Jump to content
Dogomania

Zakończony: Dodane - Kwiaty z mojego ogródka/edycja jesień 2023 dla psiaków, sprzedaż i wymiana hobbystyczna nadwyżek ogródkowych, otwarte do 31.08 2023 do godz. 20.00


Grażka123

Recommended Posts

Dnia 11.08.2023 o 09:12, Grażka123 napisał:

Dziękuję i odznaczam zawilce. Floksiki w cieniu będą słabo kwitły ale proponuję do cienia ułudkę. Jej na słońcu przypalają się latem liście co nie wygląda ładnie ale w cieniu czuje się świetnie i niebieskie kwiatki wybarwiają się intensywnie. Też wypuszcza zwisające pędy i ładnie się rozrasta i w cieniu długo kwitnie. Zdjęcia z kwietnia.

 

To poroszę . Tylko nie wiem ilę. 4 sztuki na donice o dł 70 cm będzie oki?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.08.2023 o 17:53, uxmal napisał:

To poroszę . Tylko nie wiem ilę. 4 sztuki na donice o dł 70 cm będzie oki?

Proponuję 3 sztuki jeśli w donicy będą dwa zawilce to chyba na przemian - ułudka, zawilec, ułudka, zawilec, ułudka. Dwa zawilce i trzy ułudki. Więcej nie ma sensu bo jak się rozrosną to będzie za gęsto. Obie rośliny są wieloletnie i będą się rozrastać. To jaka decyzja?

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry😎

Isiaku, dziękuję za gazetki z haftami! dostałam też gratisy, bardzo przyjemnie się mi oglądało wczoraj wieczorem i mam wiele pomysłów na robótki.

Teraz jestem na wsi i przygotowuję dodatkowe kwiaty na bazarek więc czytającym i zainteresowanym polecam czujność.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.08.2023 o 14:14, Grażka123 napisał:

Dzień dobry😎

Isiaku, dziękuję za gazetki z haftami! dostałam też gratisy, bardzo przyjemnie się mi oglądało wczoraj wieczorem i mam wiele pomysłów na robótki.

Teraz jestem na wsi i przygotowuję dodatkowe kwiaty na bazarek więc czytającym i zainteresowanym polecam czujność.

Miłego haftowania, pewnie w zimowe wieczory, jak nie ma już roboty w ogródku 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.08.2023 o 19:58, Grażka123 napisał:

Proponuję 3 sztuki jeśli w donicy będą dwa zawilce to chyba na przemian - ułudka, zawilec, ułudka, zawilec, ułudka. Dwa zawilce i trzy ułudki. Więcej nie ma sensu bo jak się rozrosną to będzie za gęsto. Obie rośliny są wieloletnie i będą się rozrastać. To jaka decyzja?

dziękuje to poproszę 3 szt

Link to comment
Share on other sites

  • Grażka123 changed the title to Dodane - Kwiaty z mojego ogródka/edycja jesień 2023 dla psiaków, sprzedaż i wymiana hobbystyczna nadwyżek ogródkowych, otwarte do 31.08 2023 do godz. 20.00

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...