Jump to content
Dogomania

BASENJI na Wystawach (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Basenji

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Białystok, 28.08.2005 r.
sędzia: Jarosłav MATYAS/Słowacja

PSY
kl. mł.
Abotere's ADUNBI- CWC, NPwR, [b]BOB, BOG1[/b]
kl. ch
FARIQUE FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - CWC

SUKI
kl. mł.
HERE AND THERE Asiaczek - CWC (rozpoczęła Championat PL!)
kl. ch
FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - CWC, NSwR.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[b]EURAZJA[/b], Moskwa, 26-27.02.2005 r.
PSY
kl. mł
Dream of Afrika AGADES KUTU - CAC, JW
RUS AHMAR'S AGILLAR - abs.
kl. p
RUS AHMAR'S YOUNG PRINCE OF AMBER - CACIB, BOS
kl. o
BODY BOSSEN AFRICANO - r.CAC
Faraoland TAMBOURINE MAN - bdb
MARLEN-BRAO BRANDY - bdb
RUS AHMAR'S RETURN TO AFRIKA - CAC
kl. ch
Strong Stael TASSILIN AHAGGAR - CAC
VIGILAR DEKAMPO MARKOS VINNY - r.CAC

SUKI
kl. mł.
RUS AHMAR'S ANAK-SUN - JW, BEST JUNIOR
RUS AHMAR'S YASMIN TO TIM SPIRIT - exc.2
Dream of Africa ALABIJA LOMELA - exc.4
Dream of Africa BIANGA BLEIS - ex. 3
kl. o
Strong Stael RADZHBURI - r.CAC
Strong Stael RESHENI - CAC
kl. ch
ALSU BABU DJULASSA - r.CAC
RUS AHMAR'S RAPSODIA TO TIM SPIRIT - CACIB, BOS,[b]BOB[/b].

Sędzia: Guido Vandoni/Włochy.
Pzdr.

RUS AHMAR'S ANAK-SUN AMUN - BEST JUNIOR.

RUS AHMAR'S RAPSODIA TO TIM SPIRIT - CACIB, BOB


Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Mam ogromną prośbę do wszystkich Hodowców basenji, którzy jadą na wystawę klubową .
Nie róbcie takich niezbyt jasnych dla postronnego widza sytuacji (pewnie i sędziowie dziwią się mocno) kiedy posiadacze piesków z jednej li tylko hodowli dostają jakies gifty na ringu . Był czas kiedy udawało nam się fundowac puchary lub inne upominki dla zwycięzców poszczególnych klas lub chocby Zwycięzcy Rasy i pozostańmy przy tej tradycji.
szczególne wyróżnianie tylko jednej hodowli przez jej właściciela na wystawie Klubowej wydaje mi sie niezbyt fortunne. Wyobraźcie sobie sytuację gdzie sędzia wskazuje że wygrywa inny pies a i tak ten "przegrany" (oczywiście tylko w oczach tego jednego jedynego sędziego!) dostaje jakąs nagrodę bo właściciel Hodowli ją ufundował.
Takie prezenciki można dac póżniej lub wcześniej a nie na ringu.
Tak mi się przynajmniej wydaje.
Z przyjemnością jednak wysłucham innych opinii.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']Krajowa Wystawa Psów [b]Zielona Góra[/b] 11.09.2005
żadnego zgłoszonego basenji :-?

pamiętam w zeszłym roku były 2 baski, z czego Impi Liwing wziął BOG :) , ja byłam III na BOG 8)
Pzdr[/quote]
O,[b] Savannah[/b]! Dawno Cię nie było na forum. Jakiś wyjazd psiowy?
Dzięki za info. o Zielonej Górze.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basenji']Chyba rysuje się taka tendencja, że pozim basków na wystawach spada, bo te co miały coś zdobyć - zaliczyły już wszystko a nowe zwierzątka nie "obsługują" wielu wystaw.
Na klubówce będzie chyba też niezbyt dużo basków.
Zdrówko[/quote]
[b]Basenji, [/b]jak możesz pisać, że poziom basków na wystawach spada! Nie zgadzam się!!!
Gdybyś napisał, że krzywa ilościowa basków na wystawach spada - o, to już byłoby zdecydowanie lepiej.

