Jump to content
Dogomania

Kacperek ma dla kogo mruczeć... Kacperkowy traktorek zostaje u Evy2406 :)


Margo05

Recommended Posts

[quote name='EVA2406']Dzięki Koreczku za pamięć. Pamiętam o obietnicy, ale chyba już jestem stara i z niczym nie mogę zdążyć.
Może w przyszłym tygodniu.............

Dzisiaj znalazłam szczeniaczka. Podobno Rumunie handlujący na bazarku go zostawili..............:(
Bardzo fajna sunia, szukająca kontaktu z człowiekiem.[/QUOTE]
Rasowe też zostawiają, jak nie sprzedadzą........U mnie pół wsi już ma "rasowe" pekińczyki, spaniele i shih tzu........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tomcug']O matko, gdzie on teraz jest?[/QUOTE]

Był wczoraj u mnie, ale w boksie i bardzo płakała, więc pojechała do Joli. Już jest odrobaczona i jak tylko będę miała zdjęcia ruszamy z ogłoszeniami. Biedactwo boi się wszystkiego. Jola mówi, że bardzo mało zjadła. Mam nadzieję, że to tylko ze stresu, a nie jakiejś choroby.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']Był wczoraj u mnie, ale w boksie i bardzo płakała, więc pojechała do Joli. Już jest odrobaczona i jak tylko będę miała zdjęcia ruszamy z ogłoszeniami. Biedactwo boi się wszystkiego. Jola mówi, że bardzo mało zjadła. Mam nadzieję, że to tylko ze stresu, a nie jakiejś choroby.[/QUOTE]

Mogę poogłaszać, jakby co.:p

Link to comment
Share on other sites

Witam Was pięknie. U nas też słoneczko, ale mnie bardzo smutno, bo kotek mojej bardzo, bardzo dobrej znajomej z Poznania jest bardzo, bardzo chory i nie wiem już jak mam Ją pocieszyć.......................:(. Nie mogę się za nic wziąć, bo nie mogę o niczym innym myśleć..........................:(
[url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=127711&p=7691061&e=7691061[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pozdrawiamy z Kacperkowa. Obiecujemy sesję jak wrócimy z urlopu i poprawi się pogoda. Bo zdjęcia w deszczu są smutne, a Kacperek jest wesoły, grubiutki i powinien być fotografowany w odpowiednich warunkach i pięknej oprawie.
Niestety za oknem 10 stopni i leje :shake:

Link to comment
Share on other sites

Kacperek był dzisiaj na przeglądzie u dr. Garncarza. Dostał 3 rodzaje kropelek na 3 tygodnie i zalecenie okresowego podawania tego zestawu.
Powtórzył to co kiedyś już mówił, że można przeprowadzić operację, ale szanse na poprawę widzenia tym chorym oczkiem są 50:50 i osobiście nie poleca tego, bo może się też pogorszyć widzenie.
Kacperek bardzo dobrze daje sobie radę, tylko trzeba oczko przemywać i nochala czyścić, bo się zatyka ( szczególnie jedna dziurka) i wtedy jest mu ciężko oddychać.
Operacji nie bierzemy pod uwagę, bo kochamy Kacperka i nie będziemy go niepotrzebnie narażać.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Zmysł']Witam wszystkich serdecznie.[/QUOTE]


Witamy serdecznie :loveu:.
Wracasz do nas?

[quote name='tomcug']Ewunia, Ty widzisz, kto do nas zawitał????:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

Właśnie zauważyłam i bardzo się cieszę :lol:.

Pozdrawiam z urlopu :loveu:.
Jak wrócę zrobię nową sesję Kacperkowi :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...