Jump to content
Dogomania

[Katowice] Fuks ma wspanialy, wymarzony domek !!!!!!!!!


Tengusia

Recommended Posts

  • Replies 231
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mosii']niekoniecznie ;)
w sobote przyjezdza do Fuksa wspaniała rodzina z Poznania,
na razie zamiast ogłoszeń mocne kciuki :D[/quote]


Ojojo Mosii to daj znac, sobota juz jutro :oops:, oby sie wszystko ułożyło. A domek to ja moge sprawdzic jesli będzie taka potrzeba, mieszkam pod Poznaniem. Niestety mam problemy z zalogowaniem sie na dogo, ale podglądam ciągle co sie u Fuksa dzieje i wznawiam allegro.
Mosii napisz czy Ci ludzie to moze Ci z allegro, bo jednych odesłałam zeby do Ciebie zadzwonili, złożyli oferte kupna... :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Witam
To mój pierwszy post na forum. Jak tylko będzie cos wiadomo o Fuksie to proszę o wpis. Jestem jedna z wielu osób, które finansują hotelik, od wczorajszego wieczoru nie mogę odejść od kompa i cały czas dzis sprawdzam czy Fuksik znalazł domek, mam nadzieję, że rodzina z Poznania będzie oczarowana psiakiem tak jak pies oczarował grono molosomaniaków. Trzymam kciuki.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Kochani warto było czekać:multi::multi::multi:
juz dawno tak bardzo sie nie cieszyłam z nowego domku dla psa!!!

Państwo sa wspaniali. Z ogromna wiedza dotycząca "psiarstwa"
Maja od zawsze psy ze schronisk, zawsze w typie mastiffa/ bullmastiffa

Kontakt z Pania mam juz ponad miesiąc, byłam swiadkiem odejscia ich ukochanej suni mastiffki Sary, bardzo przemyslaniej decyzji dotyczacej nastepnej adopcji i determinacji w dązeniu do właczeniu Fuksa do swojej rodziny.
Pani z córkam, 14letnia i 5letnią przyjechała wczoraj, dziewczynki z podswiadomym, fantastycznym wyczuciem psów, godnym pozazdroszczenia:oops:
Fuks jak to On, poszczekał, poczaił sie i pokochał....
w domu zachowuje sie idealnie, sygnalizuje potrzeby, jest zabawowy, bardzo lubi dzieci...
gorzej z męzem... :evil_lol:
wszystko jest super:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mosii']Kochani warto było czekać:multi::multi::multi:
juz dawno tak bardzo sie nie cieszyłam z nowego domku dla psa!!!

Państwo sa wspaniali. Z ogromna wiedza dotycząca "psiarstwa"
Maja od zawsze psy ze schronisk, zawsze w typie mastiffa/ bullmastiffa

Kontakt z Pania mam juz ponad miesiąc, byłam swiadkiem odejscia ich ukochanej suni mastiffki Sary, bardzo przemyslaniej decyzji dotyczacej nastepnej adopcji i determinacji w dązeniu do właczeniu Fuksa do swojej rodziny.
Pani z córkam, 14letnia i 5letnią przyjechała wczoraj, dziewczynki z podswiadomym, fantastycznym wyczuciem psów, godnym pozazdroszczenia:oops:
Fuks jak to On, poszczekał, poczaił sie i pokochał....
w domu zachowuje sie idealnie, sygnalizuje potrzeby, jest zabawowy, bardzo lubi dzieci...
gorzej z męzem... :evil_lol:
wszystko jest super:loveu:[/quote]

Gratuluję udanej adopcji! :loveu::loveu::loveu::loveu: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...