Jump to content
Dogomania

Rozliczony. Zakończony. Dodane mitenki i bieżnik. Jesienno-zimowe porządki w szafie dla zamojskich psiaków. Bazarek czynny do 05 grudnia, do godziny 20:00.


Grażka123

Recommended Posts

Dnia 26.11.2022 o 13:51, Onaa napisał:

To dla koleżanki proszę czapki nr 9 i nr 34 - kt a dla mnie nr 27 też kt. A udało by się zapakować razem z przesyłką z bazarku Jo37 🙂 ?

Możemy spróbować - ja mieszkam 50 km od Grażyny ale będziemy próbowały zapoznać Hanę z Yoko.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.11.2022 o 13:51, Onaa napisał:

To dla koleżanki proszę czapki nr 9 i nr 34 - kt a dla mnie nr 27 też kt. A udało by się zapakować razem z przesyłką z bazarku Jo37 🙂 ?

Dzięki za zakupy, już odznaczam. Do numeru 34 dołożyłam mitenki z tej samej włóczki, pokaż koleżance.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Grażka123 changed the title to Dodane mitenki i bieżnik. Jesienno-zimowe porządki w szafie dla zamojskich psiaków. Bazarek czynny do 05 grudnia, do godziny 20:00.
Dnia 25.11.2022 o 19:12, guccio napisał:

Hej Grażka! 

Jak jest czapka w kolorach ziemi,oliwka ciemna,kawa z mlekiem jasna lub ciemniejsza to chętnie kupię.

Takie mitienki od Jo-37 i mi pasują kolorystycznie

20221125_190738_compress80.jpg

Znalazłam wełnę 100% w kolorze ecru i mogę zrobić czapkę. Wydaje mi się, że będzie pasowała kolorystycznie ale chyba myślałaś o czymś ciemniejszym. Wełna jest bardzo jasna.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.11.2022 o 09:51, Grażka123 napisał:

Znalazłam wełnę 100% w kolorze ecru i mogę zrobić czapkę. Wydaje mi się, że będzie pasowała kolorystycznie ale chyba myślałaś o czymś ciemniejszym. Wełna jest bardzo jasna.

Marudzę ale co do kolorów które noszę niestety tak mam😒

Jak byś miała na czapkę jak mitienki 10c kupiłabym cały komplet.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.11.2022 o 15:13, Grażka123 napisał:

Dzięki za zakupy, już odznaczam. Do numeru 34 dołożyłam mitenki z tej samej włóczki, pokaż koleżance.

 

To dla koleżanki mitenki nr 34a też KT i 6 cm odległość, i jeszcze prosiła dla szwagierki 🙂 czapekę nr 5 - KT.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...