Jump to content
Dogomania

Ceramika handmade ciuchy i różności dla kotów ze Szczebrzeszyna - do 30.04


yossariana

Recommended Posts

5 godzin temu, Jo37 napisał:

Poproszę 6 i 8 - 2 szt.

Przy okazji - nierejestrowany zwykły list za 6,60 to przesyłka do 2 kilogramów.

Może być zapakowany w kartonik.

 

Dziękuję pięknie za zakupy :).

Jeśli chodzi o list nierejstrowy - karton - to boję się, że u mnie na poczcie pani koniecznie będzie chciała zapisać go jako paczkę. Zawsze przed wysyłką mogę zapytać . przy rozliczeniach zawsze pytam o formę wysyłki na pewno się dogadamy :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, yossariana napisał:

Wymiary tego co na zdjęciu to 10 x 17 cm, może być trochę większy np 15 x 20 - za duży chyba  nie będzie fajny. Mamy w pracowni szkliwo podobne jak na zdjęciu - tylko z szarymi plamami - może być ? 

Czyli środek biały z szarym plamami a łapki i ogon czarne?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, UlaFeta napisał:

Czyli środek biały z szarym plamami a łapki i ogon czarne?

Ula proponuję szkliwo grafitowe takie jak na tym kocie bazarkowym - mamy czarne ale to mocno czarne i błyszczące - ja za nim nie przepadam, ale jak chcesz czarne to może być :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, yossariana napisał:

Ula proponuję szkliwo grafitowe takie jak na tym kocie bazarkowym - mamy czarne ale to mocno czarne i błyszczące - ja za nim nie przepadam, ale jak chcesz czarne to może być :)

Grafitowe to jakoś z szarym nie widzę:(a masz może szare:):)

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Aldrumka napisał:

Dziękuję,jednak nie powinnam tak szaleć 

OK.

To ja poproszę drugiego kotka. Kolory prawie takie same, trącone lekko zielonym, nie że drugie zamieszanie zielone, tylko ten niebieski trącony zielonym. Mam nadzieję, że jestem pierwsza w kolejce do zamówień  :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, rozi napisał:

OK.

To ja poproszę drugiego kotka. Kolory prawie takie same, trącone lekko zielonym, nie że drugie zamieszanie zielone, tylko ten niebieski trącony zielonym. Mam nadzieję, że jestem pierwsza w kolejce do zamówień  :)

Jesteś pierwsza;). To biało-niebieskie szkliwo jest gotowe zmieszane, dlatego ono tak mniej wiecej rowno wychodzi. Może spróbuję wysypać tak zrobionego kota zielonym szkłem to powinno też fajnie się przyzielenić. Chyba, że zrobić zielone plamki- bo ja tak rozumiem trącenie zielonym:)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, UlaFeta napisał:

Grafitowe to jakoś z szarym nie widzę:(a masz może szare:):)

 

Ula - to szkliwo na zewnątrz nazywa się srebrzysty ptak :) - jest fajne,  szarego nie mamy. Zróbmy może tak - zrobię kota takiego z szarymi plamkami - weźmiesz jak Ci się spodoba - zrobię ciut większego niż ten bazarkowy, Jeśli nie będzie ok to będę szukać dla niego innego domu :) 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Negra & Anna napisał:

a można ewentualnie zamówić paterę z ptaszkami?? 

Powiem tak, mam wypaloną taką paterę - dam znać jak uda mi się ją poszkliwić, bo to ze względu na wzorek dosyć żmudna robota. A jakie kolory - chodzi mi o tło i ptaszki - mówię od razy że białe szkliwo na tło - to nie  - bo na wieszych powierzchniach to jakie mamy wychodzi brzydko. Może być takie białe z chmurkami jak kot ma,  lub inne. Napisz a ja dać znać czy to mamy 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, yossariana napisał:

Jesteś pierwsza;). To biało-niebieskie szkliwo jest gotowe zmieszane, dlatego ono tak mniej wiecej rowno wychodzi. Może spróbuję wysypać tak zrobionego kota zielonym szkłem to powinno też fajnie się przyzielenić. Chyba, że zrobić zielone plamki- bo ja tak rozumiem trącenie zielonym:)

Wysyp zielonym szkłem. A tego gotowego też można?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, yossariana napisał:

Powiem tak, mam wypaloną taką paterę - dam znać jak uda mi się ją poszkliwić, bo to ze względu na wzorek dosyć żmudna robota. A jakie kolory - chodzi mi o tło i ptaszki - mówię od razy że białe szkliwo na tło - to nie  - bo na wieszych powierzchniach to jakie mamy wychodzi brzydko. Może być takie białe z chmurkami jak kot ma,  lub inne. Napisz a ja dać znać czy to mamy 

Tło, takie jak jest na zdjęciu jest ok. Ptaszki mogłyby być wyrażnie zielone i niebieskie/turkusowe. 

To będzie leżało na drewnianym jasnym stole, ściany też drewaniane. Obok kominek kaflowy ciemno zielony. 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, rozi napisał:

Wysyp zielonym szkłem. A tego gotowego też można?

Proponuję tego zostawić, bo nie bardzo mogę po raz 3 wypalać prac - to niestety nie jest mój prywatny piec tylko w ramach zajęć w domu kultury. Nowego poszkliwię i trochę posypię zielonym ( za jednym razem )- nie wiem jaki efekt będzie, więc nie chciałabym tak czy siak ryzykować 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, yossariana napisał:

Ula - to szkliwo na zewnątrz nazywa się srebrzysty ptak :) - jest fajne,  szarego nie mamy. Zróbmy może tak - zrobię kota takiego z szarymi plamkami - weźmiesz jak Ci się spodoba - zrobię ciut większego niż ten bazarkowy, Jeśli nie będzie ok to będę szukać dla niego innego domu :) 

Niech tak będzie:)

Nie szukaj mu domu, już znalazł:)

Znalazłam w necie tego srebrzystego ptaka.Fajny jest:)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...