Jump to content
Dogomania

Rozliczony 174 zl Dziekuje Cudnie! Rozliczony dla Ewusiowej Luki 87 zl. Rozliczony dla Elikowego Timusia 87 zl. 22.10


Nadziejka

Recommended Posts

Dnia 19.10.2021 o 22:42, Radek napisał:

Będzie dobrze, wszyscy trzymamy kciuki.

 

Dnia 20.10.2021 o 11:08, Radek napisał:

Cały czas czuwam… 

 

Dnia 19.10.2021 o 23:03, sue napisał:

Powodzenia 🙂 Będzie dobrze!

 

Dnia 19.10.2021 o 22:43, Ewa Marta napisał:

Dasz radę, bo chcesz tę pracę dostać Nadziejko! 

 
 Dziekuje z calego serducha dziekuje.od raneczka zasuwalam ale nie przebilam niestety mlodziutenkiej pani 23 lata ...i wszytko prawie na wierzchu
...szybko ogromnie pracowala i mnie bardzo poganiala ..
wrecz nakazywala... ja staralm wszystko wypucowac na blysk i odkazam co tylko sie da i jak tylko sie da..a
mlodziutenka nie , bo chodzilo aby pokazac ile zdola zrobic...
nawet okna wielkie na cala sciane nakazala umyc, wiec pomylam ze tę mlodziutka panne...ech .
..bardzo bardzo duzo pracy i duze wymagania,
wszystko zrobilam najlepiej jak umialam...
ale mlodosci ma pierwszenstwo ze wszystkim na ..wierzchu.
poza tym uslyszalam od szefa ze jak utykam czy jestem kaleka,to trzeba mowic a nie ukrywac bo oni nie beda odpowiadac za moje kalectwo widoczne i jak mi sie wezmie i pogorszy to wtedy beda mieli klopot a nie chca i nie zycza sobie zadnych klopotw itd...jako mnie zatkallo i przytkallo ..ze nie moglam nic rzec na swoja obrone tak mnie zapowietrzyllo,
ale wkoncu sie zebralam i powiedzialam co mysle b grzecznie powiedzialam i zapytalalm jak to jest ze ogloszenia inaczej a na miejscu inaczej stokrosci?
i ze ja przyszlam pracowac ,nie pokazywac cialo na rozowo i bialo...jeno pracowac ciezko i wytrwale itd..
wysluchali .zaplacili podziekowali i poprosili zebym jeszcze za te mlodziunka poprawiaa wszystkie hole i recepcje,bo niedokladnie wcale zrobila.No coz poprawilam wszystko wyblyszczalam popucowalam.
i maja sie odezwac w poniedzialek moze,
a mloda panna juz od jutra do pracy ma przybywac a ja ostatecznie bede dla niej do pomocy jak sobe nie poradzi-uslyszalam jeszcze. Podziekowalam i zebralam sie do domku.   Serdenki wiec wiec wracam tam gdzie wczesniej .
 
 
 
 
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.10.2021 o 15:44, Nadziejka napisał:

 

 

 

 
 Dziekuje z calego serducha dziekuje.od raneczka zasuwalam ale nie przebilam niestety mlodziutenkiej pani 23 lata ...i wszytko prawie na wierzchu
...szybko ogromnie pracowala i mnie bardzo poganiala ..
wrecz nakazywala... ja staralm wszystko wypucowac na blysk i odkazam co tylko sie da i jak tylko sie da..a
mlodziutenka nie , bo chodzilo aby pokazac ile zdola zrobic...
nawet okna wielkie na cala sciane nakazala umyc, wiec pomylam ze tę mlodziutka panne...ech .
..bardzo bardzo duzo pracy i duze wymagania,
wszystko zrobilam najlepiej jak umialam...
ale mlodosci ma pierwszenstwo ze wszystkim na ..wierzchu.
poza tym uslyszalam od szefa ze jak utykam czy jestem kaleka,to trzeba mowic a nie ukrywac bo oni nie beda odpowiadac za moje kalectwo widoczne i jak mi sie wezmie i pogorszy to wtedy beda mieli klopot a nie chca i nie zycza sobie zadnych klopotw itd...jako mnie zatkallo i przytkallo ..ze nie moglam nic rzec na swoja obrone tak mnie zapowietrzyllo,
ale wkoncu sie zebralam i powiedzialam co mysle b grzecznie powiedzialam i zapytalalm jak to jest ze ogloszenia inaczej a na miejscu inaczej stokrosci?
i ze ja przyszlam pracowac ,nie pokazywac cialo na rozowo i bialo...jeno pracowac ciezko i wytrwale itd..
wysluchali .zaplacili podziekowali i poprosili zebym jeszcze za te mlodziunka poprawiaa wszystkie hole i recepcje,bo niedokladnie wcale zrobila.No coz poprawilam wszystko wyblyszczalam popucowalam.
i maja sie odezwac w poniedzialek moze,
a mloda panna juz od jutra do pracy ma przybywac a ja ostatecznie bede dla niej do pomocy jak sobe nie poradzi-uslyszalam jeszcze. Podziekowalam i zebralam sie do domku.   Serdenki wiec wiec wracam tam gdzie wczesniej .
 
 
 
 

To jest tak smutne, że nawet trudno skomentować:( Niestety wszędzie młodsi mają większe szanse. Trzymaj się Nadziejko...

Link to comment
Share on other sites

 Dziekuje serdenko dziekuje trzymam choc jestem przytkanna tym wszystkim do tej pory a spedzilysmy z mloda 7 godz razem,
a mlodziuchna co pol godz na papieroska do szefa,no coz tak bywa .ja nigdy z zadnymi szefami i szefowymi nie pozwalam sobie na zdane dotykanie,wspolne paeroski itd..nigdy .mam przymajnmniej czyste sumienie
Wzielam sie teraz po spacereczkach za korale boc wymyslillma piekny wzorek jak uloze to beda cudne hoho cudenieczki beda kosmitusne takie wielkie czesci korali  z malymi
 
Link to comment
Share on other sites

To wszystko juz za mna za mna i wiele wiecej juz za mna,teraz trzeba radowac kazdenkim dniem w spokojnosci i modlic starac o lepsza przyszlosci                                                     Pozdrawiam serdenki i zapraszam na bazarenki 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...