Jump to content
Dogomania

BASENJI na Wystawach (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Basenji

Recommended Posts

[quote name='house_of_spirits']witam
jak ja to lubię .... no kocham wprost. Podziwiam te celne riposty czołowych zawodników (zawodniczek) ze stajni Asiaczek. Podziwiam Was. Zapewne dość długo będę trwać w tym stanie podziwiania, co może być powodem rozbawienia, śmiechu solidnego. Nic tak nie leczy wszelakiego rodzaju ran i smutków jak zwyczajny śmiech. Podziwiam Was. Naprawdę. Chciałbym także, abyście były podziwiane przez całe forum. Popracuję nad tym. Obiecuję.

Nie dysponowałem wczoraj pełnymi danymi. Otóż, okazuje się, że nie tak dawno temu, w okolicach Nowego Dworu Maz. szalał na drodze wilk, który gonił zająca walcem drogowym. Pech chciał, że na jego drodze znalazły się nieszczęsne statuetki. No pech i jakaż złośliwość losu, jaki spisek dziejowy, że oto praprzodek wszystkich psów, dziad w prostej linii Asiaczkowych "zakręconych ogonów" zrobił to co zrobił. Ze statuetek zrobiły się blaszki. Wygodniejsze rzecz jasna w użytkowaniu, a i mniej miejsca przy tym zajmujace. Tak więc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Swoją drogą - taki przypadek to jak trafić szóstkę w totka. Ponieważ wrodzona wrażliwość kazałaby mi uronić kilka łez, gdyby pod tym walcem znalazła się nawet jedna muszka, ślimaczek lub inna bakteria - żywa istota - no, współczucie moje byłoby ogromne. A tak - statuetki, plakietki. Sam śmiech, samo zdrowie. Po całym już zamieszaniu - przyznam się - zastanawiałem się, czy aby przypadkiem nie stać się fundatorem jakiejś specjalnej nagrody, dla posiadaczy "trójkolorowców" oraz specjalnej nagrody dla ostatniej fundatorki. Najlepszy byłby moim zdaniem "Order Usmiechu" rzecz jasna - jednak ten z oczywistych względów odpada. Pomyślę jednak. Obiecuję. No dobra - rozpisałem się troszkę za bardzo. Nieustajaco kochać Was będę, podziwiać. Nawet i śnić. Czasem.

Nu pogodi Asiaczek & company



pozdrawiam serdecznie :calus: :buzi:[/quote]

:lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :lol: rozbawiłeś mnie do łez chyba powinieneś zostać komikiem

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Basenji']Znowu jest ciekawie......:diabloti:
To i dwa grosze ode mnie.
Na klubówce 29.02.2004 w NDM gdzie debiutował Fingal i wygrał dostałem od sędziego Klindruppa z Danii puchar. Potem odczytałem, że to dla Fingala za debiut. A potem do tego były gratulacje od Hodowców i butelka szampana.
Czy Asiaczek nie miał prawa tak postąpić?
W Polsce z nagrodami jest zawsze krucho na wystawach więc ten gest był przesympatyczny. Puchar i medale są w domu na honorowym miejscu bo mają wielką wartość sentymentalną.
Wydaje mi się, że każdy ma prawo przyznawać nagrody za coś.
Za debiut, za zajęcie miejsca, za ruch, za postawę itd. Ma to jak najbardziej uzasadnienie.
Gorzej, jeżeli hodowca przyzna nagrodę dla konkretnego zwierzęcia bez odpowiedniego uzasadnienia a piesek zajmie np ostatnie miejsce.
Dlatego ocenianie czy dawać nagrody czy nie należy pozostawić hodowcom i wydaje mi się, że nie warto oceniać ich wielkości. Nagrody tak naprawdę mają tylko wartość sentymentalną, bo medale i puchary nie są ze złota a dyplomy nie są czekami z pokryciem.
Zdrówko[/quote]
[B]Basenji[/B] my o tym wiemy, ale pare osób na tym forum nie wie co oznaczają nagrody. Rozumiem, ze chcieliby diamentów, no cóż może kiedyś otworzą oczy.

