Jump to content
Dogomania

BASENJI na Wystawach (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Basenji

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ypsylon'] jeszcze jedno drogie panie - prawie żaden z waszych postów nie jest w temacie... załóżcie nowy topic i tam się wyrzywajcie i snujcie sobie intrygi...
no cóż, miłego dnia! :lol:[/quote]
bardzo mi przykro ale to nie ja odbiegłam od tematu a jak sama napisałaś mentalność natrętnej muchy nie pozwala by ją odgonić, nie pomaga oganianie się :angryy:
tak więc najmocniej przepraszam, że to z mojej winy sie tu przypałętało i zaśmieciło temat :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SengaSengana']bardzo mi przykro ale to nie ja odbiegłam od tematu a jak sama napisałaś mentalność natrętnej muchy nie pozwala by ją odgonić, nie pomaga oganianie się :angryy:
tak więc najmocniej przepraszam, że to z mojej winy sie tu[b] przypałętało[/b] i zaśmieciło temat :roll:[/quote]

nikt sie nie przypałętał zostalismy tu zaproszeni :evil_lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agabass']Odnośnie klatek to [B]gmk[/B] nie mając się do czego przyczepić to napisała o katkach, a jej psy też były w transporterze, a to też pewien rodzaj klatki zamknięcia. Nie no pewnie, Asiaczek powinna trzymać je wszystkie na rękach. [/quote]
moje wszystkie trzy basenji też były w klatce, w transporterze i nie widzę w tym niczego złego... miałam najpierw wyrzuty sumienia, że mają ciasno ale jak zajrzałam i zobaczyłam jak zasnęły przytulone do siebie to je zostawiłam w tej klatce... nieco zniszczony ten mój transporter, ale to chyba normalne przy posiadaniu psiaków...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SengaSengana']bardzo mi przykro ale to nie ja odbiegłam od tematu a jak sama napisałaś mentalność natrętnej muchy nie pozwala by ją odgonić, nie pomaga oganianie się :angryy:
tak więc najmocniej przepraszam, że to z mojej winy sie tu przypałętało i zaśmieciło temat :roll:[/quote]
najlepiej działa lekceważenie, w końcu sama ze sobą nie będzie snuła intryg ;) na Charcim Forum to zadziałało, miejmy nadzieję, że i tu pomoże.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SengaSengana']Cytat:
Napisał(a) [B]Asiaczek[/B]
[I]A oto wszystkie rezultaty z Klubowej Wystawy V grupy, sędzia Zivile POVILAITIENE/Litwa (19.02.2006 r.):[/I]

[I]PSY[/I]
[I]kl.sz[/I]
[I]BI BAHATIKA Loango - wo 1[/I]
[I]BUMBALA BAHATI Loango - wo 2[/I]

[I]kl. mł.[/I]
[I]DOUBLE VINNY Dream of Afrika - dosk., Mł.Zwyc. Klubu '06[/I]
[I]GEORG GLAMUR Hanacek - abs. [COLOR=red]nieobecny , właścicielka musiała wrócic do Moskwy z powodów rodzinnych[/COLOR][/I]

[I]kl. o[/I]
[I]Abotere's ADUNBI - dosk. 1, CWC[/I]
[I]GAZAR SUN AND SHADOW Asiaczek - abs. [COLOR=red]Nie zoostał wystawiony na ringu do oceny ale najzupełniej obecny co widac w konkurencjach hodowlanych[/COLOR][/I]
[I]IT'S RAINING MAN Ypsylon - dosk. 2[/I]

[I]kl. ch[/I]
[I]CHADDYBABA CHABUR Ypsylon - dosk. 3[/I]
[I]FARIQUE FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - dosk. 1, CWC, Zwyc. Klubu '06, Zwyc. Rasy[/I]
[I]Faraoland VICTORY AND FREEDOM - dosk. 2[/I]

[I]kl. w[/I]
[I]YUPPI YOO YEI Ypsylon - dosk. 1[/I]

[I]SUKI[/I]
[I]kl. sz[/I]
[I]ART OF NOICE Loango - wo 1, Najlepsze Szczenię w Rasie[/I]

[I]kl. mł.[/I]
[I]PAKANYA Liwang - dosk., Mł.Zwyc. Klubu '06, Najlepszy Junior w Rasie[/I]

[I]kl. o[/I]
[I]HERE AND THERE Asiaczek - abs [COLOR=red]Nie została wystwiona w ringu do oceny ale nazupełniej obecna co widac w konkrencjach hodowlanych[/COLOR][/I]
[I]I AM NOT AN ANGEL Ypsylon - dosk. 1, CWC, Zwyc. Klubu '06[/I]

[I]kl. ch[/I]
[I]CHATTANOOGA CHOO CHOO Ypsylon - dosk. 1 CWC[/I]
[I]FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - abs. [COLOR=red]Nie została wystawiona do oceny ale najzupełniej obecna co widac w konkurencjach hodowlanych[/COLOR][/I]
[I]PEPSI COLA Ypsylon - dosk. 2[/I]

[I]kl. w[/I]
[I]Pulcinella TARANTELLA - dosk. 1, Najlepszy Weteran w Rasie.[/I]

