Jump to content
Dogomania

Szczeniaki z lasu, wszystkie mają domy, Benek po 3 latach ma Rodzinę. Pod opieką Dogomaniaków dzika mamusia SABINKA. Kicia Uffi ma już DS.


Tyśka)

Recommended Posts

Aktualne wydatki na Uli i Sabinkę, które są po opieką dzielnej ewu:

Transport anecikowy -  300 zł,

karma - 117 zł

Wet - 40 zł

Transport do Krakowa - koszty wzięły na siebie dziewczyny z Biłgoraja. ♡

W związku z tym spadek po Myszce (ex-tymczasowiczki u malagos), w wysokości 216 zł przelewam na potrzeby Sabinki i Uli, na konto ewu. Potwierdzenie przelewu dorzucę w wolnej chwili.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Aldrumka napisał:

Rozumiem, że za transport brakuje 241 zł.

Tysiu chyba wiesz lub możesz się dowiedzieć jak jest z długiem kotków. Co jest pilniejsze do spłacenia ? Komu  przelać pieniądze z bazarku, poproszę o nr konta 

Chyba tu jesteśmy na czysto, bo agat21 miała bazarek. Jak ewu przyjdzie to się wypowie.

Na pewno jest dług po Rudasku w Tomaszowie - 400zł. W Royal Wecie w Zamościu wyszło na razie 150zł (pierwsza wizyta), a agat21 przesłała Marcie 300zł, więc tu jesteśmy na czysto. ♡♡♡ O innych kotkach nie wiem, Marta się nie chwali jak finansowo tam wygląda sytuacja. Mogę podać Ci numer konta do Marty i ewentualnie podzielisz kwotę wg uznania na dług po Rudasku i może kotka Yuumi, który ma jechać pod opiekę agat21? Zostawiam Ci pełną dowolność. I... dziękuję ♥︎

Rudasek teraz miewa się lepiej, ale ma wahania nastroju, samopoczucie jak sinusoida... 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.10.2021 o 06:47, Tyśka) napisał:

Mam nadzieję, że Agnieszka zgodzi się na przyjęcie rodzeństwa Alexa i Benka, gdy dadzą się złapać. Klatka jest nastawiona, szczeniaki są widywane w lesie, więc teraz tylko potrzeba odrobiny szczęścia...

Niestety, ani rodzeństwo Alexa i Benka nie chce się złapać, ani nie mamy dla niego DT. Agnieszka, która miała miot Niebieskookiej Bibi nie zdecyduje się wziąć tak podrośniętych dzikusów do siebie 😞 Jest coraz zimniej, czas goni 😞 Staram się pocieszać, że chociaż 14 psiaków i kilka kotów dostało szansę, ale trudno, jak się widzi przed oczami te, które jeszcze biegają na wolności. 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, agat21 napisał:

A jak często ktoś odwiedza Alexa i Benka? Oni głównie siedzą w kojcu, prawda?

Dziewczyny są tam codziennie (starają się być), odwiedzają ich i spędzają czas z  nimi. Głównie szczeniory są w kojcu, ale w tym DT są też własne psy i jedna sunia chętnie się bawi z nimi na ogrodzie, matkuje, wychowuje i stawia granice (bo chłopcy sobie pozwalają na bardzo dużo), choć też tylko pod nadzorem właścicielki, bo suczka jest bardzo zaborcza, też po przejściach.

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Tyśka) napisał:

Aktualne wydatki na Uli i Sabinkę, które są po opieką dzielnej ewu:

Transport anecikowy -  300 zł,

karma - 117 zł

Wet - 40 zł

Transport do Krakowa - koszty wzięły na siebie dziewczyny z Biłgoraja. ♡

W związku z tym spadek po Myszce (ex-tymczasowiczki u malagos), w wysokości 216 zł przelewam na potrzeby Sabinki i Uli, na konto ewu. Potwierdzenie przelewu dorzucę w wolnej chwili.

216 zł już na koncie psiaczków.

Dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, ewu napisał:

Przepraszam ,że tu wkleję rozliczenie:

Wpłaty:

Tyska 216 zł

agat 21 320 zł

ewu 100 zł

Razem: 636 zł

Wydatki:

transport 300 zł

karma 117 zł

 wet  40 zł

Razem 457 zł

Saldo:

179 zł

18. 10.    Uli ma pierwsze szczepienie. 

 

Nie przepraszaj. Jak chcesz to mogę podlinkować na pierwszej stron gdzie znajdzie się rozliczenie, abyś miała swój post rozliczeniowy.

I proszę o potwierdzenie wpłaty 216 na wątku Myszki:

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tyśka) napisał:

Nie przepraszaj. Jak chcesz to mogę podlinkować na pierwszej stron gdzie znajdzie się rozliczenie, abyś miała swój post rozliczeniowy.

I proszę o potwierdzenie wpłaty 216 na wątku Myszki:

 

Dziękuję, będę bardzo wdzięczna:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.10.2021 o 17:33, ewu napisał:

Przepraszam ,że tu wkleję rozliczenie:

Wpłaty:

Tyska 216 zł

agat 21 320 zł

ewu 100 zł

Razem: 636 zł

Wydatki:

transport 300 zł

karma 117 zł

 wet  40 zł

Razem 457 zł

Saldo:

179 zł

18. 10.    Uli ma pierwsze szczepienie. 

 

Ufff, na razie wystarczyło 😅, jest plus. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, agat21 napisał:

"Moja" koteczka Uffi ma nawrót kataru 😞 Musi znowu brać antybiotyk. I dopóki nie wyleczy się nie mogę jej wziąć do hotelu 😞 Rany  jakie pechowe kociątko. O Rudasku nie mam wieści, ale zaraz dopytam.

O rany... bidula...

... czyli to jednak koteczka Uffi, nie kocurek. 😉 Ja rozmawialam o niej z Martą i Gosią, a kicią zajmuje się ktoś inny... Na początku mówiono o kocurku i tak się tego trzymałam, a tu nagle zmiana płci. Najważniejsze, aby malenstwo wyzdrowiało:(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.10.2021 o 11:41, agat21 napisał:

Tak, koteczek Yumi okazał się koteczką 😄 Też mnie to zaskoczyło, ale w tylu kotach to i pogubić się łatwo.

Toffik biedy bardzo, oby udało się go wyleczyć.

 

I bardzo Was zapraszam na bazarek, który niedługo się kończy, a z niego kasa ma być dla Sabinki i Ulika. Plisss.. bazarek

lecem

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, agat21 napisał:

Tak, koteczek Yumi okazał się koteczką 😄 Też mnie to zaskoczyło, ale w tylu kotach to i pogubić się łatwo.

Toffik biedy bardzo, oby udało się go wyleczyć.

 

I bardzo Was zapraszam na bazarek, który niedługo się kończy, a z niego kasa ma być dla Sabinki i Ulika. Plisss.. bazarek

No tak. Marta fizycznie nie widziała kici, łatwo o jakiś błąd. Mam nadzieję, że szybciutko uda się ją wyleczyć. I Toffisia też 😞

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...