Jump to content
Dogomania

Miluś za TM :( Miłek, maleńki, porzucony staruszek bardzo prosi o wsparcie finansowe na weta i leki.


Recommended Posts

Dnia 18.07.2023 o 13:59, teresaa118 napisał:

czyzby moje alimenty nie doszly na III kwartal?

Witam i spieszę z odpowiedzią, że przyszły, są i bardzo serdecznie dziękuję. Przepraszam za opóźnienie w aktualizacji finansów moich podopiecznych psiaczków. Od tygodnia mam bardzo dużo zajęć na działce, burza spowodowała brak prądu, a jak prąd wrócił, okazało się, że nie ma netu. Dzisiaj już wszystko jest i właśnie odrabiam zaległości.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Na konto Miłeczka wpłynęły poniższe kwoty:

   20,00 od   dorcia01 VII  -  5.07.
   30,00 od   Siostra elficzkowa   VII  -  10.07.
   10,00 od   Nesiowata   VIII  -  10.07.
 150,00 od   teresaa113   VII-IX  -  13.07.
   45,00 od   betka  VII  +  15,0 zł  -  14.07.

Bardzo serdecznie dziękuję

0_0_productGfx_8af85067b65927f7ad6c0aff3b807a0e.jpg.cbd4c0296a0ed3d83067db45aa4066f3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.07.2023 o 22:16, Radek napisał:

Poniedziałkowe odwiedziny muszą być 🙂 

A my dopiero we wtorek się pojawiliśmy i bardzo dziękujemy za odwiedziny. Niestety nie wiadomo czemu nie mamy lajków, ale jak wrócą, to uzupełnimy  🙂 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zbieram się od tygodni do pisania o Miłeczku ale ciężko mi idzie bo wieści o naszym chlopczyku nie są dobre.

Te niedomagania neurologiczne stale się pogłębiają. Miłeczek nie koordynuje żadnej części ciała. Te łapeczki jak nie jego, główka jak nie jego. Nie jest w stanie nawet samodzielnie jeść. Karmiąc go muszę jedną ręką trzymać główkę, a drugą karmić. 

Wet porównał to do tych paskudnych chorob neurodegeneracyjnych jak stwardnienie rozsiane czy stwardnienie zanikowe boczne. Nie ma pomysłu na leczenie, uważa że należy pieskowi ulżyć. 

Ale. Miluś chętnie je, mimo że nie może nawet utrzymać głowy w jednej pozycji. Chętnie drzemie na ludzkich kolanach. Dzieli posłanko z Fidusiem, który też nie może już chodzić i często śpią sobie razem, przytuleni. 

IMG_20230802_223743.jpg

IMG_20230802_224242.jpg

Link to comment
Share on other sites

Złe, bardzo złe są te wieści  😰    Wiedziałam, że nie jest dobrze, ale nie sądziłam, że aż tak źle. Pocieszające jest to, że ma ochotę do jedzenia i odczuwa przyjemność w obcowaniu z człowiekiem, czyli, że chyba nie odczuwa bólu. Ale przecież w życiu nie tylko o to chodzi.
Kasiu oczekujesz ode mnie decyzji, ale ja nie wiem, nie umiem jej podjąć 😭  Czy to na pewno już ten moment, czy jeszcze nie? Ja sama jeszcze nie jestem gotowa na podejmowanie takich decyzji. Myślałam, że jeszcze jest czas 😞 Zadzwonię jutro Kasiu do Ciebie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nie Elu, nie oczekuje decyzji. Wiem oczywiście, że wiele psiaków usypia się natychmiast jak np przestają chodzić. Ale ja nie jestem w stanie uśpić pieska, który domaga się jedzenia.  Umrzeć każdy jeszcze zdąży. 

Jest oczywiście bardzo ciężko. Miłeczek, wiadomo, gdyby coś rozumiał oczywiście wolałby być młody i zdrowy ale nie zdaje sobie biedak prawie z niczego sprawy. Po prostu jak jest ciepło, sucho i pełny brzuszek to sobie leży. Jak ma zdecydowany dyskomfort, np wypadnie z poslanka to poszczekuje, głośno mnie woła. Więc  odczuwa różnicę między komfortem i dyskomfortem 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.08.2023 o 23:23, kikou napisał:

Nie Elu, nie oczekuje decyzji. Wiem oczywiście, że wiele psiaków usypia się natychmiast jak np przestają chodzić. Ale ja nie jestem w stanie uśpić pieska, który domaga się jedzenia.  Umrzeć każdy jeszcze zdąży. 