A na klubówce będzie nas całkiem sporo. Dołączą do nas Draka i Urwis, będzie moja Natalia z 2 baskami, nie wiem, czy Barbara z Węgier dojedzie. Ale nie będziemy na ostatnim miejscu pod względem ilościowym. Na pewno nie.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][quote name='Savannah']Krajowa Wystawa Psów [b]Zielona Góra[/b] 11.09.2005
żadnego zgłoszonego basenji :-?

pamiętam w zeszłym roku były 2 baski, z czego Impi Liwing wziął BOG :) , ja byłam III na BOG 8)
Pzdr[/quote]
O,[b] Savannah[/b]! Dawno Cię nie było na forum. Jakiś wyjazd psiowy?
Dzięki za info. o Zielonej Górze.
Pzdr.[/quote]
no troszkę dawno :oops: :)
tak, tak szykuje się na wyjazd własnie do Zielonej Góry :) Mój Dżeki (zna go Asiaczek :wink: ) jedzie, mam nadzieje że skonczy Ch.Pl :D (proszę trzymac kciuki :wink: ), zabieram jeszcze ze soba psa od mnie, tego jednego co mi pozostał :roll: do klasy szczeniąt :) Sędzia Katarzyna Boryczko, wiec chyba nie bedzie źle, zwłaszcza że oceniała nas w grudniu zeszłego roku na BOG, i Dżeki jej się bardzo podobał (byliśmy II BOG) :) no ale zobaczymy :) ZIELONA GÓRA JUŻ ZA TYDZIEN :angel:
potem planuje Wrocław, ale to tylko z suką ona równiez może skonczyc Ch.Pl :) Asiaczku ty jej jeszcze nie widziałas :)
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][quote name='Basenji']Chyba rysuje się taka tendencja, że pozim basków na wystawach spada, bo te co miały coś zdobyć - zaliczyły już wszystko a nowe zwierzątka nie "obsługują" wielu wystaw.
Na klubówce będzie chyba też niezbyt dużo basków.
Zdrówko[/quote]
[b]Basenji, [/b]jak możesz pisać, że poziom basków na wystawach spada! Nie zgadzam się!!!
Gdybyś napisał, że krzywa ilościowa basków na wystawach spada - o, to już byłoby zdecydowanie lepiej.

A na klubówce będzie nas całkiem sporo. Dołączą do nas Draka i Urwis, będzie moja Natalia z 2 baskami, nie wiem, czy Barbara z Węgier dojedzie. Ale nie będziemy na ostatnim miejscu pod względem ilościowym. Na pewno nie.
Pzdr.[/quote]

No może się źle wyraziłem, chodzi oczywiście o ilość, bo jakość jest stale b.wysoka. :lol:
zdrówko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basenji'][quote name='Asiaczek'][quote name='Basenji']Chyba rysuje się taka tendencja, że pozim basków na wystawach spada, bo te co miały coś zdobyć - zaliczyły już wszystko a nowe zwierzątka nie "obsługują" wielu wystaw.
Na klubówce będzie chyba też niezbyt dużo basków.
Zdrówko[/quote]
[b]Basenji, [/b]jak możesz pisać, że poziom basków na wystawach spada! Nie zgadzam się!!!
Gdybyś napisał, że krzywa ilościowa basków na wystawach spada - o, to już byłoby zdecydowanie lepiej.

A na klubówce będzie nas całkiem sporo. Dołączą do nas Draka i Urwis, będzie moja Natalia z 2 baskami, nie wiem, czy Barbara z Węgier dojedzie. Ale nie będziemy na ostatnim miejscu pod względem ilościowym. Na pewno nie.
Pzdr.[/quote]

No może się źle wyraziłem, chodzi oczywiście o ilość, bo jakość jest stale b.wysoka. :lol:
zdrówko[/quote]
OK. A jak jeszcze fundniesz herbatę z cytryna bez cukru, to Twoja uwaga pójdzie w zapomnienie:))
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basenji']A jak wygląda półbasek?
Zdrówko :)[/quote]
Jest kilka metod na opisanie [b]"półbaska":[/b]
[b]1/ przekroić baska na pół = półbasek,
2/ półbasek = pół kiełbasek,
3/ zrobić zdjęcie baska od pasa w górę lub w dół = półbasek[/b]itd. Może jeszcze ktoś coś dorzuci?
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

:evilbat: Oj biedny ale zanim go będziecie chcieli przepołowić zginiecie w starciu z jego niesamowicie szaloną Panią. A mówię z dobroci serca, lepiej z nią nie zaczynać jeżeli chodzi o Goma. :evilbat: A tak naprawdę to Gomandos waży 10, 4kg. A czy wiecie ile ważą wasze baski?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...