Jump to content
Dogomania

Myszeczka 1.03.11 [*][*][*] Tarunia 4.12.09 [*][*][*] - Na zawsze w naszych sercach


Caragh

Recommended Posts

[quote name='mari23']Żołędzi mogę nazbierać, ale musiałabym pocztą wysłać... daleko mieszkam....

dostałam link do wątku Myszuni... mam nadzieje, że jeszcze nacieszy się Tobą, a Ty - nią.... i że zdążę choć troszkę pomóc...
ja niestety niedawno pożegnałam mojego kochanego Krecika...[/QUOTE]
Witaj Mari23 na watku Myszuni :lol:
Współczuje Ci z powodu odejścia za TM Krecika :glaszcze: U mnie tez mieszka Krecik , ale w postaci świnki morskiej która miała iść na karme dla węza bo jest lekko niepełnosprawny ....
Bardzo bym była Ci wdzięczna za żołędzie , w leśnym pogotowiu będą bardzo zadowoleni , moja koleżanka tez znalazła rannego gołębia i chyba jego tez będę musiała tam zawieźć :shake:

Dopiero o 18 będę mogła jechać z Myszunią do weta , oby to nie było ropomacicze tylko coś lżejszego :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jaka ulga dobrze że to tylko to. Tak się martwiłam co też może być Myszuni. Ja także życzę Myszce i wszystkim Twoim zwierzakom dużo zdrowia , wszystkiego dobrego i mnóstwo smakołyków. A tym które szukają domków życzę jak najszybszego ich znalezienia. Justa a jak z Tobą byłaś w końcu u lekarza. Ją nie dam za wygraną, jestem cierpliwa i wytrwała. Będę tak długo Cię gnębić aż pójdziesz. Co do żołędzi jestem trochę za daleko żeby pomóc Ci w zbieraniu. Niestety.

Link to comment
Share on other sites

Myszunia wczoraj w nocy jak byłam z nią i Pedrem i Fibim karmić bezdomne koty zaplatała sie o słupek i wpadła w taka panikę ze sie wyrwała z szelek i poszła jak szczała mimo ze ciemno i zimno było , na szczęście poszła w podwórka i ze zachciało sie jej kupkac to ja ją złapałam a tak to nie wiem jak by to sie skończyło , przecież Mysia nie słyszy i prawie nie widzi , dobija do wszystkiego a jak by tak auto , az sie boje myśleć :shake::shake::shake:

Rozliczenie za miesiac wrzesień

WPŁATY

MIAU.PL

Taizu -------------------------------------- 80zł
Justyna85 --------------------------------- 50 zl
Mar9 -------------------------------------- 20 zł
Izaz --------------------------------------- 100 zł
Taizu ------------------------------------- 80zł
Kropeczka --------------------------------- 150 zł
Dla Rafiego Milka --------------------------- 40 zł
Iljova -------------------------------------- 10 zl
Taizu ------------------------------------- 50 zl
Kropeczka na dług u weta ------------------ 1100 zl
dla Maji Beata -----------------------------20 zł
LSVC bazarek dla tyskie mruczki ----------- 60 zł

RAZEM ------------------------------------------------------- 1760 zł


MYSZKA DOGO
Maks ------------------------------------ 10 zł
Monika z Katowic ------------------------- 20 zł
Iljova ------------------------------------ 20 zl
Agata51 ---------------------------------- 20 zl

RAZEM ---------------------------------------------------------70 ZŁ

PEDRO DOGO
izzie1983 ---------------------------------- 10 zł
Bico ---------------------------------------10 zł

RAZEM ---------------------------------------------------------20 ZL



WYDATKI

Wet -------------------------------------------- 1100 zl
zwirek --------------------------------------------150 zl
Royal urinary 10 kg ------------------------------- 160zl
Purina dla psów 30 kg -----------------------------185 zl
Reczniki papierowe 2 mega rolki po 17 zł ------------ 34 zł
kasza, puszki TIP i proszki do prania ---------------- 75.45
Apteka -------------------------------------------- 45.40 ł
pampersy 2 paczki --------------------------------- 68 zł
Watroba ------------------------------------------ 55.30 zł
Idyk rosolowe prawie 7 kg -------------------------- 39.62 zł

RAZEM WYDATKI
1912.77 zŁ

[color=#FF0000]Bardzo wam wszystkim dziekuje za pomoc, za wsparcie finansowe , za wsparcie emocjonalne , za to ze jestescie , ze podnosicie watki i za wiele ogloszen dla tych które szukaja domku [/color
Bardzo chce tez podziekowac moim sąsiadom , czyli pani Marysi i jej wnukowi Adriankowi za pomoc przy zwierzakach i za przygarnianie wszystkich papug które do mnie trafiają
Szczególne podziekowania dla lekarzy weterynarii z lecznicy FAUNA ul Zwakowska 48 , czyli dr Julii i Michalowi Mazur i Karolinie Wlodarczyk za ratowanie moich podopiecznych
Podziekowania równiez dla 2 sklepów zoologicznych , dla MINI ZOO ul Arkadowa 1 oraz sklep ZAKO z hal targowych

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa&Zwierzaki']Myszunia wczoraj w nocy jak byłam z nią i Pedrem i Fibim karmić bezdomne koty zaplatała sie o słupek i wpadła w taka panikę ze sie wyrwała z szelek i poszła jak szczała mimo ze ciemno i zimno było , na szczęście poszła w podwórka i ze zachciało sie jej kupkac to ja ją złapałam a tak to nie wiem jak by to sie skończyło , przecież Mysia nie słyszy i prawie nie widzi , dobija do wszystkiego a jak by tak auto , az sie boje myśleć :shake::shake::shake:
[/QUOTE]

Po przeczytaniu tego ciarki mnie przeszły, wolę nawet nie myśleć co mogłoby być

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj jak wracała z wieczornego spacerku Myszunia przewróciła sie na schodach , ale dziś jest juz OK , wczoraj była taka nie swoja , taka jakby przybita czymś , chyba nadal Myszunia tęskni za Tarunia , tak nam jej brakuje :(:(:(
PS. Błagam o pomoc w znalezieniu domku dla 7 kociąt , jeden rudy z chorymi lekko jelitami ( po panleukopeni ) , 3 bure i 3 czarne obojga płci oaz jeszcze sa tez dorosłe , ale one mogą poczekać na adopcje ....

Link to comment
Share on other sites

Myszunia ma silna biegunkę i wymiotuje :-(:-(:-(
Przed chwilka podałam Myszuni leki carsivan i wetmedin w parówce drobiowej , rano i wczoraj w wątróbce drobiowej bo już w mlecznym conva nie chce ... nie wiem czy to nie z tego powodu ,ale inaczej jej nie podam leków bo buzinke tak mocno zaciska , rano jak nadal tak źle sie bedzie czuła to nie dam leków i wieczorem jade do weta z Eustachym i bym tez Myszunie wzięła ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...