Jump to content
Dogomania

Kacperek ma dla kogo mruczeć... Kacperkowy traktorek zostaje u Evy2406 :)


Margo05

Recommended Posts

[quote name='scorpio133']Piekne te zdjecia. .Te wszystkie 4 łapeczki u Ciebie Evus maja raj.[/QUOTE]

I jeden trzyłapeczek też ma dobrze. Sama zobacz :)


[IMG]http://img684.imageshack.us/img684/8396/dscn2044n.jpg[/IMG]


[IMG]http://img838.imageshack.us/img838/6355/dscn3632x.jpg[/IMG]


[IMG]http://img51.imageshack.us/img51/7534/dscn3786c.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isabel']Na tej fotce, gdzie Kacperek i Karolek leżą koło siebie, to widać, że chociaż obaj rudzielce, to rysy twarzy mają zupełnie inne ;)[/QUOTE]

Tak, to prawda. Kacperek ma trochę z persa. Widać to po kształcie pysia i po sierści ( jest gęściejsza, bardziej puchata i dłuższa).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='scorpio133']. Moj Ogi jak sie dzisiaj połozył na moich plecach to myslałam ze mi połamie kosci. Taki jest łasy na głaski , a zwłaszcza wieczorem przed snem. Sama go nauczyłam..[/QUOTE]

Skąd ja to znam :evil_lol:. Ogi jest jeden, a ja mam 12 ogonów i pchają się na człowieka jeden przez drugiego ;)

Link to comment
Share on other sites

przychodzimy powiedziec dobry wieczor. Moj Ogi był dzisiaj na szczepieniu. Pani powiedziała ze takiego duzego a takiego jednoczesnie bojacego jeszcze nie widziała.
Za nami przyszła moja kolezanka z wilkiem ,, ale ogromnym tez na szczepienie- no i psiak dał im noge. Kolezanka go wołała a on zmiatal w strone domu ze hej. No i chciałam cos powiedziec pani weterynarz , ale dałam sobie spokoj

Link to comment
Share on other sites

Biedny Oguś ;)
Dobrze, że jest zdrowy i nie musi dostawać zastrzyków, bo byś miała problem.
Wiesz, tak sobie myślę, że jak ta koleżanka wie iż jej pies tak ucieka ( to przecież niebezpieczne, może wpaść pod samochód), to powinna drzwi w gabinecie zamknąć i go nie wypuścić samego.

Link to comment
Share on other sites

bo takich duzych , nie wszyscy chca. Moj Ogula to chodzi ze mna na długie spacerki, do miasta , na działke. Wiesz ja nie pracuje to mam czas dla niego. Ty Kochana masz swoja posesje to zupełnie co innnego. Taki psiak jak moj Ogi to musi miec duzo ruchu.- zreszta po co ja to Ci pisze jak Ty KochanieNka wszystko to wiesz. Zyczymy miłego dnia

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Scorpionku ;) Wam też życzę słoneczka i pięknych spacerków.

Ja mam swoją posesję, ale malutką i na dużego psa nie bardzo się nadaje, ale moja duża sunia jest już starszą panią i nie bardzo może biegać, choć się stara, a reszta towarzystwa, na szczęście, do dużych nie należy.
Ja preferuję małe krzywołapki :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Kacpereczku jesteś przesłodziak:loveu::loveu:
Filemonek jest powalający na tym parapetku,kitek 3-łapek ma przepozę spankową:lol:
ale Kacperutek zwędził mi na amen serducho:loveu:
Jak sobie przypomnę go na początku leczenia...to bylo ćwierć półżywego kota:-( a teraz jest półtora kotecka:crazyeye::loveu:
Evciu życzę duuuuuużo zdrówka

Link to comment
Share on other sites

Koreczku :loveu:, Kacprutek to nawet już całe dwa kotecki :evil_lol:. Z niego zrobiła się taka fajna kuleczka i charakterek ma teraz niesamowicie miziasty.
Taka fajna puchata przylepka z niego.
Reszta też pieszczochy. I często brakuje mi ręki, żeby wszystkich drapać, głaskać, miziać i przytulać.
Dziękuję za życzenia. Muszę być zdrowa, bo jakby co ze mną, to kto zaopiekuje się takim stadkiem :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='korek221']Z pieknego Szczyrku lecą 2 stosy głasków i fura buzialków dla Kacperulka i reszty kocio-psiej mafijki :calus::calus::loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

Chyba jakąś śnieżną zimą ten Szczyrk trzeba odwiedzić ;)

[quote name='scorpio133']Evus jak sie czujesz? czytałam na watku Joli ze dopadła Cie choroba
Wiem jaki to bol bo raz to tez miałam[/QUOTE]

Ech, Kochana, nie wiesz, że jak najwięcej zajęć to jeszcze musi człowieka coś wrednego dopaść.
W sobotę i w niedzielę dwa festyny z loteriami, w następny weekend pracuję przy wyborach, w międzyczasie praca, nie mówiąc o obejściu domowego stada ;). A jeszcze molestowanie znajomych o głos na Znajdki.
A tu taki cholerny ból. Poszłam dzisiaj do lekarza, bo już sama nie dawałam rady. Ale dowiedziałam się, że leczę się prawidłowo.
Nie wiem jak te dwa dni przetrwam, ale zobaczymy.
Pozdrowionka od całego psio - kocio - ludzkiego stadka :bye:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...