Jump to content
Dogomania

Zakończony Dla dzieci i dla dorosłych też - bazarek czynny do 17.09. do godziny 22:00


jola&tina

Recommended Posts

  • jola&tina changed the title to Dzisiaj zakończenie!! Dla dzieci i dla dorosłych też - bazarek czynny do 17.09. do godziny 22:00

Dzień dobry 😀

Wracając do wczorajszej wścieklizny👇

Ja rozumiem,że wirusa można przynieść na butach,ale wścieklizny to chyba nie🤔No i zostałam pouczona,że szczepienie przeciw wściekliźnie jest obowiązkowe nawet jeżeli kot jest nie wychodzacy.I poleciał argument, że mogę zapłacić mandat,jak jakiś życzliwy sąsiad doniesie.😂 Przyjdą panie/panowie ( w dowolnej konfiguracji)ze straży miejskiej i poproszą o okazanie szczepień.Paranoja.

Przypomniały mi się szczepienia sprzed dwóch lat zalecane nie obowiązkowe😂

Tak zaczęła naciskać na to szczepienie, że w końcu powiedziałam "proszę zapisać w karcie, że kategorycznie odmawiam"Żadnych argumentów,ani konsekwencji tego szczepienia nie usłyszałam.Szczepimy dla zasady😲Dopiero po argumencie z mojej strony, że dr.Dorota Sumińska nie poleca tej szczepionki dla kotów nie wychodzących, odpuściła.(byłam na spotkaniu i pytałam)

Podobno koty źle znoszą takie szczepienie a w miejscu wkłucia mogą powstać mięsaki.To ja nie chcę się przekonać, że tak jest.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...