Jump to content
Dogomania

~ Psiaki z gminnego kojca - gmina Krasnosielc


Recommended Posts

Zakładam wątek wspólny dla piesków w kojcach gminnych. Są odłowione z naszej gminy i tu czekają na swoich opiekunów lub nowe domy.

Jeden z psów jest u nas, w naszym kojcu przy domu. To Rudzik - młody, 2-3 letni pies w typie teriera, cudowny, proludzki, wesoły. Zawieźliśmy go na kastrację, nauczyliśmy chodzenia na smyczy, jest w pełni gotowy do adopcji. Ogłaszam go pd 7 stycznia i prawie zerowy odzew, aż dziwne 😞 Olx, fb, Lento (eliku, dziękuję) i nikt nie dzwoni 😞

Zojka - to kilku letnia suka w typie amstaffa. Widać, ze miała nie raz szczeniaki. Bardzo garnie się do człowieka, ładnie chodzi na smyczy. 

Cypis - młody, wesoły, energiczny pies średniej wielkości. Wariatuńcio, cieszący się z obecności człowieka.

Dwa podrostki - samczyki około półroczne, znalezione na szosie wśród pól. Proludzkie, zadbane, aż dziwne, że nikt ich nie szuka.

20240220_134631.jpg

-1969048179983541382.jpg

IMG_20240205_103720.jpg

IMG_20240216_115842.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nikt ich nie szuka bo pewnie je wy wiózł 

Adopcje idą bardzo słabo. Pod moją opieką nieduży, beżowy szczeniak ogłaszany od września

nadal jest bez domu. Urodził się gdzieś na początku maja 2023

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.03.2024 o 16:29, malagos napisał:

 

Szczeniaki czarne Drążdżewo 1.03.2024.jpg

Potrzebujemy pomocy!

Szczeniaki z gminnego kojca wzięła na tymczas moja młoda znajoma, Karolinka, bardzo awaryjnie i na krótki czas. Szczylki dostały Drontal na robale (wyszły kłębowiska glist...), dałam zgrzewkę puszek Lucullus.

Wczoraj wieczorem Karolinka dzwoni, że jeden z piesków słabiutki, nie chce jeść, choć pije wodę. Niestety, w nocy stan się pogorszył i raniutko oba pieski zawiozła do całodobowej lecznicy w Przasnyszu, to inny powiat - test potwierdził parwowirozę 😞. Psiaczki dostały surowicę.

Tym samym na nas spadły koszty leczenia i jestem wdzięczna Mazowszance, że robi bazarek i coś skapnie dla psiaczków 😞 Pewnie w poniedziałek będą znane koszty. 

Link to comment
Share on other sites

Zabrala je rano Karolina do siebie, to znaczy do klatki kenelowej w garażu - bardzo potrzebny tymczas dla nich! Bardzo!

Kwota do zapłaty będzie podana przez lecznicę w tygodniu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.03.2024 o 10:39, Mazowszanka13 napisał:

Jak wrócisz z wywczasów to może zdjęcia na kocyku porobimy ?

Tak, to jedyna szansa dla nich!

Dnia 18.03.2024 o 13:34, Mazowszanka13 napisał:

Z BAZARKU SPOŻYWCZEGO przeznaczam 350 zł na potrzeby psiaków z kojca.

 

Dziękuję, Małgoś, dziękuję! Myślę, ze Karolinie powinnam odpalić z tego część, za paliwo - kilka razy jeździła z psiakami, i za karmę, choć z góry zapowiedziała, ze nie chce pieniędzy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...