Jump to content
Dogomania

Rozliczony, do usunięcia.


Isiak

Recommended Posts

Dnia 17.12.2022 o 18:52, Isiak napisał:

Czekam na adresy/paczkomaty Jo37, wiolhelm170 i Aska7.

Wysyłka  do obu Joaś będzie po zakończeniu mojego bazarku, czyli trzeciego na nasze psiaki. Oczywiście jeśli już dostanę adresy do wysyłki to będę wdzięczna.  Przyspieszy to wysłanie fantów. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.12.2022 o 19:38, Livka napisał:

Paczka odebrana - bardzo dziękuję.

Dotarły książki i śliczna torebunia w kotki 🙂

Czy mam jeszcze coś dopłacić za koszty wysyłki ?

Dziękuję za potwierdzenie. Livko, jeszcze 14,69 zł za koszty wysyłki poproszę.

Dnia 18.12.2022 o 19:41, Dulska napisał:

paczka przyszła, dziękuję

Dziękuję za potwierdzenie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.12.2022 o 07:37, Jaaga napisał:

Wczoraj poszla przesylka do Wiolhelm170  i łączona z mojego bazarku do Aska7. 

Czy koszty wysyłki takie same jak ostatnie przesyłki, 14,69 zł?

Dnia 19.12.2022 o 08:00, Iv_ napisał:

Odebrałam przesyłkę. Dziękuję ślicznie! 🥰

Jaskółka rzeczywiście urocza 🥰

Dziękuję za potwierdzenie 🙂 Jaskółka premierowska 😄

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.12.2022 o 12:18, Nadziejka napisał:
Slijcie mi prosze num przesylki bo nasza poczta i babsztyle na niej...nigdy awizo, nigdy zadnego powiadomienia od lat...dlatego ja posylam od dawna wszystko z poczty wauchan

Własnie Andrzej nie pamięta, gdzie dał ten dowód nadania paczki. Ma jeszcze poszukać. Dziś już powinna przyjść. Najwyżej, gdyby nie znalazł, prosze Cię Nadziejko podejdź jutro i niech sprawdzą przesyłkę na moje nazwisko nadaną.  Przepraszam za brak odpowiedzi na PW, ale mam rozbity ekran telefonu i górną cześc mi nie obsługuje, więc tylko z komputera jestem w stanie je odczytać.

 

Dnia 19.12.2022 o 09:31, Isiak napisał:

Czy koszty wysyłki takie same jak ostatnie przesyłki, 14,69 zł?

Dziękuję za potwierdzenie 🙂 Jaskółka premierowska 😄

 Tym razem po 15,69 zł. Ja im dziś wyslę info. Wczoraj dopadło mnie zapalenie nerwu trójdzielnego i dopiero teraz pomału przechodzą mi zawroty głowy. Mam nadzieję, że uda mi sie dziś przyszykować kolejne przesyłki, tym razem na pocztę. 

Link to comment
Share on other sites

Nic nie szkodzi nic czekamy, ale babsztyle nie sprawdza..szkoda nawet isc tam ...  awizo nic a nic zadnego niema do tej pory ja dzis mam wolne i sprawdzam   najpewniej dojdzie jak poczta w Zagorzu przekaze kurierom , to wtedy mamy pewnosci a jak juz trafi tutajdo zapyzialej naszej malej poczty ....to najlepiej miec num przygotowany wlasnie
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.12.2022 o 17:04, Jaaga napisał:

Dostałam wiadomość, że Bgra nie odebrała paczki z paczkomatu i przesyłka do nas wraca. Proszę o kontakt.

Odpisałam na pw. Nie miałam żadnego powiadomienia w aplikacji InPost, czy sms, proszę reklamować. Wszystko u mnie sprawne, inne paczki dochodzą, jedną widzę w apce. To musi być jakiś błąd. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.12.2022 o 06:47, Bgra napisał:

Odpisałam na pw. Nie miałam żadnego powiadomienia w aplikacji InPost, czy sms, proszę reklamować. Wszystko u mnie sprawne, inne paczki dochodzą, jedną widzę w apce. To musi być jakiś błąd. 

Z tel. Nie dam rady wejsc w PW. Sprobuje, ale reklamacje trwają. Ja bez problemu dostalam powiadomienie na maila o zwrocie i dziś info smsem że paczka czeka u nas w paczkomacie. Sprawdź moze jeszcze spam. Przed świętami paczki czekają zazwyczaj tylko 24 godz. na odbiór.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.12.2022 o 07:22, Jaaga napisał:

Z tel. Nie dam rady wejsc w PW. Sprobuje, ale reklamacje trwają. Ja bez problemu dostalam powiadomienie na maila o zwrocie i dziś info smsem że paczka czeka u nas w paczkomacie. Sprawdź moze jeszcze spam. Przed świętami paczki czekają zazwyczaj tylko 24 godz. na odbiór.

Nie mam, nie miałam żadnego powiadomienia, nawet w zwrotach. Sprawdź jeszcze czy wszystkie dane były  dobrze wpisane. Może w tym tkwi błąd, albo zwyczajnie wkradł się jakiś błąd w aplikacji InPost. 

 

Wklej mi proszę nr przesyłki. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...