Jump to content
Dogomania

Wabi zamieszkała we Wroclawiu:) Zima w betonowym schroniskowym boksie jest straszna, a ona jest malutka, ma króciutką sierść i tak bardzo prosi o pomoc:(


Tola

Recommended Posts

Dnia 7.02.2022 o 07:56, Aska7 napisał:

Wolfik nie cierpi transportera, ale luzem pcha się na kolanka 🙂

Tak, pamiętam, ale pan w podróż chce zabrać  swoją małą suczkę, która podróżuje na siedzeniu obok, więc chcemy zapobiec nieprzewidzianym sytuacjom w aucie.

No i będzie jeszcze Lonia. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.02.2022 o 11:17, Jaaga napisał:

Mamy z Tolą wieści z nowego domu Wabi. Jest pobudzona, szuka akceptacji,ciągle chce spacerowac. Jednak państwo piszą, że jest kochana i myslą, ze nieźle się aklimatyzuje. Mam więc nadzieję, ze dadzą razem radę. 

Myślę, ze za parę dni stres minie i Wabi zaakceptuje nowe miejsce.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.02.2022 o 13:19, Poker napisał:

Pewnie chce po prostu wyjść z domu , a nie spacerować, i myśli , że wtedy pójdzie do swojego domu czyli Jaagi.

Dobrze by było, żeby ją czymś zajęli. Może coś do gryzienia.

Może być. Nie pomyślałam, że to może być powodem ciągłej chęci wyjścia. Ona tu matkowała jamnisiom Gajki, wiec została nie tylko bez domu, który uznała za swój ale i bez dzieciaka. Była z mala nierozłączna. 

Link to comment
Share on other sites

Rozmawialam dzis z panią.  Wabi jest zestresowana, probuje zachowań, jakich tu nie wykazywała.  Goni na smyczy auta, co dla państwa jest problematyczne. Do tego szczeka na inne psy. Tu była duszą towarzystwa, porywała do zabawy wszystkie psy i była zawsze w centrum, jak cokolwiek sie działo. Niańczyła maluchy. Zmiana jak u Laimy. Zwróciła mi na to uwagę Tola.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...