Jump to content
Dogomania

Bazarek dla Czarusia i na koci dług do 31.08 godz. 20;00


sue

Recommended Posts

Dnia 31.08.2023 o 20:42, inka33 napisał:

Przepraszam, ubzdurałam sobie, że bazarek jest do 21... 🤭

Jeśli mimo wszystko jeszcze mogę, to zaryzykuję nr 11 w KT i poproszę też nr 26 w KT.

I o ile dziewczyny się zgodzą, to chętnie dopiszę się do wspólnej wysyłki. 😁

Zapraszamy do wspólnej paczki. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.09.2023 o 13:56, Aldrumka napisał:

Tak do sue, ale nie wiadomo czy przypadkiem nie wysłała już paczki

Jeśli nie to będzie razem @mdk8, @Jo37, @inka33i Aldrumka. Ponieważ ma lść do @mdk8 to zapytam czy tak może być? Ja odbiorę fanty dla 3 osób.

Jeszcze nie wysłałam, bo część fantów dotarła do mnie z Zamościa w sobotę, a wczoraj Dora pytała czy nie wyślę jeszcze z bieżącego bazarku (bo w sumie czemu nie). Dzisiaj napiszę do Was zbiorcze PW. Jest trochę tych fantów. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.09.2023 o 14:01, sue napisał:

Jeszcze nie wysłałam, bo część fantów dotarła do mnie z Zamościa w sobotę, a wczoraj Dora pytała czy nie wyślę jeszcze z bieżącego bazarku (bo w sumie czemu nie). Dzisiaj napiszę do Was zbiorcze PW. Jest trochę tych fantów. 

To może jeszcze ktoś dołączy do tej przesyłki (agat21 ?) przesyłka do mnie bo mdk8 akurat będzie na  urlopie

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 16.09.2023 o 15:16, Jota67 napisał:

Witajcie wszystkie. Nie wiem co u mnie było, ale nie działała mi skrzynka ( nie mogłam otworzyć) ani napisać żadnego postu. Dzisiaj nagle...w porządku. Nie wiem czy dostałam nr konta czy nie, żeby wpłacić za fanty 🙂 Lekko się zestresowałam 🙂

Wiele osób tak miało więc wszystko opóźnienia są zrozumiałe 🙂

Link to comment
Share on other sites

No to nadrabiam zaległości, trochę nam przerwała awaria dogo, ale na szczęście już jest w porządku.

Paczka do Aldrumki zawierająca fanty innych osób zgodnie z PW została dziś wysłana, wcześniej do Kroook i Nadziejki.

Mam na koncie wpłaty od:

- Kroook 100 zł

- Aldrumki 40 zł w tym część KW 

- Nadziejki 6 zł (+20 zł za paczkę)

Bardzo serdecznie dziękuję ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...