Jump to content
Dogomania

Co chcecie KUPIĆ na bazarku. Zanim napiszesz PRZECZYTAJ pierwszy post!!!


Viris

Recommended Posts

Jakby ktoś miał, albo by zauważył na bazarku - poszukuje termoforu z pluszowym pokrowcem. Chodzi o to, by pokrowiec był milusi i mięciutki :) 

 

termofor dla mojej kici, więc nie musi być w idealnym stanie. Sol nocą śpi sama...chciałabym by miała ciepełko choć chwilę - jest typowym kotem, co uwielbia ciepło, ale ze względu na moją alergie, nie może ze mną spać w nocy - kładzie się mi zaraz przy głowie...co się źle kończy ;)

Link to comment
Share on other sites

A mnie można podsyłać obecnie linki do bazarków o tematyce "wystrój domu", szczególnie interesują mnie rzeczy typu 3w1 i takie które mogą pełnić kilka funkcji naraz np są schowkami i rzeczami codziennego użytku.

 

EDIT : szukam tez dla znajomych ortezy dla kota , coś tego typu

kot-orteza.jpg

Link to comment
Share on other sites

kupię skafander przeciwdeszczowy z podszewką ale BEZ ocieplenia dla małego psa (cavalier). Skafander z długimi rękawami przednimi i tylnymi oraz z zakrytym brzuszkiem, zapinany na grzbiecie. Kolor najlepiej jakiś "męski" :P (nie różowy, czerwony - żaden rzucający się w oczy).

Link to comment
Share on other sites

Poszukuję:

-książki związane z Harrym Potterem (np. "Baśnie Barda Beedle'a", "Quidditch przez wieki" etc.)

-książki Emily Rodda "Pas Deltory" części 6-11

-szelki kocie zapinane na zatrzaski, tego typu: http://media.mediazs.com/bilder/trixie/szelki/i/smycz/dla/kota/z/zamkniciem/na/zatrzask/6/300/tierleinen_36_6.jpg

kolor obojętny, ważne aby były na dorosłego kota.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...