Jump to content
Dogomania

Zakończony. Rozliczony.Bazarek cegiełkowy na spłatę długu w lecznicy /3500 zł/ za leczenie szczebrzeszyńskich bezdomnych kotów do 5-go marca do godz.22-giej.


bakusiowa

Recommended Posts

Dzień dobry.                                                   

Dnia 17.02.2022 o 06:50, Radek napisał:

Piękne zdjęcie. Tylko bardzo kontrastuje z tym, co widać aktualnie za oknem. Teraz jest zupełnie nie zimowo. 

 

Drzewo, Zimowy Krajobraz, Szron, Gałąź

Dlatego trzeba popatrzeć na coś ciekawszego i piękniejszego niż to co nas otacza. Tym bardziej, że o tej porze roku tak powinno być.

Teraz w Skierniewicach pada deszcz i normalnie jest burza jak latem.

Jakieś wariactwo nastąpiło.

Dnia 17.02.2022 o 09:20, kasiasekret napisał:

Proszę trzy cegiełki:)

kot-i-kicia-ruchomy-obrazek-0300kot-i-kicia-ruchomy-obrazek-0300kot-i-kicia-ruchomy-obrazek-0300

Bardzo dziękuję.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.02.2022 o 11:39, bakusiowa napisał:

Dzień dobry.                                                   

 

 

Dlatego trzeba popatrzeć na coś ciekawszego i piękniejszego niż to co nas otacza.

 

Na przykład na kota 🙂

619f2d19325195d319e33905e83742d3.png

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.02.2022 o 11:07, Figunia napisał:

Przelew zrobiony. Mam nadzieję, ze konto bez zmian...

Figuniu, przepraszam za niewysłanie konta ale w trakcie wysyłki wyłączyli prąd. Rano zapomniałam bo pędziłam na usg do przychodni. Jednak konto cały czas od 1995 roku jest to samo i tak już pozostanie. 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.02.2022 o 11:59, bakusiowa napisał:

Który to jest? Jakoś nie ogarniam jak się który nazywa.

Swoją drogą trzeba ich zatrudnić do reklamy bazarku. Radzia zostawię na później.

To jest Rudi, moja przybłęda, która pojechała do Gorzowa Wlkp do DS 🙂 Wygląda jak gwiazda na tym zdjęciu. W sam raz do reklamy. Rudą sierść będzie widać z daleka 😄

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.02.2022 o 12:06, sue napisał:

To jest Rudi, moja przybłęda, która pojechała do Gorzowa Wlkp do DS 🙂 Wygląda jak gwiazda na tym zdjęciu. W sam raz do reklamy. Rudą sierść będzie widać z daleka 😄

To pojechał w całkiem innym kierunku niż zazwyczaj jadą szczebrzeszyniaki.

Pokazuj tutaj te kocie piękności.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.02.2022 o 12:03, bakusiowa napisał:

Figuniu, przepraszam za niewysłanie konta ale w trakcie wysyłki wyłączyli prąd. Rano zapomniałam bo pędziłam na usg do przychodni. Jednak konto cały czas od 1995 roku jest to samo i tak już pozostanie. 

 

 

Dnia 17.02.2022 o 12:03, bakusiowa napisał:

Figuniu, przepraszam za niewysłanie konta ale w trakcie wysyłki wyłączyli prąd. Rano zapomniałam bo pędziłam na usg do przychodni. Jednak konto cały czas od 1995 roku jest to samo i tak już pozostanie. 

 

Tak myslam i nie ma za co przepraszać, gdybym nie miała konta, czekalabym cierpliwie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...