Jump to content
Dogomania

Kopiowanie uszu


MyDlckMassive

Recommended Posts

A po chorobę kopiować psu uszy. Jak ktoś woli psa ze stojącymi to niech wybierze rasę ze stojacymi a nie kaleczy psa dla widzimisię.

Poza tym jest zakaz kopiowania, takiego nie można wystawiać. Ja miałam rottweilerkę z ogonem , teraz mam niemieckie pinczery z ogonami i wiszącymi uszami i uważam, że są ładne takie jakimi się urodziły.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.08.2022 o 20:13, MyDlckMassive napisał:

Słyszałem że w Czechach można obcinać uszy psom ale chciałbym się dowiedzieć coś więcej na ten temat jak miało by to wszystko przebiegać i czy można pojechać tam poprostu z psem na kopiowanie a potem wrócić do Polski 

proponuje najpierw sobie obetnij uszy. Zobaczysz jak to przebiega. Może i w Czechach a może w Wietnamie można to zrobić. Pogoogluj.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.08.2022 o 20:37, dwbem napisał:

A po chorobę kopiować psu uszy. Jak ktoś woli psa ze stojącymi to niech wybierze rasę ze stojacymi a nie kaleczy psa dla widzimisię.

Poza tym jest zakaz kopiowania, takiego nie można wystawiać. Ja miałam rottweilerkę z ogonem , teraz mam niemieckie pinczery z ogonami i wiszącymi uszami i uważam, że są ładne takie jakimi się urodziły.

Naprawdę fajnie że ci się podobają ale widzisz ja psa kupuje po to żeby odstraszał potencjalnych agresorów i pilnował podwórka a pies z podciętymi uszami tak działa i wygląda. Ja rasy kupuje z uwagi na ich funkcje więc nie mam zamiaru kupować owczarka jak potrzebuje psa który ma wrodzona agresję.

 

Dnia 17.08.2022 o 22:50, uxmal napisał:

proponuje najpierw sobie obetnij uszy. Zobaczysz jak to przebiega. Może i w Czechach a może w Wietnamie można to zrobić. Pogoogluj.

Tacy obrońcy psów są naprawdę żałośni. Na codzien walczą o psie prawda a gdy wracają do domu to jedzą kurczaka który też miał swoje życie mimo że był przetrzymywany w klatce 0.5 metra na 0.5 metra. Jak ktoś bardzo chce skopiować uszy psu to poprostu im je zmiażdży młotkiem żeby wymagały cięcia i problem zażegnany. Ludzie szukają problemu tam gdzie go nie ma. W końcu lepiej żeby sprawiać psu więcej cierpienia niż to wymagane 

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Jesteś barbarzyńcą i szkoda z toba dyskutować. Wrodzoną agresję mają wyłącznie ludzie tacy jak ty, ja miałam szkolone policyjnie na obronne rottweilery i one nie miały wrodzonej agresji, byly na co dzień bezpieczne dla otoczenia, bronily wyłącznie jak uznały to za konieczne.

A agresja nie jest w stojących uszach, sam mowisz, że owczarki jewj nie mają, dziwne bo przecież policja ma właśnie większość owczarków. Jak widać masz doskonałą wiedzę kynologiczną.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.08.2022 o 12:59, MyDlckMassive napisał:

Ja rasy kupuje z uwagi na ich funkcje

A dużo już tych ras kupiłeś? A te funkcje - to jakie niby mają być? Ludojad,kotojad,czy cos w tym stylu?(na własnym podwórku,np.?)

Jak widzę przed sobą psa,którego z jakiegos powodu sie obawiam,to ostatnią rzeczą jest patrzenie na to,jakie ma uszy.

" końcu lepiej żeby sprawiać psu więcej cierpienia niż to wymagane"

W Y M A G A N E???????? np.przez kretynów,którzy szpanują "agresywnym psem",a sami są mięczakami?

 Ktos wyżej już to  Ci powiedział - wiedzą kynologiczną nie jesteś obdarzony.

 

Żałosne...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.08.2022 o 14:52, dwbem napisał:

Jesteś barbarzyńcą i szkoda z toba dyskutować. Wrodzoną agresję mają wyłącznie ludzie tacy jak ty, ja miałam szkolone policyjnie na obronne rottweilery i one nie miały wrodzonej agresji, byly na co dzień bezpieczne dla otoczenia, bronily wyłącznie jak uznały to za konieczne.

A agresja nie jest w stojących uszach, sam mowisz, że owczarki jewj nie mają, dziwne bo przecież policja ma właśnie większość owczarków. Jak widać masz doskonałą wiedzę kynologiczną.

japi$rdole ludzie wy próbujecie z tego świata... dajmy na przykład pitbulla - psa stworzonego do walk psów przez pokolenia te psy żyły żeby walczyć a ty mi teraz probojesz wmówić że psy nie mają wrodzonej agresji, nie obchodzą mnie twoje rottweilery bo wiadomo że pies szkolony to pies spokojny ale jeśli ktoś ma podwórko z którego intruzów trzeba odstraszać to pies ma być agresywny do wszystkiego co na nie wejdzie. wiadomo że agresja nie jest w stojących uszach jednak wygląd też jest waży jeśli pies ma wyglądać na groźnego bo psy typu doberman z oklapnietymi uszami wygladają na przyjaznego mieszańca

Dnia 18.08.2022 o 16:55, bou napisał:

A dużo już tych ras kupiłeś? A te funkcje - to jakie niby mają być? Ludojad,kotojad,czy cos w tym stylu?(na własnym podwórku,np.?)

Jak widzę przed sobą psa,którego z jakiegos powodu sie obawiam,to ostatnią rzeczą jest patrzenie na to,jakie ma uszy.

" końcu lepiej żeby sprawiać psu więcej cierpienia niż to wymagane"

W Y M A G A N E???????? np.przez kretynów,którzy szpanują "agresywnym psem",a sami są mięczakami?

 Ktos wyżej już to  Ci powiedział - wiedzą kynologiczną nie jesteś obdarzony.

 

Żałosne...

tak dużo ras już kupiłem i żadna sie tak nie sprawdzała jak pies który był agresywny i agresywnie wyglądał, tak ma być ludojadem koto jadem i wszystko co wejdzie na moją posesje, jest tabliczka uwaga pies - jest, jest teren ogrodzony - jest wiec nie mój problem jest to co mój pies zabije na moim terenie. wiadomo że jak jest sie takim szczurkiem jak ty to napewno sie boisz nawet pudelka ale wygląd groźnego psa składa sie z kilku czynników z czego jednym z nich są uszy. tak wymagane nie interesują mnie te mieczaki szpanujące sie dużym psem o których piszesz bo nie szukam atencji tylko potrzebuje psa który spełnia swoją funkcje. 

poza tym beka z was może zamiast hejtować kopiowanie uszu w internecie idźcie do starbucksa kupcie sobie kawe bez kofeiny a potem pójdzcie na jakiś marsz równości 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...