Jump to content
Dogomania

KONIEC *** wygrała uxmal ***** Lotto z Plusem 2 *** Lancome miniatury kremów *** dla Jasnej Poli malutkiej ***


rozi

Recommended Posts

  • rozi changed the title to PROMOCJA ***** Lotto z Plusem 2 *** Lancome miniatury kremów *** dla Jasnej Poli malutkiej
Dnia 2.04.2024 o 12:51, Aga76 napisał:

A jednak odważyłaś się! Hmm, apetyczne, miseczkę poproszę 🥄

Zapisuję. Odważna jesteś!
Ja od samego patrzenia wzięłam sobie wiadomo co.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jestem ciekawa czy kogut spełnił dzisiaj rano swoje zadanie. Czekam na relacje. Strasznie tu cicho. Czyżby pogoda wszystkich uśpiła? A może odsypiacie tą wcześniejszą pobudkę?

Link to comment
Share on other sites

  • rozi changed the title to ***** Lotto z Plusem 2 *** Lancome miniatury kremów *** dla Jasnej Poli malutkiej
Dnia 2.04.2024 o 17:35, Kate1 napisał:

Jestem ciekawa czy kogut spełnił dzisiaj rano swoje zadanie. Czekam na relacje. Strasznie tu cicho. Czyżby pogoda wszystkich uśpiła? A może odsypiacie tą wcześniejszą pobudkę?

Darł się dzisiaj rano nie wiem od której bo się znieczuliłam i spałam dalej. Wstałam o 7 rano dopiero kiedy się uciszył.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.04.2024 o 18:53, uxmal napisał:

Darł się dzisiaj rano nie wiem od której bo się znieczuliłam i spałam dalej. Wstałam o 7 rano dopiero kiedy się uciszył.

 

Czyli kiszka.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.04.2024 o 18:53, uxmal napisał:

Darł się dzisiaj rano nie wiem od której bo się znieczuliłam i spałam dalej. Wstałam o 7 rano dopiero kiedy się uciszył.

 

Nastawiłam wczoraj dwa alarmy w telefonie - obudziłam się jednak trochę wcześniej - było kilkanaście minut po 6. Zazdroszczę, że możecie sobie tak pospać do 7.00. I współczuję tym, którzy mają w swojej zagrodzie koguty. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.04.2024 o 19:22, Kate1 napisał:

Nastawiłam wczoraj dwa alarmy w telefonie - obudziłam się jednak trochę wcześniej - było kilkanaście minut po 6. Zazdroszczę, że możecie sobie tak pospać do 7.00. I współczuję tym, którzy mają w swojej zagrodzie koguty. 

Koguty są fajne, ja lubię.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.04.2024 o 19:22, Kate1 napisał:

Nastawiłam wczoraj dwa alarmy w telefonie - obudziłam się jednak trochę wcześniej - było kilkanaście minut po 6. Zazdroszczę, że możecie sobie tak pospać do 7.00. I współczuję tym, którzy mają w swojej zagrodzie koguty. 

Raczej nie powinnam tak długo spać ale nie byłam jedyna. Więcej ludzi zebrać się nie mogło.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.04.2024 o 19:40, rozi napisał:

Koguty są fajne, ja lubię.

U mnie w bloku mam dwa takie koguty - sąsiadkę tuż pode mną i małoletniego sąsiada trzy mieszkania pode mną - stąd moja awersja do kogutów. Gdyby ich "pianie" nie odbywało się tak często, i to w dodatku o wyjątkowej porze, kiedy jeszcze koguty śpią, nie miałabym nic do "budzików". Tak niestety, koguty kiepsko mi się kojarzą...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...