[I]Pzdr.[/I]


jako osoba postronna lecz uczestnicząca w wystawach to co powyżej zamieściłam nie podlega żadnemu komentarzowi za wyjątkiem uwag krytycznych-poprostu [SIZE=5]nie mieści mi się w głowie !!![/SIZE]
Jak można sobie tak "olewać" wszystko i wszystkich ?
konkurencje w ringu, sędziów i widzów ???? Owszem z różnych przyczyn można się ze zgłoszonym psem w ringu nie zgłosić ale to z jednym a nie z trzema !!!!
dla mnie jako hodowcy sytuacja nie do pomyślenia aczkolwiek dopuszczana przez regualmin...( o zgrozo!!!)[/quote]

Ypsylon niedowidzisz prawda?
kto jest autprem tego postu???
JA??????
nie
a on mnie to przywlokl:))
wiec kto tu intrygi snuje????:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ypsylon']najlepiej działa lekceważenie, w końcu sama ze sobą nie będzie snuła intryg ;) na Charcim Forum to zadziałało, miejmy nadzieję, że i tu pomoże.....[/quote]
ale ja bym musiała się nigdzie nie pojawiać bo to coś za mną wszędzie łazi i wlecze za sobą wsparcie, mój FANCLUB, więc olewam jej intrygi i pisze co myślę :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']Ypsylon niedowidzisz prawda?
kto jest autprem tego postu???
JA??????
nie
a on mnie to przywlokl:))
wiec kto tu intrygi snuje????:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]
no właśnie piszę o sytuacji bo mi się nie podoba a nie o poszczegółnych osobach i ich psach, to moje zdanie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']Ypsylon niedowidzisz prawda?
kto jest autprem tego postu???
JA??????
nie
a on mnie to przywlokl:))
wiec kto tu intrygi snuje????:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]
za to od Ciebie już poleciały jakieś listy psów Ypsylon , jakieś programy Expresu Reporterów, jak nie masz argumentów to zawsze ludzi oczerniasz, taki jest twoja strategia działania, nieprawdaż ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SengaSengana']no właśnie piszę o sytuacji bo mi się nie podoba a nie o poszczegółnych osobach i ich psach, to moje zdanie...[/quote]
OK,ale od kiedy Cie tak basenji interesuja???
bo ja nie ukrywam-przyszlam za Toba tak Cie kocham:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: ale CO TY TU ROBISZ???????????????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SengaSengana']za to od Ciebie już poleciały jakieś listy psów Ypsylon , jakieś programy Expresu Reporterów, jak nie masz argumentów to zawsze ludzi oczerniasz, taki jest twoja strategia działania, nieprawdaż ?[/quote]
przeciez ona sama potwierdzila, ze takowy Expres Reporterow byl hahahahahaKochaniutka Ty tez slepa jestes???Ypsylon pierwsza na mnie naskoczyla wiec chyba normalne , ze sie bede bronic nie?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
a ze mam takie a nie inne informacje hahahahaa
ale tu nie jest topic pt. AFERY PSIE, a Basenji na wystawach.
Wiec co Ci tak przeszkadza , ze te psy nie zostaly pokazane podczas oceny??????????????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']OK,ale od kiedy Cie tak basenji interesuja???
bo ja nie ukrywam-przyszlam za Toba tak Cie kocham:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: ale CO TY TU ROBISZ???????????????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:[/quote]
A co Ty robisz na charcim forum???????????????????????:crazyeye:
a co ja nie mogę sobie innych tematów czytać ????
nie potrafisz czytać??? wypowiedziałm się o sytuacji na wystwie klubowej a nie o basenji. Dla mnie gdyby dotyczyła np. klubowej PON-a to tak samo bym ją oceniała. Zrozumiałe?

Link to comment
Share on other sites

bo lubie charty:))))i kiedys na bank bede miala:))))
a Ty planujesz basenji????
no kiedys prawie mialas 5ta grupe-bo teraz duzy japoniec jest w 5tej, no ale juz nie masz, wiec dalej nie kumam co tu robisz-poza dymem, bo ja na charcim wlasnie to robie, bo to jest mega beznaziejne forum hahahahhahaha:))))))
a jak Twoj cien ktorego nie idzie sie pozbyc za Toba podazam:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']przeciez ona sama potwierdzila, ze takowy Expres Reporterow byl hahahahahaKochaniutka Ty tez slepa jestes???Ypsylon pierwsza na mnie naskoczyla wiec chyba normalne , ze sie bede bronic nie?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
a ze mam takie a nie inne informacje hahahahaa
ale tu nie jest topic pt. AFERY PSIE, a Basenji na wystawach.
Wiec co Ci tak przeszkadza , ze te psy nie zostaly pokazane podczas oceny??????????????[/quote]
a napisała coś na temat twoich psów???? twojej hodowli??? a Ty tylko tego się czepiasz, tylko takie argumenty znajdujesz co by przeciwnika obrazić i oczernić
A czemu dla Ciebie miało znaczenie kiedy była ta konkurencja PRZED oceną czy PO???? tak upierałaś się przy odpowiedzi na to pytanie a potem jak się okazało, że właścicel psów się nie spóźnił to nagle przestało być to TAKIE ważne ???????

