Jump to content
Dogomania

14 letni Lemonek wyrwany z piekła walczy o nowe życie


Recommended Posts

No to zaczynamy nową historię... 

Lemonek został przywieziony przez mnie grzecznościowo (bo chciałam pomóc w darmowym transporcie) z piekła w Kotliskach. Miał trafić do dt, jak się później okazało do znajomej. Nie miałam pojęcia jak wygląda, bo nie dostałam zdjęć. Na miejscu okazało się, że to owczarek belgijski 32 kg żywej wagi, niechodzący oraz siusiający pod siebie 😞

Ze względu na potrzebę opieki nad Lemonkiem 24 h dzielimy się ze znajomą obowiązkami nad nim.

Aby się nie powtarzać, bo minął już miesiąc od kiedy Lemonek jest z nami przez przypadek, zapraszam do poczytania krótkich jego historii...

https://www.facebook.com/events/898219550890296/?active_tab=discussion

Zrzutka na rehabilitację i nowe życie Lemonka | zrzutka.pl

Pozdrawiamy!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.02.2022 o 13:29, limonka80 napisał:

Ode mnie też grosik poszedł.

Matko, psa ciągnąć jak worek kartofli.... Że nie wspomnę co musiało Lemonka spotkać, że młody pies taki bezwładny ....

Trzymam za Was, żeby udało się Lemonka na łapki postawić.

 

Kochana, on prawdopodobnie nie chodzi od 3 m-cy. W lato znajoma robiła mu jeszcze fotki do ogłoszenia to chodził... 😞 Ma ok. 14 latek.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.02.2022 o 14:15, Aga Nika napisał:

Ma ok. 14 latek.

Nie wiem czemu, ale byłam przekonana że Lemonek ma 4 a nie 14 lat ....

Może przez to że ma takie bystre, młode spojrzenie ..... Widać że nie chce się poddać, że ma wolę walki, że chce znów chodzić, biegać ....  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.02.2022 o 10:29, Aga Nika napisał:

Lemonek przegrał walkę z nowym życiem... odszedł... nagle dziś koło 8.30. 

Aga, tak mi przykro ....

Właśnie wczoraj o Was myślałam, że Lemonek musi dać radę, że nie po to wyjechał z tego okropnego miejsca żeby umrzeć. Tak mocno wierzyłam że dane Mu będzie jeszcze pochodzić po wiosennej trawie ....

Trzymaj się Aga, mocno ściskam, dałaś mu miłość na ostatnie tygodnie życia. 

Link to comment
Share on other sites

Kochani,

edytowałam wczoraj zrzutkę, m. in. dokładając paragony, choć stanęła ona w miejscu od paru dni, brakuje jeszcze 710 zł na fakturkę za kremację. Już nie mam pomysłów, gdzie można jeszcze udostępnić. A gdzie jeszcze uzbieranie kaski na prawników 😞 Chwilami się załamuję, że to będzie niemożliwe do wywalczenia 😞 

Pozdrawiam...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam Kochani,

Dziękuję serdecznie za wszystko.

Potwierdzam otrzymane pieniążki.

Sporo ich jeszcze zabrakło, ale musiałam sobie poradzić.

Historia Lemonka się kończy, gdyż niewiele osób było chętnych do pomocy finansowej. A poza tym sekcja nie wykazała przyczyny śmierci Lemonka. Niestety była zbyt późno wykonana, moim zdaniem 😔

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...