Jump to content
Dogomania

BASENJI na Wystawach (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Basenji

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

uzupełnienia do Chorzowa


[SIZE="6"][COLOR="RoyalBlue"]Asiaczkowy Dżezik - Zw.Mł., BOB, [B]BOG2![/B]!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE]
[SIZE="6"][COLOR="Magenta"]Asiaczkowa Żelka - Zw.Mł., [B]BOG Junior V i II BIS Junior[/B]!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE]
[COLOR="SeaGreen"][SIZE="3"]na Bis Junior Żelke pokazywała Agasia!!![/SIZE][/COLOR]

[COLOR="Orange"][SIZE="4"]OGROMNE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE][/COLOR] :))))))))
:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Ciacho było i w W-wie i w Chorzowie... Ale w w-wie było lepsze, bo to chorzowskie, to mi opadło (nie wiem, dlaczego:crazyeye: ).
No i na Wrocław też coś przygotuję.:lol:

[B]Elitesse, Orsini[/B] - [I]many thanks.[/I]

Bardzo się cieszę z sukcesu Żelki, bo BIS JUNIORÓW wybierał p. Janusz OPARA i dzięki jego decyzji Żelcia wylądowała na II lokacie. To było dopiero przezycie...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']uzupełnienia do Chorzowa


[SIZE=6][COLOR=royalblue]Asiaczkowy Dżezik - Zw.Mł., BOB, [B]BOG2![/B]!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=6][COLOR=magenta]Asiaczkowa Żelka - Zw.Mł., [B]BOG Junior V i II BIS Junior[/B]!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE]
[COLOR=seagreen][SIZE=3]na Bis Junior Żelke pokazywała Agasia!!![/SIZE][/COLOR]

[COLOR=orange][SIZE=4]OGROMNE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE][/COLOR][/quote]
powiem szczerze, że te wyniki jakoś zupełnie mnie nie dziwią :loveu: :loveu: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ypsylon']Asiaczku w Wawie gratulowałam Ci osobiście a teraz jeszcze raz - wielkie gratki za Wawę i Chorzów!!! :) dałaś czadu:multi:[/quote]
[B]Ypsylonku[/B] - równam do najlepszych! (vide: Pepsi!).:loveu: Skądś ten przykład trzeba przecież brać, prawda?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agabass']ktoś tu chyba miał spać słodko :mad:[/quote]
Szłam, szłam do łóżka i wpadła mi myśl, że zajrzę do kompa, no i zajrzałam i ....
ale już idę spać, choćby na 2-3 godzinki muszę "złapac komarka", bo inaczej zdjęć z W-wy to się nie doczekacie... A pewnie i Krzysio od Fionki i Ypsylon na nie czekają, prawda? No i inni uwiecznieni na zdjęciach.
A Chorzów to będzie w tygodniu.
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ypsylon']Asiaczku, jak możesz to podeślij mi też kilka fotek Doniowego zwycięstwa we Włocławku... bo od Niego się nie doproszę! ;)[/quote]
Iza, w Chorzowie nie złapałam Donio. Tak więc te wszystkie zdjęcia, na których jest Donio + Twoje psiaki - zgram na płytę i wyślę pocztą albo przekażę osobiście. Zobaczę, jak mi się czas ułoży, OK?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...