Jump to content
Dogomania

Kacperek ma dla kogo mruczeć... Kacperkowy traktorek zostaje u Evy2406 :)


Margo05

Recommended Posts

Witamy Was i bardzo dziękujemy za chęć pomocy.
Jak wiecie mam klopoty i nie mogę poświęcić dogo tyle czasu ile bym chciała. poza tym na glowie mam na dzień dzisiejszy 12 zwierzaków ( własnych i tymczasowych).
Malgoś, oczywiście, jeśli Miau pomoże Kacperkowi to bardzo proszę pokaż go wszystkim, bo to super okaz :evil_lol:.
Proszę również o ogloszenia dla malego rudego znajdka. Jutro planuję zrović zdjęcia do bazarku, to i Gackowi zrobię fotki, choć nie będzie to łatwe, bo porusza się z prędkością większą od światła :evil_lol:.
Moja tymczasowa sunia to prawdziwy anioł, a nie pies. Jest bardzo grzeczna, pieknie chodzi przy nodze ( nawet bez smyczy), grzecznie wszystko zjada i najchętniej nie odchodziłaby od człowieka. Bardzo boli mnie to, że siedzi w boksie i tylko wychodzi na spacerki. To mój pierwszy pies w boksie i strasznie mnie to męczy. Ona powinna siedzieć w domku na kanapie.
Jeszcze raz dziękuję za ciepłe słowa i wsparcie.
Zuzliczku, paczuszka się zbiera ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']O, Ewa wróciła! :multi:
Ta sunia ma ogłoszenia? Ty czy żabusia jej szukakcie domu? ale po sterylizacji, jak pamietam?

Tomcug, masz konto na miau?[/quote]

Malagos, kiedyś coś kupowałam na bazarku na miau, ale to wszystko. Nie potrafię zakładać wątków, poruszać się po miau i nie znam użytkowników. Mogę jedynie zaproponować robienie ogłoszeń w necie, to mi akurat wychodzi nieźle. Trzeba poprosić kogoś, kto zakładał wątki, żeby poprowadził sprawę Kacperka. A ogłoszenia chętnie zrobię, potrzebuję tylko tekstu, namiarów i aktualne fotki. :p

Link to comment
Share on other sites

Małgoś, to nie jest jeszcze powrót, to tylko odwiedziny, niestety :-(.
Znasz sytuację..............
Komputer nadal działa kiedy chce, a jak juz działa to jeden watek otwiera się pół godziny. Dlatewgo tu napiszę Ci tylko, że zdjęcia do bazarku dla podopiecznych Joli zrobiłam i postaram się jutro Ci wysłać.

Sunia jest u mnie nadal. Nie wiem co z ogłoszeniami jej. Zdjęcia postaram się jutro zrobic za dnia, Kacperkowi również, choc te zrobione przez Malagos podczas Kacprowego urlopu są bardzo ładne.
Tomcug :loveu:, a zrobisz ogłoszonka małego rudzielca, jak podeślę Ci zdjęcia?
Wczorak byłam z nim u wetki na odrobaczaniu. Zrobił furorę w lecznicy. Taki z niego przystojniak.

Dziekuję, że nie zapominacie o Kacperku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']Małgoś, to nie jest jeszcze powrót, to tylko odwiedziny, niestety :-(.
Znasz sytuację..............
Komputer nadal działa kiedy chce, a jak juz działa to jeden watek otwiera się pół godziny. Dlatewgo tu napiszę Ci tylko, że zdjęcia do bazarku dla podopiecznych Joli zrobiłam i postaram się jutro Ci wysłać.

Sunia jest u mnie nadal. Nie wiem co z ogłoszeniami jej. Zdjęcia postaram się jutro zrobic za dnia, Kacperkowi również, choc te zrobione przez Malagos podczas Kacprowego urlopu są bardzo ładne.
[B]Tomcug :loveu:, a zrobisz ogłoszonka małego rudzielca, jak podeślę Ci zdjęcia?[/B]
Wczorak byłam z nim u wetki na odrobaczaniu. Zrobił furorę w lecznicy. Taki z niego przystojniak.

Dziekuję, że nie zapominacie o Kacperku.[/quote]

Pewnie, że zrobię. :p :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Rudy górą, tak trzymać :loveu:. W kupie siła ! Ktos watek na miau, ktoś ogłoszeniasy i zbierze się reklamaca Kacprula. A ja, jak zobaczę foto Kacpra, poprosze speca o dedykowany banerek :cool3:.

Ciotki, wujki, Kacperkowi setka stron trzasnęła !!! :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Psiama, co oznacza "dedykowany banerek"?

Ewa, na razie nie mamy jak dojechać :roll: Auto nam padło, sprzęgło i jakiś łożysko poszło z dymem, a nie mam 700 zł na naprawę :shake: TŻ do 19-tej w pracy, a jeździ do Wilanowa, więc wraca ok. 21 :(Jak tylko nam się uda to podjedziemy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Dziękuję Wam bardzo.
Nie zaglądałam na dogo bardzo dlugo, ale już postaram się wrócić.
Dobrze jest czuć Waszą bliskość. Dziękuję.
To że nie było mnie na dogo, nie oznacza, że nic nie robiłam dla biedaków.
Oj, działo się, działo.
Miałam następnego rudzielca, ale szczęśliwie po doprowadzeniu kota do jako takiego wyglądu, udało się, dzięki mojej nieocenionej wetce, znależć nowy domek.
Poza tym miałam na tymczasie sunię, ktora została w zaawansowanej ciąży znaleziona na ulicy. I jak to z tymczasami u mnie bywa, sunia wyleguje się już u mnie na tapczanie. Próba znalezienia jej domu nie powiodła się. Sunia odmówiła współpracy z potencjalnym domkiem. I tak Sonia została u mnie.
Wiem, wiem, Wy najbardziej czekacie na wiadomości o takim jednym rudzielcu, który od pewnego czasu ma podwójne imie : Kacper vel Pudzian. Otóż nie martwcie się Kacper waży już ponad 4 kg, jest zdrowy ( poza charakterystycznym chrapiącym oddechem, który już mu zostanie), rozrabia i nie jest już odizolowany od innych kotów.
Postaram się zrobić jakieś nowe foty, choć nie jest to proste, bo Kacper albo śpi, albo biega.
Dziękujemy za to, że nie zapomnieliście o nas.
Pozdrawiamy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...