Link to comment
Share on other sites

tak, bo zaspokoilas moja ciekawosc.
Myslalam, ze sie cos stalo-a chyba nic gorszego nie ma jak chcesz wystawic i nie mozesz:((((ja znam to uczucie!:((((
No ale skoro to byla swiadoma decyzja i skoro jest zgodna z prawem-to gdzie tu afera?:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']bo lubie charty:))))i kiedys na bank bede miala:))))
a Ty planujesz basenji????
no kiedys prawie mialas 5ta grupe-bo teraz duzy japoniec jest w 5tej, no ale juz nie masz, wiec dalej nie kumam co tu robisz-poza dymem, bo ja na charcim wlasnie to robie, bo to jest mega beznaziejne forum hahahahhahaha:))))))
a jak Twoj cien ktorego nie idzie sie pozbyc za Toba podazam:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]
no właśnie, może jakieś zdjęcia Ci prześłe do Waszego FANCLUBU SengaSengany, to bedziesz kase jeszcze robić i mi odpalać procent, bo widzę że ma coraz więcej członków mój Fanclub :loveu: :loveu: :loveu:
a to co planuje to nie Twoja sprawa, może już mam basenji???? nie wiesz tego????? nikt Ci nie doniósł, że mam nowego psa??? słaby wywiad!!!!
Jako prezes mojego FANCLUBU musisz się wziąć w garść i zaostrzyć podsłuchy !!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']tak, bo zaspokoilas moja ciekawosc.
Myslalam, ze sie cos stalo-a chyba nic gorszego nie ma jak chcesz wystawic i nie mozesz:((((ja znam to uczucie!:((((
No ale skoro to byla swiadoma decyzja i skoro jest zgodna z prawem-to gdzie tu afera?:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:[/quote]
to już było wyjaśnione parę stron wcześniej po twoim notorycznym pytaniu :razz:
a ja jednak mam inne zdanie na ten temat i go nic nie zmieni

Link to comment
Share on other sites

na nikogo pierwsza nie naskoczyłam, odpowiedziałam na post dotyczący mojej osoby, w którym przesławna Orsini pisała o liście psów oraz Expresie Reporterów... ten odcinek tylko cię rozczaruje orsini, no chyba że chcesz zobaczyć jak 12 lat temu mieszkałam, jak wtedy wyglądałam i jakie miałam psy:evil_lol: och jak ja współczuję ci tego rozczarowania:)))))))))))))))))))) oczywiście, że potwierdzam, że taki odcinek powstał! byłam z niego dumna i z przyjemnością do niego wracam :) nie znajdziesz tam niczego negatywnego ani żadnego skandalu....
SengaSengana, AngelOfDeath oraz (albo zwłaszcza) Orsini - mam do Was prośbę... niczego nie wnosicie konstruktywnego do dyskusji, to tylko lanie wody i obrzucanie się błotem, zupełnie jak dzieci w piaskownicy... skoro nie macie nic więcej w temacie to idźcie sobie gdzieś indziej... na pewno nie tylko ja o to proszę, ale inni zainteresowani basenji również.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']nie masz zadnego basenji:)))
ale jak tylko go miec bedziesz to ja tez sobie kupie:)))
bedziemy sie spotykac na ringu:)))jak Ty z J.Czarnym:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]
no Ty jak zwykle wiesz lepiej !!!! :lol: :lol: :lol:
owszem już powinnaś szukać czegoś dla siebie żeby ze mną konkurować w przyszłym roku :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ypsylon']SengaSengana, AngelOfDeath oraz (albo zwłaszcza) Orsini - mam do Was prośbę... niczego nie wnosicie konstruktywnego do dyskusji, to tylko lanie wody i obrzucanie się błotem, zupełnie jak dzieci w piaskownicy... skoro nie macie nic więcej w temacie to idźcie sobie gdzieś indziej... na pewno nie tylko ja o to proszę, ale inni zainteresowani basenji również.......[/quote]
już przepraszałam za to, ale nic nie mogę zdziałać w tej sprawie, niestety ja byłam tu bez nich i pisałm o czymś innym...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SengaSengana']no Ty jak zwykle wiesz lepiej !!!! :lol: :lol: :lol:
owszem już powinnaś szukać czegoś dla siebie żeby ze mną konkurować w przyszłym roku :lol: :lol: :lol:[/quote]
dopiero w przyszlym???????
czyli w 2007????:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
do tego czasu cosik znajde hahahahaa
Ypsylon ja stad bardzo chetnie pojde jak pojdzie Senga, ale sama rozumiesz ze jako jej fanka nie moge jej opuscic:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']dopiero w przyszlym???????
czyli w 2007????:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
do tego czasu cosik znajde hahahahaa[quote name='orsini']

no możesz w tym roku ale czy zdążysz coś znależć w odpowiednim wieku?

Ypsylon ja stad bardzo chetnie pojde jak pojdzie Senga, ale sama
rozumiesz ze jako jej fanka nie moge jej opuscic:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]

no czy to jest normalne???? bez komentarza

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...