Jump to content
Dogomania

KONIEC *** wygrała uxmal ***** Lotto z Plusem 2 *** Lancome miniatury kremów *** dla Jasnej Poli malutkiej ***


rozi

Recommended Posts

Dnia 5.04.2024 o 08:06, Aga76 napisał:

Dzień dobry,

Będzie coś nowego w menu?

Na śniadanie placki poproszę, pierwsza klasa, palce lizać 😋

image.jpeg.613417a8c138b1f10cf7b6adb55d269e.jpeg

Nowego? To na zakupy muszę pojechać.

Masz drugi los, podasz numerki, czy mam sama wybrać?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.04.2024 o 10:49, rozi napisał:

Humor miałam do chrzanu. Nadal mam.

Przytulam Cię Rozi. Ja też kiepsko spałam tej nocy i czuję taką bezsilność i smutek. I strach o Malutką. Tyle w życiu wycierpiała, a teraz to wszystko się zwala na to jedno biedne ciałko. Czy ustalaliście już jakieś terminy z lekarzem, czy finansowo da radę przeprowadzić tą pierwszą operację? Kompletnie się nie znam na zbiórkach ale są tutaj ludzie, którzy potrafią takie rzeczy ogarnąć. Czas odgrywa tutaj chyba dużą rolę...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.04.2024 o 17:28, jola&tina napisał:

Dzień dobry 🙂 
Ja w sprawie wypożyczenia koguta. Jest jeszcze dostępny?
Jeżeli tak, to proszę jedno wypożyczenie 🙂 koguta i 2 garści zboża, żeby miał siłę piać !!!!!

:DDD

Jest.

image.jpeg.a6f859959a807267ddfa48e62552aa35.jpegimage.jpeg.51ebda851b2fb41ece653fa5a1d10838.jpegimage.jpeg.51ebda851b2fb41ece653fa5a1d10838.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.04.2024 o 17:43, Kate1 napisał:

Przytulam Cię Rozi. Ja też kiepsko spałam tej nocy i czuję taką bezsilność i smutek. I strach o Malutką. Tyle w życiu wycierpiała, a teraz to wszystko się zwala na to jedno biedne ciałko. Czy ustalaliście już jakieś terminy z lekarzem, czy finansowo da radę przeprowadzić tą pierwszą operację? Kompletnie się nie znam na zbiórkach ale są tutaj ludzie, którzy potrafią takie rzeczy ogarnąć. Czas odgrywa tutaj chyba dużą rolę...

Damy radę jakoś. Pierwsza operacja wstępnie na 17 kwietnia umówiona.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...