Jump to content
Dogomania

Szczeniaki z lasu, wszystkie mają domy, Benek po 3 latach ma Rodzinę. Pod opieką Dogomaniaków dzika mamusia SABINKA. Kicia Uffi ma już DS.


Tyśka)

Recommended Posts

Dnia 9.12.2022 o 13:26, Tyśka) napisał:

Bingo. Może moderatorzy przenieśli ogłoszenie do "zmoderowane"? Ostatnio robią znowu porządki, mi usunęli ogłoszenie dwóch psów, które ogłaszałam razem z Martą biłgorajską. Wychwycili, że każdy z psów ma zrobione 2 ogłoszenia, na 2 różnych kontach.

Czy to Benek?                  Ogłoszony na Kraków

https://www.olx.pl/d/oferta/bingo-szuka-przyjaciela-CID103-IDQRrqK.html?bs=olx_pro_listing

Jeśli tak, to proszę  sprawdź czy dane w ogłoszeniu są aktualne.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.12.2022 o 14:29, Poker napisał:

Jeszcze nie zrobiłam ogłoszenia, bo wczoraj i dziś biorę udział w poszukiwaniu suni, któa była u mojej koleżanki w BDT, ale pod moją opieką.

Po 2 latach pobytu w DS 2 dni temu zwiała. Jestem zrozpaczona.

O kurcze, współczuję  😞  Trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.12.2022 o 14:29, Poker napisał:

Jeszcze nie zrobiłam ogłoszenia, bo wczoraj i dziś biorę udział w poszukiwaniu suni, któa była u mojej koleżanki w BDT, ale pod moją opieką.

Po 2 latach pobytu w DS 2 dni temu zwiała. Jestem zrozpaczona.

Pewnie. Bez pośpiechu. Oby sunia się odnalazła

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.12.2022 o 09:40, Tyśka) napisał:

Dziekuje za ogłoszenie. Imię Berek bardzo mi się podoba, szukałam podobnego do Benka i nie wpadłam na to.

O rety. Szkoda psinki. Czy sunia jest na fejsbukowej grupie Zaginione/Znalezione Wrocław? 

też podoba mi się imię.

Chyba jest.. Ludzie z tego osiedla mówi.i , że widzieli na FB,

Tysiu, sprawdź proszę. To  tylko 5 kg . sunia. Strasznie przeżywamy.

Ona uciekła bez winy właścicielki. Jest goła, bez obroży. Ludzi widzieli ma 100 %  ją na osiedlu Olimpia Port. Ona mimo 2 lat w DS jest bardzo płochliwa, nie podejdzie do ludzi.

Ponieważ jest niejadkiem, pewnie długo nie  będzie szukać jedzenia.

Poprosiłam 3 punkty ochroniarskie  z monitoringiem o pomoc. Rozdajemy ulotki, wieszamy plakaty.

Mogła się przemieścić dalej.

437428253_Jula(1).jpg.3c0cf9c53ee2a9f1a4916e81357ed9af.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.12.2022 o 09:53, Poker napisał:

też podoba mi się imię.

Chyba jest.. Ludzie z tego osiedla mówi.i , że widzieli na FB,

Tysiu, sprawdź proszę. To  tylko 5 kg . sunia. Strasznie przeżywamy.

Ona uciekła bez winy właścicielki. Jest goła, bez obroży. Ludzi widzieli ma 100 %  ją na osiedlu Olimpia Port. Ona mimo 2 lat w DS jest bardzo płochliwa, nie podejdzie do ludzi.

Ponieważ jest niejadkiem, pewnie długo nie  będzie szukać jedzenia.

Poprosiłam 3 punkty ochroniarskie  z monitoringiem o pomoc. Rozdajemy ulotki, wieszamy plakaty.

Mogła się przemieścić dalej.

 

Piękna sunia 😞 I taka drobizna... rety! Sunia jest na grupie, sporo osób się udziela 😞 Widziałam że ktoś zgłosił, że widział ją 8.12. na ul. Magellana - i tyle, cisza później 😞

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...