Link to comment
Share on other sites

Cytat:
Napisał(a) [B]Asiaczek[/B]
[I]A oto wszystkie rezultaty z Klubowej Wystawy V grupy, sędzia Zivile POVILAITIENE/Litwa (19.02.2006 r.):

PSY
kl.sz
BI BAHATIKA Loango - wo 1
BUMBALA BAHATI Loango - wo 2

kl. mł.
DOUBLE VINNY Dream of Afrika - dosk., Mł.Zwyc. Klubu '06
GEORG GLAMUR Hanacek - abs. [COLOR=red]nieobecny , właścicielka musiała wrócic do Moskwy z powodów rodzinnych[/COLOR]

kl. o
Abotere's ADUNBI - dosk. 1, CWC
GAZAR SUN AND SHADOW Asiaczek - abs. [COLOR=red]Nie zoostał wystawiony na ringu do oceny ale najzupełniej obecny co widac w konkurencjach hodowlanych[/COLOR]
IT'S RAINING MAN Ypsylon - dosk. 2

kl. ch
CHADDYBABA CHABUR Ypsylon - dosk. 3
FARIQUE FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - dosk. 1, CWC, Zwyc. Klubu '06, Zwyc. Rasy
Faraoland VICTORY AND FREEDOM - dosk. 2

kl. w
YUPPI YOO YEI Ypsylon - dosk. 1

SUKI
kl. sz
ART OF NOICE Loango - wo 1, Najlepsze Szczenię w Rasie

kl. mł.
PAKANYA Liwang - dosk., Mł.Zwyc. Klubu '06, Najlepszy Junior w Rasie

kl. o
HERE AND THERE Asiaczek - abs [COLOR=red]Nie została wystwiona w ringu do oceny ale nazupełniej obecna co widac w konkrencjach hodowlanych[/COLOR]
I AM NOT AN ANGEL Ypsylon - dosk. 1, CWC, Zwyc. Klubu '06

kl. ch
CHATTANOOGA CHOO CHOO Ypsylon - dosk. 1 CWC
FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - abs. [COLOR=red]Nie została wystawiona do oceny ale najzupełniej obecna co widac w konkurencjach hodowlanych[/COLOR]
PEPSI COLA Ypsylon - dosk. 2

kl. w
Pulcinella TARANTELLA - dosk. 1, Najlepszy Weteran w Rasie.

Pzdr.[/I]


jako osoba postronna lecz uczestnicząca w wystawach to co powyżej zamieściłam nie podlega żadnemu komentarzowi za wyjątkiem uwag krytycznych-poprostu [SIZE=5]nie mieści mi się w głowie !!![/SIZE]
Jak można sobie tak "olewać" wszystko i wszystkich ?
konkurencje w ringu, sędziów i widzów ???? Owszem z różnych przyczyn można się ze zgłoszonym psem w ringu nie zgłosić ale to z jednym a nie z trzema !!!!
dla mnie jako hodowcy sytuacja nie do pomyślenia aczkolwiek dopuszczana przez regualmin...( o zgrozo!!!)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='house_of_spirits']witam
jak ja to lubię .... no kocham wprost. Podziwiam te celne riposty czołowych zawodników (zawodniczek) ze stajni Asiaczek. Podziwiam Was. Zapewne dość długo będę trwać w tym stanie podziwiania, co może być powodem rozbawienia, śmiechu solidnego. Nic tak nie leczy wszelakiego rodzaju ran i smutków jak zwyczajny śmiech. Podziwiam Was. Naprawdę. Chciałbym także, abyście były podziwiane przez całe forum. Popracuję nad tym. Obiecuję.

