Jump to content
Dogomania

Cynka z zamojskiego schroniska też dostała szansę na prawdziwy dom i czułą rodzinę. Cynka straciła dom we Wrocławiu, ale znowu ma rodzinę i koleżankę do towarzystwa:):):) Zamieszkała w Lwówku Śląskim.


Tola

Recommended Posts

Dnia 11.04.2022 o 22:14, mari23 napisał:

Oby takich powodów do łez było jak najwięcej ❤️ 

Oby, Maryś, oby.

Dziękuję Ci pięknie za pomoc w ogłaszaniu Cynki, Poker i Tyśka też.

Dziękuję, że byłaś tutaj w tych trudnych miesiącach, kiedy już było wiadomo, ze Cynka musi szukać nowego domu.

Mam nadzieje, ze wszystkie tutaj będziemy jeszcze mieć wiele powodów do radości.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Taką dostałam odpowiedź. Możemy odetchnąć .

Dzień dobry,

Cynia ma się świetnie. Zaaklimatyzowała się w domu całkowicie, wszyscy ja polubili. Wczoraj praktycznie cały dzień spędziła na działce, były w sumie 4 psy, więc miała towarzystwo, ale głównie wylegiwała się na trawie i bawiła z naszą Kajką. Myśleliśmy, że Kajka ją zdominuje, ale wczoraj Cynii zachciało się bawić o 22, a Kajka już zawsze śpi o tej porze, więc poszła ją zbudzić i się bawiły jeszcze przed snem.
Także wszystko w porządku, teraz dziewczynki śpią.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.04.2022 o 20:59, Poker napisał:

Taką dostałam odpowiedź. Możemy odetchnąć .

Dzień dobry,

Cynia ma się świetnie. Zaaklimatyzowała się w domu całkowicie, wszyscy ja polubili. Wczoraj praktycznie cały dzień spędziła na działce, były w sumie 4 psy, więc miała towarzystwo, ale głównie wylegiwała się na trawie i bawiła z naszą Kajką. Myśleliśmy, że Kajka ją zdominuje, ale wczoraj Cynii zachciało się bawić o 22, a Kajka już zawsze śpi o tej porze, więc poszła ją zbudzić i się bawiły jeszcze przed snem.
Także wszystko w porządku, teraz dziewczynki śpią.

Bardzo się cieszę, bardzo:)

Link to comment
Share on other sites

Cynka zrobiła miłą niespodziankę. Były obawy, że może mieć cofkę, siusiać w domu, a okazało się ,że dziewczynka bardzo lajtowo przeszła zmianę domu.

Myślę, że obecni właściciele dali jej luz, niczego nie wymagają i obecność Kajry przyczyniły się do tego.

Pani pisze o niej Cynia, więc imię chyba ciut zmienione.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.04.2022 o 22:48, Poker napisał:

Już nie musisz beczeć 🙂

Mam nadzieję, że tak już zostanie.

Już nie beczę, a nawet wierzę, że Cynka odnajdzie w nowej rodzinie miłość i stabilizację.

Fakt, trochę łez było, ale ja bardzo emocjonalnie podchodzę do takich sytuacji,  każda myśl o pozostawionej, tęskniącej  za dawnym domem Cynce powodowała te moje smutki i płacze.

A wygląda na to, ze sunia faktycznie szybko zaakceptowała zmianę, bardzo się cieszę.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.04.2022 o 17:53, Tola napisał:

Już nie beczę, a nawet wierzę, że Cynka odnajdzie w nowej rodzinie miłość i stabilizację.

Fakt, trochę łez było, ale ja bardzo emocjonalnie podchodzę do takich sytuacji,  każda myśl o pozostawionej, tęskniącej  za dawnym domem Cynce powodowała te moje smutki i płacze.

A wygląda na to, ze sunia faktycznie szybko zaakceptowała zmianę, bardzo się cieszę.

 

Widać zmiana na lepsze i mądra sunia to od razu wiedziała, stąd naprawdę uśmiechnięta jest na tych zdjęciach.....a my wszystkie przy monitorach też uśmiechnięte, choćby i łza się zakręciła, to z radości i Cynkowego szczęścia. Imię Cynia to pewnie zdrobnienie od Cynka i świadczy o czułości ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kolejne wiadomości o Cynce

Dobry wieczór, cała majówkę mieliśmy bardzo ładną pogodę i zabierałam dziewczynki na działkę. Tam oczywiście zabawa, patyczki, piłeczki i ganianie się. Cynka lubi zaczepiać Kajkę do zabawy i podgryza ją w łapki, to znaczy, że chce się bawić. I w domu ciągle albo śpią albo się bawią i tak na zmianę. Wszystko razem robią, razem jedzą, śpią, bawią się, nawet jak jedna gdzieś idzie, to druga za nią. A Cynka już się tak przyzwyczaiła, że jak ją musiałam na chwilę zostawić na działce z rodziną i podjechać do sklepu, to jak widziała, jak odchodzę, to piszczala i szczekała jak we Wrocławiu za państwem.

Pozdrawiam

Tolu, myślę ,że można już zmienić tytuł wątku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.05.2022 o 22:24, Poker napisał:

Kolejne wiadomości o Cynce

Dobry wieczór, cała majówkę mieliśmy bardzo ładną pogodę i zabierałam dziewczynki na działkę. Tam oczywiście zabawa, patyczki, piłeczki i ganianie się. Cynka lubi zaczepiać Kajkę do zabawy i podgryza ją w łapki, to znaczy, że chce się bawić. I w domu ciągle albo śpią albo się bawią i tak na zmianę. Wszystko razem robią, razem jedzą, śpią, bawią się, nawet jak jedna gdzieś idzie, to druga za nią. A Cynka już się tak przyzwyczaiła, że jak ją musiałam na chwilę zostawić na działce z rodziną i podjechać do sklepu, to jak widziała, jak odchodzę, to piszczala i szczekała jak we Wrocławiu za państwem.

Pozdrawiam

Tolu, myślę ,że można już zmienić tytuł wątku.

No i znowu płaczę, ale już  z radości.

Z przyjemnością zmieniam, bardzo się cieszę:).

Wybieram się napisać na FB tekst o Cynce, wciąż brak mi czasu.

Może w sobotę...

Jeszcze raz dziękuję Ci Poker; dziękuję też wszystkim, którzy byli tutaj z nami i trzymali kciuki za Cynkę.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Tola changed the title to CYNKA STRACIŁA DOM, SERCE PĘKA:( Cynka z zamojskiego schroniska też dostała szansę na prawdziwy dom i czułą rodzinę. Udało się!!! Cynka ma nową rodzinę i koleżankę do towarzystwa:):):) Zamieszkała w Lwówku Śląskim.
Dnia 5.05.2022 o 22:29, Tola napisał:

No i znowu płaczę, ale już  z radości.

Z przyjemnością zmieniam, bardzo się cieszę:).

Wybieram się napisać na FB tekst o Cynce, wciąż brak mi czasu.

Może w sobotę...

Jeszcze raz dziękuję Ci Poker; dziękuję też wszystkim, którzy byli tutaj z nami i trzymali kciuki za Cynkę.

"kamień z serca", jak to się mówi ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...