Jump to content
Dogomania

Rozliczony 141 zl Dziekuje Dobrodzieje! Ciocia Figunia Ciocia koja Dziekuje Stokroc Za Cegielenki! Psiaczkom Oronskim do 17.12


Nadziejka

Recommended Posts

Dnia 15.12.2021 o 13:01, Figunia napisał:

Nadziejko, wysłałam stowke na dowolny Twój bazarek (może być ten lub inny).  Podziel dla kilku piesków, lub przeznacz dla jednego, w największej potrzebie. Decyzje zostawiam Tobie. 

AMARNA IMAGENS: ILUSTRAÇÕES DE MARINA FEDOTOVA | Ilustrações, Feliz  aniversário, Illustration

                    

   Wielkie Serce Dobraduszko Dziekuje Dziekuje Dziekuje                                                                           Ogromna Cudna Niespodzianka  Az zaniemowilam Figuniu                                              Dziekuje Stokrosci Klaniam Niecha Moc Bedzie Z Tobą                                                         

  Figuniu czy pozwolisz ze podziele Twoje Dary na kilka bieduniow ?                                              Dla Oronskich bieduniow i na tenze kramik dla Rewuni i Mileczka

 

Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Za 2 dni konczymy Obnizka wielka obnizka Zajrzyjcie! Ciocia koja Dziekuje Stokroc Za Cegielenki! Psiaczkom Oronskim do 17.12
Dnia 15.12.2021 o 13:01, Figunia napisał:

Nadziejko, wysłałam stowke na dowolny Twój bazarek (może być ten lub inny).  Podziel dla kilku piesków, lub przeznacz dla jednego, w największej potrzebie. Decyzje zostawiam Tobie. 

Rozliczony! Dziekuje Pieknie! Dokladam fantuski od naszej cisowianki!dla  Mimisi z rowu .. zapraszam sercem do 22 marca godz 24.00 - Page 3 -  Zakończone - Dogomania

 

  Przybyly pieniazki 100 zl !  Stokrosci Stokrosci Dziekuje Figuniu Serce                                     Pozwol ze podziele 50 zl tutaj i 50 zl na ten kramik dla bieduniow

 kramik dla Rewuni i Mileczka

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.12.2021 o 13:18, Nadziejka napisał:

Rozliczony! Dziekuje Pieknie! Dokladam fantuski od naszej cisowianki!dla  Mimisi z rowu .. zapraszam sercem do 22 marca godz 24.00 - Page 3 -  Zakończone - Dogomania

   Wielkie Serce Dobraduszko Dziekuje Dziekuje Dziekuje                                                                           Ogromna Cudna Niespodzianka  Az zaniemowilam Figuniu                                              Dziekuje Stokrosci Klaniam Niecha Moc Bedzie Z Tobą                                                         

  Figuniu czy pozwolisz ze podziele Twoje Dary na kilka bieduniow ?                                              Dla Oronskich bieduniow i na tenze kramik dla Rewuni i Mileczka

 

Oczywiście, że zgadzam się Nadziejko. Bardzo dobrze zadecydowalas. Dziękuję za piękny bukiet i mile słowa ale to Ty pracujesz niestrudzenie dla dobra psiaków, ja nic wielkiego nie robię, poza tym, ze spełniam swe marzenia, skoro akurat mogę. 

Pozdrawiam! 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Jutro konczymy Obnizka wielka obnizka Zajrzyjcie! Ciocia koja Dziekuje Stokroc Za Cegielenki! Psiaczkom Oronskim do 17.12
Dnia 15.12.2021 o 22:36, Figunia napisał:

Oczywiście, że zgadzam się Nadziejko. Bardzo dobrze zadecydowalas. Dziękuję za piękny bukiet i mile słowa ale to Ty pracujesz niestrudzenie dla dobra psiaków, ja nic wielkiego nie robię, poza tym, ze spełniam swe marzenia, skoro akurat mogę. 

Pozdrawiam! 

 

 Z calej duszy Dziekuje za wszystko Dziekuje 
 Pozdrowienia stokrotne zasylam
Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Kolejna Obnizka Wielka Ciocia Figunia Ciocia koja Dziekuje Stokroc Za Cegielenki! Psiaczkom Oronskim do 17.12

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...