Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - Rozliczony. OSTATNI dzień. Znów działamy, zapraszamy do 16.07. godz. 21:00


elik

Recommended Posts

Dnia 16.07.2023 o 21:59, elik napisał:

Sprytnie to syn zauważył  🙂

Klimat nam się ociepla, to i zimy coraz mniej mroźne  🙂  To tak na pocieszenie, choć na dobrą sprawę, nie ma się z czego cieszyć. 

Mnie nie potrzeba mrozu żeby mnie pokręciło - już kiedy temperatura spada poniżej 20 stopni zaczynam odczuwać różne dolegliwości ☹️☹️☹️.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.07.2023 o 22:20, elik napisał:

Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy choć na chwilę pojawili się na bazarku. Licytującym, podrzucającym dziękuję szczególnie serdecznie. Jeszcze nie wiem ile pozyskaliśmy na bazarku, ale wiem, że jest to w pełni Wasza zasługa.

 

Dlatego

152548166_dzikujejestecie.jpg.28e1eb452e6be107dda2c0c96c7ae991.jpg

 

Puść mi kochana dane na priv, wezmę spod lady serduszko za 10.00 ♥️♥️♥️

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.07.2023 o 22:29, Kajutek napisał:

Do 15 roku życia jeździł zawsze z nami. Cień i dostęp do wody był wystarczający. Kiedy stawy zaczęły dawać coraz bardziej w kość ze smutkiem, dla jego dobra zostaje w chałupie.  U mnie maty się nie sprawdziły, jak kocha  wodę ponad wszystko to żadnego moczenia sobie nie życzy. Chcąc nie chcąc zamontowaliśmy klimę w domu. W czasie takich upałów techniczne spacerki i lezakowanie w chłodnym mieszkaniu. 

Dobre, choć kosztowne wyjście z sytuacji.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.07.2023 o 22:30, Kajutek napisał:

Mnie nie potrzeba mrozu żeby mnie pokręciło - już kiedy temperatura spada poniżej 20 stopni zaczynam odczuwać różne dolegliwości ☹️☹️☹️.

Za upałami nie tęsknię, ale poniżej 20 stopni, to dla mnie już mróz  😞 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.07.2023 o 22:35, elik napisał:

Dobre, choć kosztowne wyjście z sytuacji.

Nie dość że kosztowne, to jeszcze ja nie cierpię klimy i tego "trupiego powietrza" jak nikt na świecie 🤣🤣🤣. Ale czego się nie robi dla zwierzaka, który cierpi. Kajtek z kazdym przeżytym rokiem lato znosił coraz gorzej. Na pewno rozpoczął już 17 rok życia a biega w tej chwili i szczeka po mieszkaniu jak szczeniak prowokując mnie do gonitwy wokół stolu😁😁😁.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.07.2023 o 23:02, Kajutek napisał:

Nie dość że kosztowne, to jeszcze ja nie cierpię klimy i tego "trupiego powietrza" jak nikt na świecie 🤣🤣🤣. Ale czego się nie robi dla zwierzaka, który cierpi. Kajtek z kazdym przeżytym rokiem lato znosił coraz gorzej. Na pewno rozpoczął już 17 rok życia a biega w tej chwili i szczeka po mieszkaniu jak szczeniak prowokując mnie do gonitwy wokół stolu😁😁😁.  

17 lat to sporo. Ma chłopak fantazję    😍  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.07.2023 o 23:31, Radek napisał:

Padłbym jak mucha. 

Mnie przy takiej temperaturze dopiero chce się żyć - przestają boleć biodra, kostki, stopy i kolana. Stawy jakby naoliwione i pełne wigoru. Nigdy nie lubiłam zimy, ale obecnie strasznie trudno mi ją przetrwać fizycznie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.07.2023 o 22:41, Radek napisał:

Długowłose i nie najmłodsze. 

Mój akurat jest gładkowłosy (coś jak labrador), ale ile ten pies ma sierści dowiedziałam się dopiero po operacji kolana, kiedy mu wygolili łapę do zabiegu. Luuuuuudzie, ile tam się pokazało warstw? Wprost nie do uwierzenia. I tak jak Radek mówi, do pewnego czasu radził sobie z upałami perfekcyjnie schładzając się w jeziorach, rzeczkach, stawach, kałużach i bajorach :-DDDD... Ale przyszedł taki wiek, że moczenie mu nie służy na stawy i gorąc daje okropny wycisk. Starość zarówno dla ludzi jak i zwierząt bywa fatalna.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.07.2023 o 23:59, elik napisał:

17 lat to sporo. Ma chłopak fantazję    😍  

Zawsze miał, a tu jeszcze chłód potęguje radość  powrotu z nocnego spaceru po rozgrzanym osiedlu.

 

P.S.

Eliku - przelew zrobiony, grosik gna - wieczorem bez zbędnej łaski pojawi się na Twoim koncie. Buziaki 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.07.2023 o 08:07, Kajutek napisał:

Nigdy nie lubiłam zimy, ale obecnie strasznie trudno mi ją przetrwać fizycznie.

Ja mam tak z latem, a nawet późniejszą wiosną. Temperatury wyższe niż około 23 stopni znoszę źle. Czuje się, jakbym był chory. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.07.2023 o 12:03, Radek napisał:

Ja mam tak z latem, a nawet późniejszą wiosną. Temperatury wyższe niż około 23 stopni znoszę źle. Czuje się, jakbym był chory. 

Kurczę, z mojej pozycji to się wydaje wręcz niewiarygodne. Ale ta różnorodność jest przeciekają i z naturą trudno wygrać. Tak jak są ranne ptaszki i nocne marki. Co z tego, że potrafię wstać do pracy kiedy funkcjonuje najlepiej nocą 🤣🤣🤣. Tak kocham siedzenie do późna w nocy, że pod koniec tygodnia wyglądam jak zombi a i tak, nie potrafię położyć się o ludzkiej porze 🤣🤣🤣

Pozdrawiam serdecznie 

Link to comment
Share on other sites

Ja sie tak nie bawie!    Tu takie fajne gadki, a ja bez netu 😭 

Od poniedziałku najpierw burze, potem brak prądu, a na koniec, brak netu  😞  A tak chciałam szybko rozesłać fanty.      

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nareszcie coś drgnęło   😉  

Dzisiaj tj. 21.07. wyruszyły w drogę fanty do

Nesiowata  -  opłata 16,31 zł 

agat21  -  opłata 18,99 zł    

 

Bardzo proszę o wiadomość na wątku gdy dotrą do celu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...