Jest oczywiście bardzo ciężko. Miłeczek, wiadomo, gdyby coś rozumiał oczywiście wolałby być młody i zdrowy ale nie zdaje sobie biedak prawie z niczego sprawy. 

Kasiu bardzo, bardzo, bardzo Ci dziękuję za Twoje podejście do Miłeczka. Kamień z serca mi zdjęłaś. Rozumiałabym, Twoje oczekiwanie, ale nie wiem, czy umiałabym podjąć decyzję, zwłaszcza, że Chłopaczek odczuwa jeszcze pewne przyjemności. Dziękuję Ci Kasiu, bardzo dziękuję za Twoją wspaniałą opiekę, jaką otaczasz Miłeczka.
Może jest coś, co Miłeczek szczególnie lubi jeść. Jakieś puszki, saszetki... Kupiłabym mu. Nech ma jak najwięcej tego, co lubi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.08.2023 o 23:36, elik napisał:


Może jest coś, co Miłeczek szczególnie lubi jeść. Jakieś puszki, saszetki... Kupiłabym mu. Nech ma jak najwięcej tego, co lubi.

 

Dnia 3.08.2023 o 07:14, Radek napisał:

Dopiszę się do słów Elik. Jeżeli potrzeba czegoś Miłeczkowi, chętnie kupię i prześlę. 

Bardzo dziękujemy z Miluśkiem. 💖💖💖

On w sumie wszystko lubi z jedzonka. Ja zwykle nie daję żadnych smaczków, ciastek, w ogóle jak najmniej tych wysoko przetworzonych produktów i karm. One są szkodliwe dla psiaków jak wysokoprzetworzone jedzenie dla ludzi, szczególnie starszaków.

Używamy te suche karmy Brit care i świeże mięso.

Nawet pieluszki i podklady mamy od zaprzyjaźnionej fundacji.

Pomyślę.

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.08.2023 o 09:00, kikou napisał:

 

Bardzo dziękujemy z Miluśkiem. 💖💖💖

On w sumie wszystko lubi z jedzonka. Ja zwykle nie daję żadnych smaczków, ciastek, w ogóle jak najmniej tych wysoko przetworzonych produktów i karm. One są szkodliwe dla psiaków jak wysokoprzetworzone jedzenie dla ludzi, szczególnie starszaków.

Używamy te suche karmy Brit care i świeże mięso.

Nawet pieluszki i podklady mamy od zaprzyjaźnionej fundacji.

Pomyślę.

 

Bardzo dbasz o psiaczki  🥰   💖💖💖  
Pomyśl proszę, a ja niezależnie od tego co wymyślisz, prześlę na Twoje konto kasę na mięsko dla Milusia.  To będzie miał ode mnie, nie z deklaracji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Dnia 3.08.2023 o 07:14, Radek napisał:

Dopiszę się do słów Elik. Jeżeli potrzeba czegoś Miłeczkowi, chętnie kupię i prześlę. 

Radku, jesteś wspaniałym, życzliwym, wrażliwym Człowiekiem. 

Bardzo serdecznie Ci dziękuję   dziękuję2.png

Liczę na to, że Kasia coś nam podpowie  🙂  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.08.2023 o 09:00, kikou napisał:

 

 

Pomyślę.

 

Jakby co, proszę o informację. 

Dnia 3.08.2023 o 10:59, elik napisał:

 

Radku, jesteś wspaniałym, życzliwym, wrażliwym Człowiekiem.      

Staruszki bardzo łapią mnie za serce. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Na konto Miłeczka wpłynęły poniższe kwoty:


   10,00 od   mari23  deklaracja VIII  -  2.08.
   20,00 od   dorcia01  deklaracja VIII  -  2.08.
   10,00 od   Radek  deklaracja VIII  -  2.08.


 Bardzo serdecznie dziękuję

0_0_productGfx_8af85067b65927f7ad6c0aff3b807a0e.jpg.cbd4c0296a0ed3d83067db45aa4066f3.jpg

 

  oraz
       25,00
od   elik  deklaracja VIII -  2.08.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...