Jump to content
Dogomania

Fresunia już bez guza w swoim wspaniałym domku w Markach. Mała Freska z wielkim guzem w brzuszku ;(


elik

Recommended Posts

Dnia 13.03.2023 o 12:44, Ellig napisał:

Podczytuję watek, bardzo mocno trzymam kciuki za szczęśliwy i szybki przyjazd psinki do Polski.

Bardzo dziękuję  🙂  Teraz mam nadzieję, że przyjedzie w sobotę  🙂  

Link to comment
Share on other sites

O rany, jaki straszny ten brzusio miała 😰

Nawet teraz jeszcze wygląda to dramatycznie. Takie ogromne szwy na małym brzusiu. Dobrze, że jej tam pomogli. Jest nadzieja, że wreszcie zła passa sunieczki się kończy. Oby wreszcie przyjechała! Bardzo mocno trzymam kciuki!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.03.2023 o 13:43, agat21 napisał:

O rany, jaki straszny ten brzusio miała 😰

Nawet teraz jeszcze wygląda to dramatycznie. Takie ogromne szwy na małym brzusiu. Dobrze, że jej tam pomogli. Jest nadzieja, że wreszcie zła passa sunieczki się kończy. Oby wreszcie przyjechała! Bardzo mocno trzymam kciuki!

Wyglądało koszmarnie, dlatego nie chciałam tego wcześniej pokazywać, dopiero teraz, gdy już wiadomo, że jest znacznie lepiej. Teraz wierzę, że ma szanse przyjechać w tą sobotę.

Dzięki za kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.03.2023 o 17:27, Ewa Marta napisał:

Nie mogę patrzeć jak ktoś ją bierze na ręce i tak rozciąga niezagojony jeszcze szew 😞 Niech już będzie tu w Polsce...

Też mnie to wkurza, jakby nie rozumiały, że w ten sposób sprawiają suni ból. Jak już koniecznie chciała pokazać, to bez podnoszenia całkiem do góry. Wystarczyłoby podnieść tylko przednie łapki. Mam nadzieje, że już więcej nie będzie podnoszona  😖   

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.03.2023 o 22:46, elik napisał:

Też mnie to wkurza, jakby nie rozumiały, że w ten sposób sprawiają suni ból. Jak już koniecznie chciała pokazać, to bez podnoszenia całkiem do góry. Wystarczyłoby podnieść tylko przednie łapki. Mam nadzieje, że już więcej nie będzie podnoszona  😖   

tak ciociu tak ..az wszystko w srodku i nas boli przeciez...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.03.2023 o 22:49, agat21 napisał:

Myślę, że ludzie w Ukrainie mają trochę inną wrażliwość i percepcję. Może to i dobrze w obecnej sytuacji. Nie wiem. 

Pewnie faktycznie maja inne postrzeganie bólu niż my.

Link to comment
Share on other sites

Muszę Wam opowiedzieć wczorajszą sytuację z Zajączkiem. Psiak wychodzi już bez problemu do ogródka, na widok Asi ogon mało mu się nie urwie (okazało się, że ogon ma wielki i piękny 😃), a wczoraj po pracy Asia jeszcze musiała wyjść i Zajączek został z jej synem w domu. Wyszedł do ogrodu i nie chciał już wrócić, ułożył się pod tujami i tam drzemał. Syn napisał smsa do Asi, że nie wie co zrobić, bo wichura straszna, a psiak nie chce wracać do domu. Asia w stresie przyleciała do domu i co się okazało? Zajączek natychmiast na jej widok wrócił! Po prostu czekał na nią na zewnątrz! Asia się wzruszyła ogromnie, że psisko już tak się do niej przywiązało. 😍

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.03.2023 o 09:05, agat21 napisał:

Muszę Wam opowiedzieć wczorajszą sytuację z Zajączkiem. Psiak wychodzi już bez problemu do ogródka, na widok Asi ogon mało mu się nie urwie (okazało się, że ogon ma wielki i piękny 😃), a wczoraj po pracy Asia jeszcze musiała wyjść i Zajączek został z jej synem w domu. Wyszedł do ogrodu i nie chciał już wrócić, ułożył się pod tujami i tam drzemał. Syn napisał smsa do Asi, że nie wie co zrobić, bo wichura straszna, a psiak nie chce wracać do domu. Asia w stresie przyleciała do domu i co się okazało? Zajączek natychmiast na jej widok wrócił! Po prostu czekał na nią na zewnątrz! Asia się wzruszyła ogromnie, że psisko już tak się do niej przywiązało. 😍

Wzruszająca historia      ❤️     I jak tu nie kochać te biedne psinki?      

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.03.2023 o 22:09, Nadziejka napisał:

   Sciskam caluni czas za wszystko                                                                                                                         poslalam 35 zl z kramku zakonczonego dla Fresi 

jak sie pojawią na koncie , prosze o potwierdzenie na zak. baz.

 
Dnia 13.03.2023 o 11:55, elik napisał:

Po tym jak dostałam ten filmik, wydaje sę prawdopodobny ten termin przyjazdu Freski do nas.
Sami zobaczcie  🙂  

A było naprawdę bardzo źle. Teraz już mogę pokazać jak to wyglądało.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.03.2023 o 23:51, Nadziejka napisał:

   Sciskam caluni czas za wszystko                                                                                                                         poslalam 35 zl z kramku zakonczonego dla Fresi 

jak sie pojawią na koncie , prosze o potwierdzenie na zak. baz.

 

 

Bardzo dziękuje Naziejeczko   1217800882_balonikserce2.jpg.ef0176d467cf267956c86361badb3dfc.jpg

Dzisiaj prawie cały dzień byliśmy na działce - porządki po zimie - i dopiero teraz mogłam usiąść do kompa, ale jestem tak zmęczona, że dzisiaj już nie wejdę do banku  😞  Jutro Nadziejeczko sprawdzę.      

Bardzo, bardzo dziękuję.           

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.03.2023 o 09:38, agat21 napisał:

Trzymaj się, będzie dobrze 🙂👍

Mam taką nadzieję, ale na razie nie mam żadnej informacji czy tym razem Freska pojedzie, czy może znowu coś stanie na przeszkodzie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...