Jump to content
Dogomania

Do zamknięcia. Mała dropiata Łatka.


Tyśka)

Recommended Posts

Dnia 19.01.2023 o 10:32, Tyśka) napisał:

elik, nie przejmuj się. Będzie dobrze. Kasia dzisiaj wysłała smsa do p. Kasi. Groszka zaszczepiła, dzisiaj porozmawia z lek.wet. o odrobaczeniu tak, jak prosiłaś żeby było:)

Dzięki  🙂  Współpraca z p. Kasią przez kilka lat układała się b. dobrze i nie chciałabym, żeby to się zmieniło    Pani Kasia bardzo troszczy się o bezpieczeństwo szczeniorki, na którą czekała bardzo długo i z którą wiąże duże nadzieje.

Link to comment
Share on other sites

Dowody zwrotu kwoty 845,00 zł zgromadzonych na moim koncie w celu zorganizowania pomocy dla suni Łatka.

Link do postu rozliczeniowego  < K L I K >

 

Dnia 3.01.2023 o 10:39, Ellig napisał:

Przykra sprawa, trzeba jednak mieć nadzieję, że Łatka jest zaopiekowana .
Proszę o przekazanie mojej wpłaty na konto Maszeńki, skarbnik Ewa Marta.

 

363452840_EwaMarta.png.a12d468f7b65e250aac2e85f1eaef2f4.png

 

  

Dnia 18.01.2023 o 18:12, Tyśka) napisał:

Temat niestety już zamknięty. Wg pani Łatka ma bardzo dobry dom, może ją odwiedzać kiedy chce. Stowarzyszenie ustąpiło, bo i sąsiadki nie chcą robić sobie wrogów na wsi. Nikt nie będzie tułał się po sądach, aby udowodnić swoją rację:( 

Pieniądze można już przekazać Pusi od Anuli i Bogusik. 

Przykro mi i ciężko na sercu. 

Pusia.png.c86351b98632d3b4bbd2944598328a5d.png

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.01.2023 o 23:15, elik napisał:

Dowody zwrotu kwoty 845,00 zł zgromadzonych na moim koncie w celu zorganizowania pomocy dla suni Łatka.

Link do postu rozliczeniowego  < K L I K >

 

363452840_EwaMarta.png.a12d468f7b65e250aac2e85f1eaef2f4.png

 

  

Pusia.png.c86351b98632d3b4bbd2944598328a5d.png

Za całego serca dziękujemy za pomoc dla Pusi.Jest to ogromna pomoc.

https://www.dogomania.com/forum/topic/358311-pusiapuszek-i-franek-to-pieski-które-potrzebują-pomocy-na-już061222-jadą-do-hoteliku-w-nowej-soli271222-franek-za-tm160123-puszek-za-tm/

Czy ktoś może był tam na miejscu u Łatki i podglądnął jakie warunki ma Łatka?Pytam o to ale nie wiem czy jest zidentyfikowane miejsce pobytu Łatki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.01.2023 o 11:36, Anula napisał:

Za całego serca dziękujemy za pomoc dla Pusi.Jest to ogromna pomoc.

https://www.dogomania.com/forum/topic/358311-pusiapuszek-i-franek-to-pieski-które-potrzebują-pomocy-na-już061222-jadą-do-hoteliku-w-nowej-soli271222-franek-za-tm160123-puszek-za-tm/

Czy ktoś może był tam na miejscu u Łatki i podglądnął jakie warunki ma Łatka?Pytam o to ale nie wiem czy jest zidentyfikowane miejsce pobytu Łatki.

Bardzo dziękuję Aniu za potwierdzenie otrzymania tej kwoty  ❤️ 

Niestety pani, która zabrała Łatkę nie powiedziała gdzie ona obecnie się  znajduje.  Wg tej pani ma bardzo dobre warunki - buda w kojcu z możliwością wejścia do obory. Takie to są "dobre warunki"   😪        

Link to comment
Share on other sites

Wrzucam jeszcze tutaj aktualizację o Groszku, bo nie mam czasu założyć wątku. Test na giardie wyszedł negatywnie. W tym tygodniu miał być odrobaczany na kokcydie i inne paskudztwa. Pies cudo. Ewidentnie domowy był, zna maniery w domu. Szkoda że na razie musi spać w kojcu. Z psami, jak widać:) Super kumple, choć ludzie są i tak najfajniejsi. Ktoś otworzy drzwi do auta, wskakuje, chce jechać na wycieczkę:) Przepadłby w schronisku...

Groszek ma jechać do hotelu z Aska7, dziękuję!

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.02.2023 o 15:46, Anula napisał:

Bardzo szkoda,że tak się to potoczyło.Byłybyśmy  o wiele spokojniejsze,że psu nie dzieje się krzywda.Może się dzieje?

Też często myślę o "szczęściu" jakie zgotowała Łatce ta pani   😪    

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Na zrzutce na ratujemyzwierzaki zostało uzbierane 949zł na Łatkę. Podział środków jest nastepujacy:

- 420zł dla staruszka ze Szczebrzeszyna Czarusia

 

- 529zł dla Groszka z Lubyczy Królewskiej 🙂

 

 

Pieniądze trzymałam do teraz, bo dziewczyny próbowały jeszcze rozmawiać z opiekunka Łatki i liczyłyśmy na nieco inny finał... 😞

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...