Jump to content
Dogomania

CACIB Poznań 8.11.2009


Tecia

Recommended Posts

  • Replies 551
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lottie']Serdecznie dziękuję za linki :)

Jak rozumiem fianły zaczynają się od 15.30? Przy bardzo dobrych wiatrach może dojadę do Poznania na 16.30-17.00... Myślicie że zdąrzę jeszcze coś obejrzeć czy raczej nie będzie już po co kupować biletu?[/QUOTE]

Raczej już będzie po;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lottie']Hotel Campanille znajduje się obecnie w strategicznym miejscu... Tzn ulica przy której stoi jest w tej chwili tranzytem..... codziennie jeżdżę tamtędy do szkoły i wierzcie lub nie, ale w godzinach szytu trasa którą normalnie autobus pokonuje w 20 minut, trwa ponad godzinę!!! Także jeśli ktoś chce tam się nocować to najlepiej nich wyjeżdża godzinę wcześniej na wystawę niż planował :P

Ponawiam swoje pytanie gdzie można znaleść rozkład o kórej jakie rasy będą wystawiane i ogółem od której do której będzie trwać wystawa. Szykuję się na nią od 2 miesięcy (jako widz) ale teraz wypadło mi coś bardzo bardzo ważnego w dzień wystawy i chciałabym tak dzień rozplanować, aby jakoś zdążyć jeszcze wrócić do Poznania i obejrzeć psy ;).[/QUOTE]

Dzieki za info. :) My nocujemy tam z duza grupa.
A mogłabyś powiedziec jak daleko jest od campanile na targi ???

Link to comment
Share on other sites

Trochę jest. Normalnie to pół godzinki ze spokojem i się dojedzie (nawet 20 min), ale w obecnych warunkach to nie wiem.... Rano i po południu zawsze stoi tam policja i kieruje ruchem, bo gdyby włączyli sygnalizacje, to korki rozładowałyby się chyba dopiero o 3 w nocy..... Aczkowliek w niedziele tiry chyba nie jeżdżą więc będzie o wiele mniej tych samochodów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']My jedziemy przez warszawe, moglibyśmy zabrac.

Prawdopodobnie zwolni nam się jeszcze jedno miejsce w aucie - tak więc mamy 2 miejsca + 1-2 małe lub średnie psy.[/QUOTE]

super czy moge prosic nr telefonu na pw?

Link to comment
Share on other sites

Witam.
Mam pytanie do tych bardziej doświadczonych, tzn. jeżdżących dużo po wystawach. Mianowicie na potwierdzeniu zgłoszenia pisze, że przyjmowanie psów jest od 7.00 do 9.00, a ja będę na miejscu dopiero koło dziesiątej, bo nie opłaca mi się przyjeżdżać na ósmą, gdyż oceniani będziemy dopiero koło 13. Więc pytanie jest takie, przyjmą mnie po godzinie 10 ? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula&Goofi']Witam.
Mam pytanie do tych bardziej doświadczonych, tzn. jeżdżących dużo po wystawach. Mianowicie na potwierdzeniu zgłoszenia pisze, że przyjmowanie psów jest od 7.00 do 9.00, a ja będę na miejscu dopiero koło dziesiątej, bo nie opłaca mi się przyjeżdżać na ósmą, gdyż oceniani będziemy dopiero koło 13. Więc pytanie jest takie, przyjmą mnie po godzinie 10 ? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.[/QUOTE]

Przyjmą ;)

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie a zarazem ogromną prosbę- czy bedzie ktoś wracał w niedzielę z Poznania do Lublina albo okolic lub chociaz do Warszawy i mógłby zabrać dwie osoby bez psów (mnie i koleżankę)? Młode, ładne i do tego dorzucimy się do paliwa:cool3: A tak serio- będę baaardzo wdzięczna za pomoc, bo z pociagami w niedzielę jest straszna lipa, a w poniedziałek w miarę wcześnie muszę byc w domu:roll: Próbowalam już na kilku forach, ale tu jest najwięcej psiarzy i z pewnością sporo osób z tej części Polski się wybiera- moze komuś nie będziemy przeszkadzać.. bardzo serdecznie prosze o konkakt na PM!

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Czy będzie jechał do Poznania ktoś z Krakowa lub okolic? Poszukujemy transportu dla cudem odnalezionego po roku nieobecności psa Siberian Husky Missouri Zew Krwi który znajduje się w domu tymczasowym w Krakowie! Właściciele psa będą na wystawie w Poznaniu. Pies to już staruszek więc jest bardzo spokojny. Jeśli ktoś byłby w stanie pomóc to proszę o kontakt 608589088!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nati28']ja mam pytanie: w regulaminie niby jest tak ze nie wolno wprowadzac psow niewystawianych, ale czesto wpuszczaja jezeli ma sie ksiazeczke zdrowia, myslicie ze tym razem tez wpuszcza mnie z psem niewystawianym jako widzow? :roll:[/QUOTE]

W Poznaniu bardzo trudno "przemycić" psa (chyba,że parkujesz na terenie targów).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...