Jump to content
Dogomania

Rozliczony dla Fidunia 36 zl Rozliczony dla Mamci z dzidzi 40 zl! Dla Fidusia i dla Mamuni z dzidziami.Dla Timusia i Gucia zestawy nie sprzedane.do 4.10


Nadziejka

Recommended Posts

7 godzin temu, Tyśka) napisał:

Sama nie wiem, na ten moment wycofał mi się DT z pomocy. Tzn. inaczej - DT chce pomóc psiej rodzince, której życie jest zagrożone. Terrierek, o ile uda się mu pomóc otrzyma pomoc, ale na razie trafi do przechowalni.

Witajcie serca 
Tysiu to znow zmieniam w tytule ze dla psiej rodzinki mamunia z dzidziami
Niechaj im los bedzie tylko dobry i przecudownym Ratowniczkom p Marzence  p Marcie
Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Zupenie Inny Kramik Z Niespodziankami! Zajrzyjcie Serca Dla Sonieczki ,Timusia , Fidusia i dla Mamuni z dzidziami do 27.09

                       ♥ Tatty Teddy ♥ | Tatty teddy, Teddy bear tattoos, Teddy bear doll

10 godzin temu, Radek napisał:

Zaglądam w chłodny ranek i przesyłam ciepłe myśli. 

 

7 godzin temu, Kamila Proc napisał:

doberek choc jesienny

 

1 godzinę temu, Radek napisał:

Może jeszcze się poprawi. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.09.2021 o 10:16, Nadziejka napisał:

Numer 1  Dla Eliczkowej Suzi

Nadziejeczko kochana, Suzi, teraz Sonia, została u mnie na DS więc może jej pakiecik ofiaruj innemu biedakowi, który na razie jeszcze czeka na swój DS.

Bardzo serdecznie dziękuje Ci Ciociu Nadziejeczko, że pomyślałaś o wówczas mojej tymczasowiczce  1525836603_serce2.png.318b92926a3c1c6e64d24c63bbfe666c.png

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, elik napisał:

Nadziejeczko kochana, Suzi, teraz Sonia, została u mnie na DS więc może jej pakiecik ofiaruj innemu biedakowi, który na razie jeszcze czeka na swój DS.

Bardzo serdecznie dziękuje Ci Ciociu Nadziejeczko, że pomyślałaś o wówczas mojej tymczasowiczce  1525836603_serce2.png.318b92926a3c1c6e64d24c63bbfe666c.png

                ʕ •́؈•̀ ₎♥ Tatty Teddy | Teddy pictures, Tatty teddy, Teddy bear images

             Ciociu kochana zostanie tak jak jest dla uroczej Sonieczki 
Moze Dobreduszki kupia jeszcze zestawy fantuszki 
             to wtedy kazdenkiemu psinunkowi bedą pieniazki 
Pozdrawiam pozdrawiam goraco     
Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Dwa wielkie zestawy czekaja na swojego czlowieka! Zupenie Inny Kramik Z Niespodziankami! Zajrzyjcie Serca Dla Sonieczki ,Timusia , Fidusia i dla Mamuni z dzidziami do 27.09
4 godziny temu, Kamila Proc napisał:

hopsi

 

3 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Gna mnie dzisiaj strasznie, więc w przelocie podrzucam:)

 

2 godziny temu, Radek napisał:

Ja mogę popracowo i na spokojnie.

                            Kruche ciasteczka serduszka

           Ciasteczko serce na oslode 
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...