Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - Rozliczam Dodany Włocławek i mikser! Już otwarty - ZAPRASZAMY! Licytacja i częściowo wyprzedaż do 21.08. godz. 21:00


elik

Recommended Posts

Dnia 31.08.2022 o 17:30, Gruba Berta napisał:

poprosze za wyw. nr 89

Dziękuję  🙂  i proszę o szybki przelew 39,00 zł. Bez przesłania, bo życzyłaś sobie, żeby fanty zostały na następny bazarek. Bazarek już się robi więc muszę ten rozliczyć.  🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.09.2022 o 14:04, Malgoska napisał:

61 cw poprosze

Dziękuję za zainteresowanie fantem.  Szkoda, że tak późno. Bazarek skończył się 21.08. i jest całkowicie rozliczony, pieniądze przekazane skarbnikom psiaczków.  Mogę dodać ten fant do bazarku, który właśnie dzisiaj uruchomię. Nie zamierzałam go dołączać do tego bazarku, ale jeśli jesteś zainteresowana to jeszcze dodam, tylko powiedz, czy chcesz. Link do bazarku w moim podpisie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.09.2022 o 10:01, elik napisał:

Dziękuję za zainteresowanie fantem.  Szkoda, że tak późno. Bazarek skończył się 21.08. i jest całkowicie rozliczony, pieniądze przekazane skarbnikom psiaczków.  Mogę dodać ten fant do bazarku, który właśnie dzisiaj uruchomię. Nie zamierzałam go dołączać do tego bazarku, ale jeśli jesteś zainteresowana to jeszcze dodam, tylko powiedz, czy chcesz. Link do bazarku w moim podpisie.

tak, tak dodaj

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...