Jump to content
Dogomania

Rozliczony. ZAKOŃCZONY. Niewidoma Amely z Ukrainy, prosi o pomoc... Do 10.12, godz. 20.00


Havanka

Recommended Posts

1 godzinę temu, Tyśka) napisał:

Mnie tu jeszcze nie było, ale już jestem! Będę hopkać.

Witaj Tysiu ! Fajnie, ze pomożesz w hopkaniu. Ja często to robię gotując obiad, czy sprzątając. Dobrze, ze mam dostęp do dogo przez komórkę.

1 godzinę temu, dwbem napisał:

Omal nie za[pomniałam ale mimo, że konto na minusie poproszę jedną miseczkę.

No i jest upragniony i wyczekiwany gość ! Witam Cię serdecznie dwbem ! Jedna miseczka też bardzo potrzebna i za nią też ogromnie dziękuję !!! Pozdrawiam i życzę dobrego dnia !!!

1 godzinę temu, Jaaga napisał:

Ślicznie dziękujemy :)

Tak, bardzo dziękujemy ! Jutro już kończymy bazarek. Po cichu marzy mi sie, że jeszcze ktoś przyjdzie do Amely...

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, dwbem napisał:

To będę czekać na konto.

Już wysłałam numerek.

9 minut temu, Tyśka) napisał:

Ja też hopkam w tzw. międzyczasie. Między robieniem obiadu, praniem albo sprzątaniem :) 

 

Komórka to bardzo przydatny wynalazek. Teraz już nie wyobrażam sobie życia bez niej.

Link to comment
Share on other sites

  • Havanka changed the title to Rozliczamy. Niewidoma Amely z Ukrainy, prosi o pomoc... Do 10.12, godz. 20.00

Bazarek zamkniety już wczoraj, ale dzisiaj dopiero odzyskałam dostęp do internetu. Już teraz dziękuję wszystkim ogromnie za udział w nim, za każdą ofiarowaną złotówkę, za podrzucanie. Teraz nie mam zbyt wiele czasu, dlatego bardziej szczegółowo ogarnę go wieczorem. Miłego dnia wszystkim !

Link to comment
Share on other sites

  • Havanka changed the title to Rozliczamy. Niewidoma Amely z Ukrainy, prosi o pomoc... Do 10.12, godz. 20.00

Mam już na koncie wszystkie, zadeklarowane wpłaty, ale mam też wpłatę "niespodziankę" - 40 zł, od naszej kochanej Lipsik !!!

Lilu kochana, dziękuję z całego serca za wsparcie finansowe i za to, że nie odmówiłaś pomocy !

Pieniądze dla Amely są zbierane na konto ZEA. Na to konto zrobię przelew w kwocie 715 zł.

To już przedostatni post na tym wątku.

Kochani Dogomaniacy, jeszcze raz chcę Wam podziękować za to, że ciągle mogę liczyć na Waszą pomoc dla każdej psiej bidy tak okrutnie kaleczonej przez człowieka. Bez Waszego udziału nie zadziałyby się tak piękne historie !

                                                      images.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Havanka changed the title to Rozliczony. ZAKOŃCZONY. Niewidoma Amely z Ukrainy, prosi o pomoc... Do 10.12, godz. 20.00

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...