Jump to content
Dogomania

BASENJI na Wystawach (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Basenji

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Savannah']no na to spotkanie tak...ale ja mówie o jutrzejszym:cool3: w końcu psia rodzinka nie:evil_lol::loveu:[/quote]
Jesteś jutro w Z.Górze? może wystawiła byś Magica w otwartej? było by super, prosze podejdź do właścicieli, rób tez foty szczególnie mojemu maluszkowi w szczeniakach i innym także, trzymam za was kciuki wyslij smsa co i jak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zpr']Jesteś jutro w Z.Górze? może wystawiła byś Magica w otwartej? było by super, prosze podejdź do właścicieli, rób tez foty szczególnie mojemu maluszkowi w szczeniakach i innym także, trzymam za was kciuki wyslij smsa co i jak.[/quote]
jestem , jestem w Zielonej Górze :)

[quote name='Asiaczek'][B]ZPR[/B] - nie za dobrze Ci? Tyle zleceń dla jednej Savannah... A zebrac się i samej pojechać! Oj, leniuszek z Ciebie.
A Savannah jutro obsługuje też ring basków. Trzymam kciuki już teraz.:lol:
Pzdr.[/quote]

Dokładnie, mocno mocno trzymać kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]ZPR[/B] - nie za dobrze Ci? Tyle zleceń dla jednej Savannah... A zebrac się i samej pojechać! Oj, leniuszek z Ciebie.
A Savannah jutro obsługuje też ring basków. Trzymam kciuki już teraz.:lol:
Pzdr.[/quote]
Ja się nie obijam!!!! :angryy: Jutro jestem w Świerklańcu na Klubówce :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[RIGHT][quote name='Asiaczek']Aaaa! To tak mi mów. Jesteś usprawiedliwiona. I żebyś nie ważyła się wrócić bez pięknego pucharku albo lepiej - dwóch...:lol:[/RIGHT]
W takim razie będziemy trzymać kciuki i za Was i za Savannah.
Pzdr.[/quote]
No puchar będzie na pewno nie jeden, ale nie mój tym razem :placz:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=DarkRed][SIZE=4][B]:-( Mam prosbe!U nas w schronisku jest suka basenji-(6 lat)rudobiala!Jest s rodow.Bora Wenet.Jej pierwszi majitel ju darowal znamemu,no o nej jusz niszego nie wie,i nie wie kde on jest i jak zrobil se suke,nowi majitel nie je znam,suka sama prichodzila w schronisko!!!:-(:-(:-(Nie ma kdos interes?[/B][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hanacek'][COLOR=DarkRed][SIZE=4][B]:-( Mam prosbe!U nas w schronisku jest suka basenji-(6 lat)rudobiala!Jest s rodow.Bora Wenet.Jej pierwszi majitel ju darowal znamemu,no o nej jusz niszego nie wie,i nie wie kde on jest i jak zrobil se suke,nowi majitel nie je znam,suka sama prichodzila w schronisko!!!:-(:-(:-(Nie ma kdos interes?[/B][/SIZE][/COLOR][/quote]
O, matko! Jak się okazuje, wszedzie są tego typu problemy...

[B]Hanacek[/B] - a właściciel hodowli Wenet nie może jej wziąć do siebie? Przecież z jego hodowli ta suka wyszła!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...