Nie dysponowałem wczoraj pełnymi danymi. Otóż, okazuje się, że nie tak dawno temu, w okolicach Nowego Dworu Maz. szalał na drodze wilk, który gonił zająca walcem drogowym. Pech chciał, że na jego drodze znalazły się nieszczęsne statuetki. No pech i jakaż złośliwość losu, jaki spisek dziejowy, że oto praprzodek wszystkich psów, dziad w prostej linii Asiaczkowych "zakręconych ogonów" zrobił to co zrobił. Ze statuetek zrobiły się blaszki. Wygodniejsze rzecz jasna w użytkowaniu, a i mniej miejsca przy tym zajmujace. Tak więc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Swoją drogą - taki przypadek to jak trafić szóstkę w totka. Ponieważ wrodzona wrażliwość kazałaby mi uronić kilka łez, gdyby pod tym walcem znalazła się nawet jedna muszka, ślimaczek lub inna bakteria - żywa istota - no, współczucie moje byłoby ogromne. A tak - statuetki, plakietki. Sam śmiech, samo zdrowie. Po całym już zamieszaniu - przyznam się - zastanawiałem się, czy aby przypadkiem nie stać się fundatorem jakiejś specjalnej nagrody, dla posiadaczy "trójkolorowców" oraz specjalnej nagrody dla ostatniej fundatorki. Najlepszy byłby moim zdaniem "Order Usmiechu" rzecz jasna - jednak ten z oczywistych względów odpada. Pomyślę jednak. Obiecuję. No dobra - rozpisałem się troszkę za bardzo. Nieustajaco kochać Was będę, podziwiać. Nawet i śnić. Czasem.

Nu pogodi Asiaczek & company



pozdrawiam serdecznie :calus: :buzi:[/quote]
Jak zwykle użekająca "inteligencja", wprost nie warto komentowac paru dennych zdań nie wnoszących nic w dyskusje:lol::roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SengaSengana']Cytat:
Napisał(a) [B]Asiaczek[/B]
[I]A oto wszystkie rezultaty z Klubowej Wystawy V grupy, sędzia Zivile POVILAITIENE/Litwa (19.02.2006 r.):

PSY
kl.sz
BI BAHATIKA Loango - wo 1
BUMBALA BAHATI Loango - wo 2

kl. mł.
DOUBLE VINNY Dream of Afrika - dosk., Mł.Zwyc. Klubu '06
GEORG GLAMUR Hanacek - abs. [COLOR=red]nieobecny , właścicielka musiała wrócic do Moskwy z powodów rodzinnych[/COLOR]

kl. o
Abotere's ADUNBI - dosk. 1, CWC
GAZAR SUN AND SHADOW Asiaczek - abs. [COLOR=red]Nie zoostał wystawiony na ringu do oceny ale najzupełniej obecny co widac w konkurencjach hodowlanych[/COLOR]
IT'S RAINING MAN Ypsylon - dosk. 2

kl. ch
CHADDYBABA CHABUR Ypsylon - dosk. 3
FARIQUE FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - dosk. 1, CWC, Zwyc. Klubu '06, Zwyc. Rasy
Faraoland VICTORY AND FREEDOM - dosk. 2

kl. w
YUPPI YOO YEI Ypsylon - dosk. 1

SUKI
kl. sz
ART OF NOICE Loango - wo 1, Najlepsze Szczenię w Rasie

kl. mł.
PAKANYA Liwang - dosk., Mł.Zwyc. Klubu '06, Najlepszy Junior w Rasie

kl. o
HERE AND THERE Asiaczek - abs [COLOR=red]Nie została wystwiona w ringu do oceny ale nazupełniej obecna co widac w konkrencjach hodowlanych[/COLOR]
I AM NOT AN ANGEL Ypsylon - dosk. 1, CWC, Zwyc. Klubu '06

kl. ch
CHATTANOOGA CHOO CHOO Ypsylon - dosk. 1 CWC
FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - abs. [COLOR=red]Nie została wystawiona do oceny ale najzupełniej obecna co widac w konkurencjach hodowlanych[/COLOR]
PEPSI COLA Ypsylon - dosk. 2

kl. w
Pulcinella TARANTELLA - dosk. 1, Najlepszy Weteran w Rasie.

