Jump to content
Dogomania

Udało się Cymuniek ma super Opiekunów. Cymek z krzywym zgryzem wygląda, jakby cały czas sie śmiał, ale wcale nie jest mu do śmiechu :( Z taka urodą zostanie w schronie do końca swoich dni, jeśli mu nie pomożemy! Ale my mu pomożemy, bo jak nie my to kto?


elik

Recommended Posts

Dnia 29.03.2022 o 21:42, Radek napisał:

Na szczęście w przypadku Gajki da się upilnować.

Żaden z moich psiaków raczej nie polował na krety, a kotów nie upilnuję, bo one działają nocą, gdy psiaki śpią w domu. Na ich trofea napotykam się gdy rano wyjdę na taras.
Znajoma powiedziała, że ona tak odwdzięczają się za śniadania i kolacje, jakie zostawiam im właśnie na tarasie.

Link to comment
Share on other sites

Na konto Miszka wpłynęły poniższe kwoty:

   40,00 od b-b deklaracja  III-VI  -  24.03. 
   40,00
od MALWA deklaracja  III-VI  -  24.03. 
   20,00
od Kaas1 deklaracja  III  -  29.03.

Bardzo serdecznie dziękuję

420956660_kwiatw.jpg.994b1cab2a02b8c119277c05dcc561a8.jpg

Link to comment
Share on other sites

Miałam 2 zapytania o Cymusia, ale oba nie dla niego.

Z okolic Wrocławia - mają pieska na podwórku, Cymuś miały być na pokoje. Nie wierzę. Może byłby na pokojach, póki by się nie znudził, albo coś napsocił. Skończyłby na podwórku, jak ten, który już tam jest.

Drugie zapytanie z Warszawy więc też nie trafione, bo Cymuś potrzebuje spokojnej okolicy, a nie gwaru stolicy.

Czekamy.

Link to comment
Share on other sites

Na konto Cymusia wpłynęły poniższe kwoty:

  10,00 zł  od Radek  deklaracja   IV  -  3.04.
  10,00 zł  od Nesiowata  deklaracja  IV  -  4.04.
 

Bardzo serdecznie dziękuję  

k2.thumb.jpg.55b6a23ce3eee3b1ab4f85248b50d1c6.jpg.a0c4f6a03a51110c02c8db2e9cd1c4ed.jpg

oraz

  20,00 zł  od elik  deklaracja  IV  -  4.04.

Link to comment
Share on other sites

Nareszcie pojawiły się jakieś sensowne telefony o Cymusia i to od razu dwa. 
Jeden od sympatycznego pana z okolic Ojcowa. Pan mieszka w domu z ogrodem z rodzicami oraz dwoma kotami i wkrótce z żoną, obecnie narzeczoną. Podałam numer telefonu do Pani Kasi, ale ma dzwonić dopiero w niedziele, bo Pani Kasia ma uroczystości rodzinne i nie będzie miała czasu na rozmowę.

Drugi telefon z okolicy Kłodzka  (100 km od Wrocławia) też dom z ogrodem dwoje nastoletnich dzieci i dwa koty. Też podałam nr telefonu do Pani Kasi.

Czekamy do jutra.     

Link to comment
Share on other sites

No nie chcę zapeszać, ale jeśli Pan jutro zadzwoni, to Cymoteuszek będzie miał super domek w okolicy Ojcowa  🙂  Pan mieszka z rodzicami, a wkrótce do domu wprowadzi się narzeczona Pana, już jako żona. Państwo mieli przez 14 lat pieska, który był przygarnięty w wieku kilku lat i umarł w ubiegłym roku mając około 17 lat. Cymuś jest do niego podobny.
Podałam nr telefonu do Pani Kasi, żeby dopytał się dokładnie o Cymusia. Pani Kasia także uznała Pana za sympatycznego. Jutro Pan ma do mnie zadzwonić.  Jeśli zdecyduje się na adopcje Cymusia, to czeka go wizyta przedadopcyjna. Będę chciała zrobić ją w przyszłym tygodniu, jeśli Państwo będzie to odpowiadało. 
I to by było na tyle. Reszta jutro, po telefonie Pana  🙂  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...