Jump to content
Dogomania

Stado gołębii do ZADUSZENIA! Nieaktualne - w nowym domu


Karilka

Recommended Posts

[CENTER][B][SIZE=4][COLOR=red][U][I][SIZE=5][COLOR=red]UWAGA!!![/COLOR][/SIZE][/I][/U][/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]
[SIZE=4][COLOR=red]


[/COLOR][/SIZE][LEFT][B][COLOR=black]Pani, która sie wyprowadza ze starego domku na wsi:[/COLOR][/B][/LEFT]



[CENTER][SIZE=4][COLOR=red][B]"Nie wiem co mam z tymi gołębiami robić. [/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=4][COLOR=red]Po kolei będę je łapać do worka, dusić a potem sie w polu zakopie"[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]



[B]Około 200szt. gołębi do bardzo pilnej adopcji![/B]
[B]Gołębie różne, bardzo piękne![/B]
[B]Widziałam, ze są pocztowe, czerwonopióre jakieś [/B]
[B]i różne, białe, srokate piękne![/B]
[CENTER][SIZE=3][COLOR=magenta][B]Czy damy rade je uratować przed workiem i dziurą w lesie?[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]


To ptaszki byłego męża, który sie wyprowadził i je zostawił.

Kontakt do mnie
691 185 448

[IMG]http://i203.photobucket.com/albums/aa2/vectra_foto/bannerki%20bajerki/anashar.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:-( ja nie wiem gdzie sie wychowal taki temperament, "bede lapala do worka... i zakopie na polu..." moja tesciowa, w sumie wiecie jak tesciowa, ale zaskoczyla mnie strasznie tez mieszkaja na wsi i do niedawna chodowali kury, oczywiscie zabijali je jak to na wsi bywa, ale teraz gdy stadko juz sie postarzalo, tescowa nie chce zabijac tylko chodowac do tad az nie padna, normalnei w szoku bylam :crazyeye: mam nadziej ze to nie jest chwilowy przeblysk czlowieczenstwa...
Cos wiadomo co z tymi golebiami?

Link to comment
Share on other sites

Melduję się i przyznam , że jestem w szoku totalnym....
Jak można...
Tak piękne i mądre ptaki...
:shake:
Zrobić tej babie to samo,co ona chce zrobić gołebiom...:angryy:

Słuchajcie,rozbudowałam gołębnik i myślę,że mogę dać dom,ale nie całemu stadu...Oferuję miejsce dla 10-20 sztuk.Tyle,że nie mam jak po nie przyjechać,trzeba by było kombinować transport...
Popytam się znajomych hodowców,może też pomogą...

Link to comment
Share on other sites

Hodowcy mają specjalne transporterki do przewozu gołębi...
Ale w tym przypadku pewnie można o tym tylko pomarzyć...Choć,jeśli ten pan był hodowcą być może miał transporterek...
Jeśli jednak transporterka nie ma gołębie przewozi się w kartonie.Musi być zamknięty,by gołąb nie wyleciał,ale musi też mieć zrobione otwory do oddychania.
Masz jakiś pomysł na transport?
Bo w ostateczności można by je nadać na poczcie...
Tak trafiła do mnie papuga.Może niezbyt humanitarnie,ale skoro nie ma innego wyjścia...
Nadaje się priorytet,a na kartonie pisze się : UWAGA,ŻYWY PTAK(ŻYWE PTAKI)...

Może to jakieś wyjście???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...