Pzdr.[/I]


jako osoba postronna lecz uczestnicząca w wystawach to co powyżej zamieściłam nie podlega żadnemu komentarzowi za wyjątkiem uwag krytycznych-poprostu [SIZE=5]nie mieści mi się w głowie !!![/SIZE]
Jak można sobie tak "olewać" wszystko i wszystkich ?
konkurencje w ringu, sędziów i widzów ???? Owszem z różnych przyczyn można się ze zgłoszonym psem w ringu nie zgłosić ale to z jednym a nie z trzema !!!!
dla mnie jako hodowcy sytuacja nie do pomyślenia aczkolwiek dopuszczana przez regualmin...( o zgrozo!!!)[/quote]
No prosze i kogo tutaj widzimy, osobe która najpierw nieźle miesza na grzywaczach, a teraz przeniosła się na pierwotne? Ciekawe kto Cię tutaj przywołał:evil_lol:
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']No prosze i kogo tutaj widzimy, osobe która najpierw nieźle miesza na grzywaczach, a teraz przeniosła się na pierwotne? Ciekawe kto Cię tutaj przywołał:evil_lol:
Pozdrawiam[/quote]
a jakie to ma znaczenie w tej sprawie???? teraz mam zamilknąć do śmierci bo komuś się nie podobało to co napisałam????? i bardzo dobrze, nie miało się podobać!!!!
może powiesz co namieszałam?????? wal bo nie mogę sie doczekać!!!!
wypowiadam swoje zdanie i to jest dal mnie NAJWAŻNIEJSZE!!!!!
nie chyle przed nikim czoła i nie pije z dziubków jak większość tutaj, klepanie po pleckach i przytakiwanie- wszyscy przyjaciele!!!!
mam ochotę coś powiedzieć to mówię!!!!!
a może mnie stąd wygonisz???? nie uda Ci się:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
Ty mnie tu przywołałaś bo kocham twoje posty i je śledze:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']No prosze i kogo tutaj widzimy, osobe która najpierw nieźle miesza na grzywaczach, a teraz przeniosła się na pierwotne? Ciekawe kto Cię tutaj przywołał:evil_lol:
Pozdrawiam[/quote]
aha i jeszcze jedno....słaby detektyw z Ciebie bo mieszam nie tylko na grzywaczach!!!!........ a wszyscy mnie kochają:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AngelOfDeath']gdzie cie kochaja ?? gdzie ?? chyba w piekle :diabloti::diabloti:[/quote]
... i vice versa Angelku !!!!! a co Ty tu robisz też mnie śledzisz???
no to mi poprawiłeś humor:lol: :lol: :lol: ...
teraz na Orsini czekam, cudowni jesteście...
zaraz się zacznie o moim życiu prywatnym jakieś androny, o koniach , psach i nieżyjącym kocie....CZEKAM:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SengaSengana']... i vice versa Angelku !!!!! a co Ty tu robisz też mnie śledzisz???
no to mi poprawiłeś humor:lol: :lol: :lol: ...
teraz na Orsini czekam, cudowni jesteście...
zaraz się zacznie o moim życiu prywatnym jakieś androny, o koniach , psach i nieżyjącym kocie....CZEKAM:lol: :lol: :lol:[/quote]
ja cie nie sledza , mam o wiele ciekawsze formy zajeć :evil_lol: natomias jestem informowany o twoich poczynaniach :cool1: i mieszaniu sie w sprawy na ktorych sie nie znasz :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

hahaha
JA kocham Senge a ona mnie:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
kochamy sie prawie na zabój:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
az strach pomyslec co sie stanie jak sie spotkamy face to face:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: tak sie kochamy hahahahhahaha

ale ja mam takie pytanie: kiedy byly te konkurencje hodowlane?bo jesli po calym sedziowaniu to przeciez mozna na czas nie dojechac i wtedy logiczne, ze sie nie wystawi do oceny ale na finalach tak,prawda?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SengaSengana']... i vice versa Angelku !!!!! a co Ty tu robisz też mnie śledzisz???
no to mi poprawiłeś humor:lol: :lol: :lol: ...
[B]teraz na Orsini czekam, cudowni jesteście...[/B]
zaraz się zacznie o moim życiu prywatnym jakieś androny, o koniach , psach i nieżyjącym kocie....CZEKAM:lol: :lol: :lol:[/quote]
jestem jestem
jakzebym Cie mogla zawiesc hahahaha:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AngelOfDeath']ja cie nie sledza , mam o wiele ciekawsze formy zajeć :evil_lol: natomias jestem informowany o twoich poczynaniach :cool1: i mieszaniu sie w sprawy na ktorych sie nie znasz :eviltong:[/quote]
...no to właśnie widać że masz ciekawsze zajęcia...:lol: :lol: :lol:
no jestem tak mile zaskoczona, że tak mnie sledzicie, że nawet sobie nie wyobrażasz, coś niesamowitego być dla obcej osoby tak ważnym:lol: :lol: :lol:
bo ja na przykład mam Was głęboko w .... i mam naprawdę ciekawsze zajęcia...
ale Tobie się nie dziwię, miłośc zawiodła to co tu robić???? śledzić SengaSenganę:lol: :lol: :lol: :lol: BRAWO, gdzie Orsini???? jeszcze nie powiadomiona????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']hahaha
JA kocham Senge a ona mnie:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
kochamy sie prawie na zabój:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
az strach pomyslec co sie stanie jak sie spotkamy face to face:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: tak sie kochamy hahahahhahaha[/quote]

