo to sesja była :cool3:
Basenji oj oj tą Puszką sobie nabroisz:mad::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Pięknie, pieknie!
Ale lepiej by się prezentowała na czerwonym lub niebieskim podium, prawda?:evil_lol:
A dla BOG2 i BOG3 nie było żadnego pucharka?

Prześlij mi to zdjęciena maila, a ja je wstawię na stronę, OK? Kto był autorem?
pzdr.[/quote]
Oj to fakt, to fakt:evil_lol: no ale cóż futrzaki górą:cool1:
Tak, tylko za BOG 1 był puchar, 2, 3 miejsce bez niczego. Gosia była trochę zawiedziona, nie dziwie się,zwłaszcza że np. nawet za rase nic nie dostała, a husky dostal puchar bo zk w zielonej gorze zasponsorowało...nie rozumiem czemu w zwiazku z tym nie bylo pucharu dla wszystkich:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']OK. To czekam do Wrocka.Ale już przebieram nogami, bo nie mogę się odczekać...

A tak przy okazji.
[B][SIZE=4]Na Krajowej wystawie v gr. w Łodzi nie było ani jednego basenji![/SIZE][/B]
Pzdr.[/quote]
hahah jak wiesz ja na Łódź zaspałam i z ręką w nocniku wylądowałam :evil_lol:

i wielkie gratulacje dla naszej kofanej Buszki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Pucharków za II i III miejsca na BOG nie było, bo... pieniądze poszły na kupno podium.:evil_lol:
Szkoda. Basek na podium i ani za rasę ani za BOG3 nic nie dostał. Chyba nie pojadę do Zielonej Góry w przyszłym roku. A coś tak się przymierzałam...
Pzdr.[/quote]
oj z nagrodami tam jest ciężko!
ja dwa lata temu za 3 bog dostałam...gwizdek psi:crazyeye: a rok temu za 2 bog nic:roll::lol:


Asiaczku dostałas mojego długiego:roll: maila?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...