"Gdybym mogla schowalabym Twoje oczy w mojej kieszeni " :Cool!::bigcool::2gunfire:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SengaSengana']...no to właśnie widać że masz ciekawsze zajęcia...:lol: :lol: :lol:
no jestem tak mile zaskoczona, że tak mnie sledzicie, że nawet sobie nie wyobrażasz, coś niesamowitego być dla obcej osoby tak ważnym:lol: :lol: :lol:
bo ja na przykład mam Was głęboko w .... i mam naprawdę ciekawsze zajęcia...
ale Tobie się nie dziwię, miłośc zawiodła to co tu robić???? śledzić SengaSenganę:lol: :lol: :lol: :lol: BRAWO, gdzie Orsini???? jeszcze nie powiadomiona????[/quote]

co do moich milosci to na bank sie niczego nie dowiesz i nic nie wysledzisz :evil_lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']hahaha
JA kocham Senge a ona mnie:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
kochamy sie prawie na zabój:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
az strach pomyslec co sie stanie jak sie spotkamy face to face:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: tak sie kochamy hahahahhahaha

[B]ale ja mam takie pytanie: kiedy byly te konkurencje hodowlane?bo jesli po calym sedziowaniu to przeciez mozna na czas nie dojechac i wtedy logiczne, ze sie nie wystawi do oceny ale na finalach tak,prawda[/B]?[/quote]

Senga to do Ciebie, bo jestes taka zorientowana w tym temacie:))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SengaSengana']a jakie to ma znaczenie w tej sprawie???? teraz mam zamilknąć do śmierci bo komuś się nie podobało to co napisałam????? i bardzo dobrze, nie miało się podobać!!!!
może powiesz co namieszałam?????? wal bo nie mogę sie doczekać!!!!
wypowiadam swoje zdanie i to jest dal mnie NAJWAŻNIEJSZE!!!!!
nie chyle przed nikim czoła i nie pije z dziubków jak większość tutaj, klepanie po pleckach i przytakiwanie- wszyscy przyjaciele!!!!
mam ochotę coś powiedzieć to mówię!!!!!
a może mnie stąd wygonisz???? nie uda Ci się:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
Ty mnie tu przywołałaś bo kocham twoje posty i je śledze:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]
No coż różnica jest jeśli ktoś kto się tutaj wypowiada zna się na tym i bzdur nie klepie, albo postów nie nabija:evil_lol: I nie mam zamiaru Cię wyganiac, chyba żartujesz?!:-o Po co mam sobie ręce brudzic:roll: I radze dokładniej przeczytac jednak temat, jak już chcesz wtrącic swoje trzy grosze w rase o której myśle że masz małe pojęcie.. A i kultury troche by się przydało, było by miło..
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']No coż różnica jest jeśli ktoś kto się tutaj wypowiada zna się na tym i bzdur nie klepie, albo postów nie nabija:evil_lol: I nie mam zamiaru Cię wyganiac, chyba żartujesz?!:-o Po co mam sobie ręce brudzic:roll: I radze dokładniej przeczytac jednak temat, jak już chcesz wtrącic swoje trzy grosze w rase o której myśle że masz małe pojęcie.. A i kultury troche by się przydało, było by miło..
Pozdrawiam[/quote]

a tam
brudzic rece
wyganiac , wyganiac:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...